Reset skinów za lvl

Witam. Zaczynam grać i mam jedno pytanie na które znalazłem 2 odpowiedzi-nie wiem która jest dobra, prosze o pomoc.

Jedni mówią że reset skinów ( które dostaje się po wbiciu lvl) jest ze środy na czwartek co tydzień.

Inni zaś że jeżeli np. dropnął Ci skin w poniedziałek to następny może polecieć dopiero w następny poniedziałek.

To jak to w końcu jest ? Ktoś wie ? Mam dopiero 4 rangę i szkoda byłoby wbijać dalej ( zwłaszcza że leci w miarę szybko na razie ) nie dostając za to skinów. Dziękuje za odpowiedź i życzę miłego dnia :)

Dropy resetują się co tydzień, tego samego dnia. Nie ma zasady ze jak dropniesz w poniedziałek to dopiero w następny dostaniesz dropa, dni resetu są stale. Kiedy mozesz dostać dropa to przy randze masz napisane że możesz dostać broń za następny lvl

Super o to mi chodziło, dzięki ;) A mniej więcej wiesz kiedy jest reset dropów ? znalazłem taką stronkę ale nie wiem czy dobrze pokazuje http://www.cshacked.pl/reset-dropow-w-csgo/

Reset dropu odbywa się w środę. Więc jeśli we wtorek zdobyłeś skin to w środę po wbiciu rangi również go dostaniesz. Co do paska doświadczenia, na Twoim miejscu bym się tym nie martwił, bo i tak co tydzień masz bonus do doświadczenia i z nim rangę wbijesz naprawdę szybko.

Witam. Zaczynam grać i mam jedno pytanie na które znalazłem 2 odpowiedzi-nie wiem która jest dobra, prosze o pomoc.

Jedni mówią że reset skinów ( które dostaje się po wbiciu lvl) jest ze środy na czwartek co tydzień.

Inni zaś że jeżeli np. dropnął Ci skin w poniedziałek to następny może polecieć dopiero w następny poniedziałek.

To jak to w końcu jest ? Ktoś wie ? Mam dopiero 4 rangę i szkoda byłoby wbijać dalej ( zwłaszcza że leci w miarę szybko na razie ) nie dostając za to skinów. Dziękuje za odpowiedź i życzę miłego dnia :)