Karta graficzna i procek za 1,5k

Tak jak w temacie, mam 1,5k na zbyciu i myśle żeby kupic nowa karte graficzna i procesor, jakies propozycje w tym przedziale cenowym? ^^

Podaj specyfikację reszty komputera.

na ten moment wygląda to tak : procek Intel Celeron E3400 2,60 ghz , 4gb ramu, karta graficzna ASUS EAH5450

A zasilacz? prawdopodobnie do wymiany będzie zasilacz, procesor, płyta główna, dołożenie ramu i grafika.

Hm... Powiem tak, twój procesor jest pod gniazdo LGA 775, czyli jest to naprawdę stary sprzęt. Nowe procesory mają inne gniazda, więc nie będą pasować do twojej płyty głównej. Zakładam, że nowego procesora nie kupisz, bo nie znajdziesz takiego na necie, jedynie co możesz poszukać używki. Nie podałeś nazwy płyty głównej, ani zasilacza. Twój sprzęt jest na tyle stary, że zastanawiam się czy nie lepiej byłoby po prostu kupić nowego pc za 1500.

Za 1500... ciężko będzie, radziłbym Ci dołożyć z 500 stówek i kupić coś takiego:

- Procesor Intel Pentium G4400

- Karta graficzna MSI Geforce GTX 1050 2GB

- Pamięć Crucial Ballistix Sport LT 2x4GB DDR4

- Płyta główna MSI H110M PRO-VD

- Dysk twardy Toshiba 1TB (DT01ACA100)

- Obudowa SilentiumPC Brutus M10

- Zasilacz be quiet! System Power B8 450W BULK

Za jakiś czas spróbuję złożyć Ci koszyk z tym.

Ok, dzieki wielkie

https://www.morele.net/inventory/info/RX5mR4/ od tego możesz odliczyć sobie 90 złoty, bo podam Ci kod, który daje darmową wysyłkę i montaż.

W3FHN58JFW

nie polecam z morele montażu sprzętu, zdarzało się, że robili to niedbale, podczas wysyłki jest większe ryzyko uszkodzenia + nawet czytałem o przypadkach wkładanie używanego sprzętu z reklamacji.

Nie spotkałem się wcześniej z taką opinią. Kolega może oczywiście samemu złożyć jeśli chce.

#down są 2 wersje kodu, jeden z wysyłką i montażem, a 2 z darmowym pendrivem

Czytałem o tym na forach, jeden z użytkowników pisał, że karta graficzna była wpięta w szynę ale nie dokręcona i szyna się wykrzywiła na płycie głównej. No ale to pojedyncze przypadki, nie twierdzę, że tak może być u Ciebie, złożenie PC nie jest niczym trudnym, polecam samemu.

A co do kodu z darmową wysyłką, ja skorzystałem z takiego + dostałem pendrive za 1 ziko

przeciez morelenet sa teraz drogi komputronik ma chyba nizsze ceny lub mial jeszcze chwile temu

Czytałem o tym na forach, jeden z użytkowników pisał, że karta graficzna była wpięta w szynę ale nie dokręcona i szyna się wykrzywiła na płycie głównej. No ale to pojedyncze przypadki, nie twierdzę, że tak może być u Ciebie, złożenie PC nie jest niczym trudnym, polecam samemu. 
A co do kodu z darmową wysyłką, ja skorzystałem z takiego + dostałem pendrive za 1 ziko

Too raczej wina transportu poniewaz jak wiadomo paczki sa rzucane przez kurierow I osoby nimi operujace tak czy siak nie da sie zabezpieczyc paczki na 100% przed transportem ...

Ja raczej odradzam skladanie nawet za darmo na odleglosc ....

Jednak konsument czyli osoba ktora zakupila sprzet ma prawo przy obecnosc kuriera sprawdzic paczke I sprzet czy dziala ...

Radze skorzystac I too nie kurier wyjdzie z ta injactywa tylko ty konsument musisz too zrobic czyli jak kurier przyjedzie w jego obecnosc musisz rozpakowac ... I najlepiej wlaczyc odrazu ....

Jezeli zauwazysz zniszczenia musisz zarzadac spisania protokolu przez kuriera ...

Wziasc od niego pokwitowanie orginal z czytelnym podpisem I z tym protokolem zglosic sie doo morele w celu reklamacji...

Jezeli jednak nie skorzystasz z montazu too wrazie czy nie sprzedali ci uzywanego sprzetu na pudelkach powinni byc orginalne fabryczne plomby..

Jezeli Ich nie ma tzn ze osoby trzecie otwieraly I cos robily z tym sprzetem

Tak jak w temacie, mam 1,5k na zbyciu i myśle żeby kupic nowa karte graficzna i procesor, jakies propozycje w tym przedziale cenowym? ^^