MMORPG z celem do osiągnięcia w PvP

Gatunek: RPG
Sprzęt: Pójdą wszystkie gry MMO.
Cechy: W grze musi być jakiś cel do osiągnięcia w PvP, dla mojej gildii lub frakcji. Żeby zwycięstwa w PvP miały konkretny wpływ na świat gry jak np. w Linaege 2 gdzie twój klan może kontrolować zamek - za czym idą różne benefity, jak i naturalne dążenie innych klanów do tego samego. Źle widziane odzielenie PvP od PvE jak np. ESO czy GW2.

Przypadły mi do gustu:

Lineage 2. Gdy znowu znudzi mnie WoW i nie zainteresuje mnie żadna z gier spróbuje szczęścia na serwerze Classic.

WoW. Obecnie grywam kilka godzin w tygodniu.

ESO. Podobnie jak WoW.

Guild Wars 1. Przeszedłem cały content poza ostatnim dodatkiem.
Nie przypadły mi do gustu:

Guild Wars 2. Wydawało mi się że będzie to po prostu więcej tego samego, do tego otwarty świat. Najbardziej przeszkadza odzielenie PvP od PvE, otwarty świat traci na znaczeniu. Design niektórych kombinacji rasy i klasy oraz ubiory specjalne burzą immersję.

LOTRO. Bardzo lubię to uniwersum, jednak gra jest co najwyżej przeciętna, do tego serwery świecą pustkami.

SWTOR. Jak wyżej, jednak przemęczyłem się przez kilkanaście tygodni.

Black Desert. Nie wiem co jest nie tak z tą grą, odbiłem się od niej.

WildStar. Nie przemawia do mnie świat gry, brzydki design.

DAoC. Zbyt wysoki stopień wejścia, brzydka jak na dzisiejsze standardy grafika.

Do tego bez szczególnych wzmianek (głównie design i nie odpowiadający mi gameplay): Aion, Blade and Soul, Age of Wushu, Regnum Online, Neverwinter, DC Universe Online, Marvel Heroes, The Secret World, Path of Exile, TERA, Vindictus, Dragon Nest, Firefall, Eldevin, Wurm Online, Rift.

Last Chaos ? Ostatnio wyszedl nowy serwer :)

Dzięki, wygląda solidnie, na pewno wypróbuje. Czekam na dalsze propozycje, w międzyczasie znalazłem też grę ArcheAge którą mam zamiar wypróbować,

Z ArcheAge powinieneś być zadowolony , bo ta gra to takie bardziej rozbudowane L2 , jeżeli spodoba ci się zainwestuj pierwszy miesiąc w premium konto . Jeżeli chodzi o serwer to tylko nowy :)

Myślę, że Revelation Online, który dzisiaj startuje z CBT3 powinien również ci się spodobać.
Możesz indywidualnie sobie bawić się w ranking pvp arenkowych, albo skupić się na każdym aspekcie walki przeciwko innym graczom w tym zdobywanie zamków z gildią.

Last Chaos odpadł, ze względu na grafikę, nawet nie da się ustalić rozdziałki w której gram... A ArcheAge jest okej, ale to nie do końca to. Pogodziłem się z faktem i poczekam na jakieś nowe tytuły

Gatunek: RPG
Sprzęt: Pójdą wszystkie gry MMO.
Cechy: W grze musi być jakiś cel do osiągnięcia w PvP, dla mojej gildii lub frakcji. Żeby zwycięstwa w PvP miały konkretny wpływ na świat gry jak np. w Linaege 2 gdzie twój klan może kontrolować zamek - za czym idą różne benefity, jak i naturalne dążenie innych klanów do tego samego. Źle widziane odzielenie PvP od PvE jak np. ESO czy GW2.

Przypadły mi do gustu:

Lineage 2. Gdy znowu znudzi mnie WoW i nie zainteresuje mnie żadna z gier spróbuje szczęścia na serwerze Classic.

WoW. Obecnie grywam kilka godzin w tygodniu.

ESO. Podobnie jak WoW.

Guild Wars 1. Przeszedłem cały content poza ostatnim dodatkiem.
Nie przypadły mi do gustu:

Guild Wars 2. Wydawało mi się że będzie to po prostu więcej tego samego, do tego otwarty świat. Najbardziej przeszkadza odzielenie PvP od PvE, otwarty świat traci na znaczeniu. Design niektórych kombinacji rasy i klasy oraz ubiory specjalne burzą immersję.

LOTRO. Bardzo lubię to uniwersum, jednak gra jest co najwyżej przeciętna, do tego serwery świecą pustkami.

SWTOR. Jak wyżej, jednak przemęczyłem się przez kilkanaście tygodni.

Black Desert. Nie wiem co jest nie tak z tą grą, odbiłem się od niej.

WildStar. Nie przemawia do mnie świat gry, brzydki design.

DAoC. Zbyt wysoki stopień wejścia, brzydka jak na dzisiejsze standardy grafika.

Do tego bez szczególnych wzmianek (głównie design i nie odpowiadający mi gameplay): Aion, Blade and Soul, Age of Wushu, Regnum Online, Neverwinter, DC Universe Online, Marvel Heroes, The Secret World, Path of Exile, TERA, Vindictus, Dragon Nest, Firefall, Eldevin, Wurm Online, Rift.