Serial

Witam! Szukam jakiegos dobrego serialu do ogladania,ktos cos poleci? najlepiej z tych nowszych.

Zależy jaki gatunek Cię interesuje. 3 miesięce temu skończyłem Wayward Pines. Zobacz sobie opis. Bardzo fajny serial, aczkolwiek w 2 sezonie robi się trochę dziwnie.

kryminal,dramat,fantasy z takich gatunkow moga byc ;-)

Najlepszy : Utopia

Swietny: Breaking Bad

Nowy: Taboo, Stranger Things

Glosny: Westworld, GoT.

Moja lista najlepszych według mnie seriali, polecam wszystkie :D

http://www.imdb.com/list/ls077262923/

Ja polecę tobie Grimma, The Magicians i seriale od Marvela.

Kryminał: True Detective: Pierwszy sezon to majstersztyk, a rozkminy Rust'a o życiu i jego filozofia postrzegania świata ,ludzi i uczuć to już kompletna perfekcja. Z kryminałów jeszcze Dexter jest godny polecenia.

SCI-FI- Westworld: Nie jest to może serial dla każdego, bo tutaj też mamy sporo rozmów i rozkminy a trochę mniej akcji, ale warto wziąć to pod uwagę.

Na totalne wyluzowanie: The Flash: Jak się pewnie domyślasz serial oparty o komiks, gdzie wskutek wypadku Barry Allen otrzymuje moc poruszania się z niewiarygodną prędkością, polecam na odstresowanie, bo nie trzeba za dużo myśleć przy tym.

I oczywiście nie obejdzie się bez obecnie najlepszych seriali: Gra o tron oraz Wikingowie.

i jeszcze moje ulubione na tą chwilę:

Sherlock

Gotham

Lucifer

Flash

Supernatural

Daredevil

Luke Cage

Jessica Jones

Bates Motel

Touch

tez troche mowi sie o serialu this is us dobry serial warto obejrzec??

Witam! Szukam jakiegos dobrego serialu do ogladania,ktos cos poleci? najlepiej z tych nowszych.