Polecajki od nerdów

Witam.

Jesteś dość zaawansowanym mangozjebem i szukam mało popularnych bajek.

Łykam prawie wszystko byle by nie było (za dużo):

a) Yaoi

b ) Idolek

c ) Mechów (nie mylić z mchem)

d ) nudy (może być schematyczne do bólu, ale jak oglądałem jakąś bajkę o zakonnicach litości.)

e ) Odcinków, nie oglądam tasiemców bo zamiast tego wolę obejrzeć 10 krótkich historii.

Ogólnie to lubię jakieś ecchi haremówki romanse i inne takie rzeczy.

Moja bajkolista:

https://myanimelist.net/animelist/Abbys

Liczę na was!

3x3 Eyes

Battle Royal High School

Black Jack

Bokurano

C: The Money of Soul and Possibility Control

Eat-Man

Eikyuu Kazoku

Ga-Rei: Zero

Gankutsuou

Genius Party

Genius Party Beyond

Gungrave

Hells

Kaiba

Na początek tyle.

Mekakucity to świetne anime.

Hellsing Dobre anime Polecam

Widzę, że nie obejrzałeś najlepszego anime 2016 roku... JoJo Diamond is unbreakable

Skoro nazywasz animę bajką to polecę ci bajkę:

Over the garden wall

Niby cartoon network za tym stoi, jednak wciąga i spełnia raczej twoje wszystkie wymogi.

3x3 Eyes

Battle Royal High School

Black Jack

Bokurano

C: The Money of Soul and Possibility Control

Eat-Man

Eikyuu Kazoku

Ga-Rei: Zero

Gankutsuou

Genius Party

Genius Party Beyond

Gungrave

Hells

Kaiba
Na początek tyle.

Ło, panie większość z tego jest jeszcze z zeszłego wieku... Jak znajdę jakieś sensowne źródło z tymi produkcjami to coś sobie może obejrzę. Dzięki.

Mekakucity to świetne anime.

W sensie mekakucity actors? Jeżeli tak to widziałem parę odc. Jakoś mnie nie urzekło. Mocno trzyma klimat monogatari series no tylko ,że to nie monogatari.

Hellsing Dobre anime Polecam

Tak tak hellsing. Jest pełno anime typu seinen które mam jeszcze to obejrzenia, ale jakoś... nie, jeszcze nie teraz.

Widzę, że nie obejrzałeś najlepszego anime 2016 roku... JoJo Diamond is unbreakable

Jeśli chodzi o jojo to zawsze z tym zwlekam. Jak wyjdzie następny arc to siądę do niezniszczalnych diamentów :P

Skoro nazywasz animę bajką to polecę ci bajkę:

Over the garden wall

Niby cartoon network za tym stoi, jednak wciąga i spełnia raczej twoje wszystkie wymogi.

Wiesz co? Kiedyś mie się podobały te wszystkie kinówki ale stwierdziłem ,że oglądanie romansów między zwierzętami jest... dziwne. W sensie nie wiem czy w tej produkcji są, ale jakoś nie mam ochoty tego sprawdzać. Po za tym nie dodam tego do mala i nie pogadam o tym na konwentach. No i to to nie ma openingu.

Następny arc wychodzi dopiero pod koniec tego roku o ile w ogóle i szczerze to jeden z gorszych, ale nadal bardzo dobry(aktualnie zbliżam się do końca mangi, standy i fabuła jak zawsze okay, ale główny bohater nudny). DIU ma 39 odcinków więc nie trzeba się martwić, że za krótkie.

Witam.

Jesteś dość zaawansowanym mangozjebem i szukam mało popularnych bajek.

Łykam prawie wszystko byle by nie było (za dużo):

a) Yaoi

b ) Idolek

c ) Mechów (nie mylić z mchem)

d ) nudy (może być schematyczne do bólu, ale jak oglądałem jakąś bajkę o zakonnicach litości.)

e ) Odcinków, nie oglądam tasiemców bo zamiast tego wolę obejrzeć 10 krótkich historii.

Ogólnie to lubię jakieś ecchi haremówki romanse i inne takie rzeczy.

Moja bajkolista:

https://myanimelist.net/animelist/Abbys

Liczę na was!