Pk/ farmienie / wojny

Tu tylko pasuje jedna gierka i jest to stara dobra tibijka

Siemanko,

a co z The Elder Scrolls Online? Nie byłem nigdy fanem serii, ale jako MMO naprawdę trzyma poziom, do tego ubaw po pachy podczas PvP, które jest naprawdę solidnie rozbudowane. Linia fabularna jest tak skonstruowana, że podczas rozmów z NPC-ami musisz zwracać uwagę na to co "mówisz", bo wybory mają swoje konsekwencje.

A może The Secret World? Zupełnie inny klimat, ale może (też jest solidnie rozbudowana)?

Ogólnie zachęcam do korzystania z wyszukiwarki gier na głównej stronie portalu.

Co można polecić? Tylko wielką trójkę:

- Ultima

- EVE

- Lineage 2 (jak ma być serwer oficjalny to wersja classic)

Ewentualnie mortal online i darkfall...

Tera Online NA - dawaj Hajs xD

Sugerowałbym te tytuły

Linkrealms
WURM Online

Ja polecam Dragon's Prophet

Coś z innej beczki: Tiger Knight: Empire War

Czym jest, a połączeniem Mount&Blade + World of Tanks. Polacy są bo sam gram, warto dołączyć do jakiegoś polskiego legionu. PVP nieodłączna rzecz, na polu walki bitwa 5vs5 lub oblężenie twierdzy(machiny oblężnicze, katapulty, tarany).

Walczysz na mapach dość sporych i dowodzisz oddziałem do 50 jednostek bodajże, rozwijasz je, kupujesz ekwipunek. Bohater zdobywa poziomy i coraz to lepsze uzbrojenie, wierzchowce. Wszystko ubrane w klimatach japońskich. Gra naprawdę jest świetna. Nie jest o niej głośno, ale ma bardzo wiele pozytywnych recenzji. Planowane jest wprowadzenie wojen legionów.

Sam jestem już weteranem mmorpg i nie mogłem nigdzie znaleźć swojego miejsca od X lat, aż do tej pory. Siedzę po kilka h dzienne i mucę oddziały wroga z innymi graczami :)

Ale spam na oślep żeby tylko stówke wyrwać :F Czytajcie posta.

Ja tam nic nie dodam od siebie bo wg mnie takich gier już nie robią, kiedyś to pewnie tibia.

Teraz wypróbuje tylko RO skoro kluczyk dostałem od mmorpg.org.pl :F

Z tym, że nie zapomnij pochwalić się którą gierkę wybrałeś bo bardzo ciekaw jestem która to jest warta aż stu zeta za sama informację o jej istnieniu ;)

Ablion Online

Open PVP full lot

Walki gildii o terytoria, z surowcami badz wlasne bazy budowane przez graczy

Mass pvp

- ustawki

- walki o zamki ( co tydzien skrzynia z artefaktami na specialne przedmioty)

- lapanki

Nie mamy questow, caly czas expimy na mobkach jak sam zyczysz

To co uzywasz tym jestes, brak klas chcesz byc magiem w ciezkiej zbroji spoko, czy to ma wiekszy sens zalezy ? oczywiscie od tego do czego taki mag ma sluzyć....

Gra jest w fazie beta, aktualnie dochodzi konca ta beta, ten kwartal bedzie reset i zaczynamy od nowa

Zmiana ulegnie mapa twórcy trochę przesadzili i o tym wiedzą, dla tego zmiana mapy, nastepnie gra ma wyjsc za około 6 miesięcy

jednak polecam teraz sprawdzic by przed resetem juz wybrać swoją droge rozwoju itp

Jeżeli namówiłem zapraszam do skorzystania z mego linku ref

te 100zł nie jest jakoś ważne wydaj je na albiona.

ciach

Ma w sobie klimat, i urok, ma również potencjał.

Twórcy naprawdę się starają wydać dobry tytuł .

Ale spam na oślep żeby tylko stówke wyrwać :F Czytajcie posta.

Ja tam nic nie dodam od siebie bo wg mnie takich gier już nie robią, kiedyś to pewnie tibia.

Teraz wypróbuje tylko RO skoro kluczyk dostałem od mmorpg.org.pl :F

 

Z tym, że nie zapomnij pochwalić się którą gierkę wybrałeś bo bardzo ciekaw jestem która to jest warta aż stu zeta za sama informację o jej istnieniu 

Lol to mało wiesz skoro według Ciebie nie ma takich gier. W Black Desert jest wszystko. W Tera Online jest wszystko (tylko musisz grać na NA bo EU wymarło). Nawet w ESO jest wszystko (no może prócz tego grindu). Może też wypróbować RO ale to cram wszechczasów więc nie polecę. Dobrym pomysłem jest też rozdzielić pvp i pve na dwa osobne tytuły, ja tak aktualnie robię. Do pvp mam dobrą mobę a w lutym For Honor a do pve mam FF XIV, też jest wyjście :)

Black Desert - wojny sa, polskie gildie też - a także masz grind i Pk :D

Tak więc jak najbardziej dla cb ;)

Gw2? Blade & Soul albo jak Aion Ci nie przypadł to może ten.. .Cabal II ? :D

Jeśli lubisz stare klimaty to Dekaron

otwarte (epickie) PK/pvp, grind i farma - polecam

The Elder Scrolls Online

Aż dziw że nikt nie polecił jeszcze GW2... który wpasowuje się niemal idealnie 

 

więc ode mnie GW2, pamietam jak jeszcze było płatne to było najlepiej wydane przeze mnie 40 zł (na jakiejś promocji) na MMORPG ever 

Jak powiesz mi gdzie w GW2 masz PK'owanie to sam zapłacę Ci tą stówkę.

Atlantica Online,

i Tibia

z czego tibia ma

Expienie na mobach

system pk

wojny epickie w dodatku

na każdym kroku mokro w gaciach wracając z lotem bo można stracić

Wildstar

Lineage 2 niema obecnie lvl cap. Duzo grindowania troche questow mass pvp i wojny o zamek.

SWTOR natomiast bardziej fabularnie opercje grupowe ktore troche trwaja, natomiast plytkie pvp

TESO - duzo questow masa grindowania, duzo buildow, niezle pvp zone.

Silkroad - tutaj tylko massywny grind

Tylko ArcheAge przychodzi mi do głowy

tbh nie rozumiem ludzi, którzy polecają GW2 - od kiedy tam mamy open PvP?

Bless Online