Division czy Destiny

Witam, planuj kupic PS4 pro i jednocześnie gre do niego i mam dylemat miedzy Destiny i Division, chetnie dowiem sie jaka macie opinie na temat tych gier poniewaz slyszale ze w Destiny gra juz bardzo malo ludzi , a Division bylo troche spaprane na starcie.. ciekawi mnie tez Polska populacja na tych gra czy gra duzo czy malo ;)

sam pogrywam od czasu do czasu w the division na ps4 i poki co nigdy nie narzekalem,zeby nie bylo ludzi do pomocy,destiny nie gralem,wiec sie nie wypowiadam,pozdrowki.

Mam obie gry i z wszystkimi dodatkami i szczerze destini bije na głowę division jesli chodzi o coopa,w destini gram cały czas nawet sam a w division pograłem do końca fabuły trochę podziemi i trochę survivalu i jak dla mnie gra jest nudna, według mnie gra nie będzie wspierana za bardzo bo był to tylko test przed wildland wiec jeśli już to bym kupił destini a za pare miesięcy tom clancys wildland[to taki kilka razy większy the division i miejmy nadzieje że lepszy]

a co do populacji, duża jest populacja w destini tylko w niektórych miejscach nie ma matchmakingu i sam musisz zaprosić ludzi[fb pomaga bo jest polska grupa gdzie ludzie szukają]

jak coś to będę mógł nawet z tobą pograc w destini jak kupisz, jeszcze mam paru znajomych więc będzie git.

Wildsland z tego co wiem jest to SP z coop i chyba nie bedzie mial takiej rozgrywki mmo/pvp jak division zgadza sie?

division też jest jako taki coop jedynie gdzie widzisz graczy w bazie i na pvp czyli dark zone.

reszta to sam sp z możliwością coopa.

Witam, planuj kupic PS4 pro i jednocześnie gre do niego i mam dylemat miedzy Destiny i Division, chetnie dowiem sie jaka macie opinie na temat tych gier poniewaz slyszale ze w Destiny gra juz bardzo malo ludzi , a Division bylo troche spaprane na starcie.. ciekawi mnie tez Polska populacja na tych gra czy gra duzo czy malo ;)