Szukam ciekawej mmorpg odpoczynek od Diablo 3

Hej pomóżcie mi znaleźć taką grę która by mnie w wciągnęła bo chce odpocząć od diablo 3 bo znowu to samo nic się nie zmieniło przez 3 sezony i teraz bd czekał na nekromante

Gatunek : Rpg

Sprzęt : nie ma znaczenia

Cechy : Poszukuję takiej gry która szybko się nie nudzi ,ma dużą społeczność polska ,żeby nie miała tej monotonność co w diablo jedno i to samo i dla osoby która mało zna język angielski ,

Przypadła mi do gustu :

-Aion

- Diablo 3

- overwatch

- Wow

- Metin 2

-PoE

Nie przypadła mi do Gustu:

Cs-GO

Tibia

Siema ja jakis czas temu miałem ten sam problem ale zdecydowałem sie na Guild Wars 2 i nie żałuje jest masa rzeczy do robienia a najlepsze jest WvW :)

ja mam jak coś na sell konto do gw2 prawie nieuzywane z dodatkiem + zboostowaną i troszkę ubraną postacią (revenant), po taniości i w pełni bezpiecznie - kontakt telefoniczny, fb, allegro, wszystko wchodzi w grę :)

a Gw2 trzeba dobrze znać język angielski

To zależy, czy czytasz questy.

pomyśle czekam dalej na propozycje

Tera online powinno Ci się spodobać :D

Black Desert xD

Wielu fanom Aion'a podoba sie revelation online. Ma calkiem duza spolecznosc polska jak nie znasz angielskiego to jest autotracker do questów więc nie powinno byc problemu. Na razie mamy zamknieta Betę ale kluczyki sa łatwo osiągalne.

f5

osobiście na ta chwile gram tylko w drakensanga online, ograłem chyba wszystkie mmo jakie sa tylko mozliwe i tylko drakensang mnie trzyma przy sobie, zobacz moze ci sie spodoba jak tak to chetnie udziele pare tipow.

Cabal online

Skoro grałeś w Diablo to może Path of Exile?

@gizrorro lol, nawet nazwy tematu nie przeczytałem. Ale ty wiesz lepiej to może Ci dam pasy i za mnie bedziesz pisał, co za koleś..

@laxus02 nie ma to jak przeczytac nazwe tematu i od razu napisać posta.

@maciaS jeżeli nadal szukasz jakiejs gierki to daj wiecej informacji moze coś sie wymysli

Osobiście ostatnio gram w Cabala, więc jeśli Aion przypadł Ci do gustu zachęcam na Titan'a :D !, co do społeczności jest trochę polskich gildii a ang. hmmm ja tam jakimś weteranem nie jestem ale daje radę:) !

F5

Hej pomóżcie mi znaleźć taką grę która by mnie w wciągnęła bo chce odpocząć od diablo 3 bo znowu to samo nic się nie zmieniło przez 3 sezony i teraz bd czekał na nekromante

Gatunek : Rpg

Sprzęt : nie ma znaczenia

Cechy : Poszukuję takiej gry która szybko się nie nudzi ,ma dużą społeczność polska ,żeby nie miała tej monotonność co w diablo jedno i to samo i dla osoby która mało zna język angielski ,

Przypadła mi do gustu :

-Aion

- Diablo 3

- overwatch

- Wow

- Metin 2

-PoE

Nie przypadła mi do Gustu:

Cs-GO

Tibia