Klucz Revelation Online

Siema czy ktoś może jeszcze ma kluczyk do Revelation Online? :D

Problem solved, wysłałam B|

RO395PR3U2HQCYYV

http://www.mmorpg.com/giveaways/revelation-online-closed-beta-2-key-giveaway-1000000795 w momencie kiedy ten post się wstawia jest 760 kluczy

Podepnę się do tematu.

Jeśli ktoś byłby tak uprzejmy podzielić się kluczem byłbym bardzo wdzięczny. :)

RO397AIOEG54K7BB

Nie ma za co nigdy nie mogłem sie dostać a jak sie dostalem to dwa razy lol ! :)

a czy jeszcze jeden wolny key się znajdzie dla mnie ? :)

Również chętnie przygarnę kluczyk, jeżeli ktoś posiada takowy na zbyciu.

@Kwaza @KrasheR
RO395PR3TW3QM89L
RO395PR3TYJI9HT9
Łapcie obaj ;]

Jakbym mógł prosić o klucz wolny na PW będę niezmiernie wdzięczny :) w pracy całe dnie siedzę i nie mam czasu tych rozdań śledzić...

Dzięki wielkie za keya :D

Dzięki @Error :) udało się :)

Wl > spojrzalem na cash shop > podziekowalem .... Itemy dajace ci pkt do pvp , medale , upgrady na skile , scrole resetujace wejscia.. A to jeszcze nie clay cash shop

@T4l4R Gdzie moge w tym momencie sprawdzic zawartosc Cash shopu o ktorym mowisz?

@Error

fajnie fajnie, ale już ktoś aktywował :<<<

Ktoś może na priv podesłać 1? :X

// edit

Kluczyk zakupiony :)

Lol trzeba było nie kupować bym Ci podesłał zaś ;d

Wrzucam 2 wolne klucze

RO395PR3TK6FG6JD
RO395PR3TKK2GQ62

=]

Skoro wszyscy pytaja to i ja. Czy dla mnie by sie znalazl kluczyk? (najlepiej jakby na pw wyslono mi bo tutaj moze ktos byc przede mna) :)

@Brovvart wysłałem na priv ;]

Witajcie, chciałem sobie zobaczyć jak owa gra wygląda , niestety nie potrafię już wyszukać żadnego wolnego klucza.

Wiem że jest trochę pózno od startu, ale jednak spróbuję tutaj, czy ma ktoś może jeszcze jakiś wolny kluczyk do gry? Chętnie bym przyjął w swoje ręce :D

P.S. Miło by było gdyby ktoś podesłał na Pw, nie chciał bym się rozczarować jak ktoś będzie ode mnie szybszy :D

Pozdrawiam, Kucziczu !

@kucziczu kluczyk wysłany na pw :)