Zmiany w regulaminie

Witajcie, drodzy użytkownicy!

Obecnie pracujemy nad delikatnie zmienioną formą regulaminu. Staramy się, aby regulamin był mimo wszystko nieco "luźniejszy", abyście nie dostawali tak często banów czy punktów ostrzeżeń. Zanim jednak to wprowadzimy w życie, chcielibyśmy usłyszeć od Was, czy macie jakieś zarzuty wobec obecnego spisu zasad, jak np. właśnie zbyt surowa tabelka kar. A może pomysły na zupełnie nowe punkty? Chętnie się dowiemy.

Jedną z głównych zmian, którą chcielibyśmy wprowadzić, jest dopuszczenie do publicznych rozmów o prywatnych serwerach, wraz z ich linkowaniem. Uważamy, że nie ma sensu starać się zapobiec nieuniknionemu. Punkt regulaminu, zaproponowany przez nas, wyglądałby następująco:

9. Prywatne serwery:

9.1 Zezwala się na wszelakie rozmowy/publikacje na temat prywatnych serwerów w obrębie całego forum. Zabrania się jednak tworzenie nowych tematów dot. prywatnych serwerów poza działem specjalnie do tego przeznaczonym, tyczy się to również reklam.

9.2 Zezwala się na publikowanie tematów na temat prywatnych serwerów w obrębie specjalnie wyznaczonego do tego działu tj. "Prywatne Serwery" znajdujący się w sekcji "MMO Zone".

9.3 Zezwala się na reklamowanie prywatnych serwerów w obrębie specjalnie wyznaczonego do tego działu tj. "Prywatne Serwery" znajdujący się w sekcji "MMO Zone".

9.4 Administracja nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne szkody poniesione przez użytkownika. Forum(Administracja) nie weryfikuje wiarygodności prywatnych serwerów, użytkownik korzysta z nich na własną odpowiedzialność.

Zmiana na plus. A co z shoutboxem?

dla mnie głupota, jednak prywatne serwery są w większości nielegalne wiec dlaczego promować i dawać informacje o nich na forum.

To jest tak jakbym wbił na stronkę z recenzjami oraz news o filmach i na forum dali by mi ludzie linki i informacje gdzie mogę znaleźć ich wersje pirackie

Prywatne serwery istnieją, a nasi użytkownicy na nich grają. To, że wprowadzimy jakiś punkt w regulaminie nie zmieni tego w żaden sposób. Ja osobiście nie czuje się obrońcom wydawców. Jak jakiegoś producenta / wydawcę zaboli fakt rozmawiania tutaj o prywatnych serwerach to wrócimy do tematu i będziemy reagować.

Analogia do filmów i linków do pobrania jest moim zdaniem nie trafiona. Nie będziemy tutaj zamieszczać linków do pirackich klientów. Zamieszczać będziemy informacje o prywatnych serwerach oraz wymieniać tutaj opinie na temat danego serwera (czy warto zagrać itp.). To co kto zrobi z tą informacją to już nie jest nasza (jako załogi) sprawa. Jak nie grasz na privach to najzwyczajniej w świecie nie będziesz korzystał z tego działu na forum.

Popieram Chmarusa! Otóż to kto będzie chciał skorzysta z tego działu proste jak dla mnie pomysł bardzo dobry juz od dawna chciałem podsunąć ten pomysł redakcji!

Widzisz @Chmarus i to jest właśnie głupie podejście w Polsce bo to co jest najzwyczajniej nie legalne ma świecie to w Polsce jak zwykle wchodzi to w tak zwaną szarą strefę .itp

Co do obrońców wydawców dlaczego mam ich nie bronić jeśli odwalają kawał dobrej roboty a jakiś chłam kradnie ich prace i wykorzystuje do swoich celów.

</p>

</p>

</p>

</p>

No i bardzo dobrze , a jak się to komuś nie podoba to niech do tego działu nie zagląda i niech nie prawi morałów administracji,zawszę może usunąć konto z tego "złego" forum co ma dział z prywatnymi serwami

@Kurtyzana

Zmień forum.

Widać, że nie grałeś na prywatnych serwerach.

Tylko jedna uwaga, żeby każde info czy na stronie czy na forum o privie było dobrze oznaczone, że chodzi o prywatny serwer. Wtedy nie ma problemu, interesuje mnie priv to sobie poczytam, nie to nie, i tyle. Nikt nikomu nie wadzi.

Gorzej jak zaczną się podszywać jedni pod drugich ;) Jak nie patrzeć privy to jednak jest kasa, a dla kasy niektórzy są w stanie zrobić dość sporo.

@Kurtyzana Polski i polaków do tego nie mieszaj. Są setki forów i stronek poświęconych prywatnym serwerom, które nie są polskie. Wydawców możesz sobie bronić. To nie oznacza, że każdy musi mieć takie podejście.
Poza tym jak komuś będzie faktycznie to przeszkadzało (wydawcy, producentowi) to będziemy reagować.

Ja bym zaproponował coś na użyszkodników którzy prowokują ludzi nagminnie, przez co wywołuje się burza z obrazami i wulgaryzmami. Chociaż by sama blokada pisania postów na 24h.

sam nie gram na privach ale duzo osob czesto liczyło na pomoc odnosnie danego tematu . ZMiana napewno na plus :) hejty nie musza odwiedzac tego dzialu jak im nie pasuje

privy były są i będą zagraniczne fora nie maja oporów z sekcjami priv serverami więc czemu wy macie się tego bać

jak mnie nie interesuje dział z sukienkami nie wchodzę nie przeglądam i NIE KOMENTUJĘ

ponadto dzięki privatą dowiedziałem się o kilku grach pozwoliło mi to poznać ją na podobnych rate niż official i zdecydować chcę grać i mi sie styl gry podoba czy nie

zmiana regulaminu na TAK

Musze przyznać, że podoba mi się ta zmiana. Zresztą czy za kadencji poprzedniego admina już to nie zostało wprowadzone? Bo pamiętam, że dział "Prywatne serwery' już był, przynajmniej w dziale WoWa ale potem znowu zniknął. Pytałam się nawet o to ale nikt mi tego nie wyjaśnił :/

Tak czy siak mnie się ta zmiana podoba.

dla mnie głupota, jednak prywatne serwery są w większości nielegalne wiec dlaczego promować i dawać informacje o nich na forum.

 

To jest tak jakbym wbił na stronkę z recenzjami oraz news o filmach i na forum dali by mi ludzie linki i informacje gdzie mogę znaleźć ich wersje pirackie

Idź dzieciaku zapytaj mamę czy nie wyrzucić śmieci.

Ani mnie to Ciepli ani ziębi.
Patrząc w dal, jeśli zezwolicie na publikacje prywatnych serwerów będziecie działać na szkode globalów. :angry:

Rozmowy to jedno, ale publikacje ? :huh:

Ja w tym widzę tylko i wyłącznie zyski dla strony. Czyli jak to Gulu mówi o takich grach ? P2W?
To tutaj będzie P2Promuj.

Jak ktoś chciał to sobie znalazł prywatny serwer i nie potrzebował do tego mmorpg.org.pl

Za niedługo Bot i hacki będą na forum. Tak to czarno widzę.

Ani mnie to Ciepli ani ziębi. 
Patrząc w dal,  jeśli zezwolicie na publikacje prywatnych serwerów będziecie działać na szkode globalów. 

Rozmowy to jedno, ale publikacje ? 
Ja w tym widzę tylko i wyłącznie zyski dla strony.  Czyli jak to Gulu mówi o takich grach ? P2W? 
To tutaj będzie P2Promuj. 

 

Jak ktoś chciał to sobie znalazł prywatny serwer i nie potrzebował do tego mmorpg.org.pl

Za niedługo Bot i hacki  będą na forum. Tak to czarno widzę.

Otóż to! Dla mnie wygląda to jak desperacja i próba pozyskania nowych wyświetleń reklam.
Z drugiej strony to ich serwis - niech robią sobie co chcą, najwyżej wydawcy ich pogonią.

No i standardowo zaczął się ból d*py Blizzardołaków...

Jak się wam ta zmiana nie podoba to do kategorii "Prywatne Serwery" sobie nie wchodźcie, albo w ogóle sobie zablokujcie te kategorie (nie wiem czy się da). Ja tak zrobię... Z kategorią dla globala i będzie święty spokój bo widzę, że coraz większe buraki w tych tematach się wypowiadają. :) No ale oczywiście musicie światu pokazać, że jesteście lepsi bo dajecie się doić Bli$$ardowi. Wasza wolność kończy się tam gdzie zaczyna się wolność innych. Każdy ma prawo grać tam gdzie mu się podoba i nie rozumiem czemu nie możemy sobie podyskutować o privach na forum - pominę fakt, że takie dyskusje i tak mają tutaj miejsce od dawna, chociażby drogą PW.

Alleluja. W końcu zmiana, która powinna być już dawno wprowadzona. To tylko przysłuży się forum i poszerzy ilość dostępnej na nim treści.

Twórcy gier powinni walczyć z piractwem bez dwóch zdań i osobiście ich popieram, ale forum samo w sobie nie może stawać po jednej ze stron, bo nie do tego przecież służy. Ma być źródłem informacji i luźnej wymiany myśli.

Ja bym zaproponował coś na użyszkodników którzy prowokują ludzi nagminnie, przez co wywołuje się burza z obrazami i wulgaryzmami. Chociaż by sama blokada pisania postów na 24h.

Kolejny powód do dawania warnów według widzimisię moderatora? Nie, dzięki.
Na jakiej podstawie będziecie oceniać czy to faktycznie prowokacja czy po prostu zdanie danej osoby?