PVE w ESO

Hejka, mam kilka pytań, jestem nowym graczem ESO, gram socererem high elfem i mam pytanie, brałem ta rase i klasę patrząc na PVP, ponieważ słyszałem że jest to dobre połączenie, jednak mam pytanie, czy gracz PVE ma co robić w ESO? Jestem typem osoby która lubi zbierać rzadkie stroje,pety, mounty oraz farmic golda.

I teraz pytanie, czy opłaca mi się to robić, czy Gold do czegoś się przydaje? Słyszałem że nie ma AH a jedynie możliwość handlu w gildii.

Czy lepiej skupić się na PVP?

Nie "handel w gildii", jak to napisałeś, tylko gildie handlowe. I to jest odpowiednik ah. Możesz od nich kupować, ale żeby wystawiać itemki na sprzedaż, musisz być członkiem takiej gildii.

endgame to głównie pvp, jak w większości grach;

przed nim potrzebujesz trochę kasy albo rozwinięte kowalstwo itp, jednak polecam to i to ;3

endgame to głównie pvp, jak w większości grach;

przed nim potrzebujesz trochę kasy albo rozwinięte kowalstwo itp, jednak polecam to i to ;3

Hej, widzę, że kolega jeszcze na end gamie nie był. :) Na endgame w TESO składa się PvP owszem, ale to tylko niewielki procent, ponieważ są również Triale 12 osobowe raidy, które proste nie są oraz dungeony w wersji Veteran ponadto są questy daily w Craglornie oraz Wrothgarze i wbrew pozorom jest to dużo, bo trzeba się najpierw nauczyć żeby robić ten content dobrze. :)

Hejka, mam kilka pytań, jestem nowym graczem ESO, gram socererem high elfem i mam pytanie, brałem ta rase i klasę patrząc na PVP, ponieważ słyszałem że jest to dobre połączenie, jednak mam pytanie, czy gracz PVE ma co robić w ESO? Jestem typem osoby która lubi zbierać rzadkie stroje,pety, mounty oraz farmic golda.

I teraz pytanie, czy opłaca mi się to robić, czy Gold do czegoś się przydaje? Słyszałem że nie ma AH a jedynie możliwość handlu w gildii.

Czy lepiej skupić się na PVP?