Ace Online(AirRivals)

czesc,orientuje sie moze ktos gdzie najlepiej zagrac?na masangsoft,czy subagames,gdzie sa serwery i jakie sa populacje graczy?

dobra nvm gra jest ded

Ostatnio zarejestrowałem się u masangsoft, kilka osób na Gemini jeszcze gra ale jest bardzo mało ludzi :/ Jak szybko chciałem wrócić do Aira/ace tak szybko z niego zrezygnowałem i jeszcze ten hackshield który wywala cie dlatego że masz grafę Radeona i myśli, że to cheat-_- Privy też umierają takie np jak Dream Ace 150 osób wieczorem ale jak jest pvp na Bark City to nikogo nie ma :/

no niestety osobiście oddałem 4 lata pełne tej grze i niestety te czasy już nie wrócą, gra genialna do dzisiaj nie ma gry która miała by taki nacisk na Nacja vs Nacja, gra piękna jednak zostanie taka już tylko serduszkiem bo nie prezentuje już sobą nic, AirRivals to jeden z wielu tytułów ze stajni GF gdzie nie było aktualizacji ludzie grali mimo iż chcieli coś nowego po paru latach dostaliśmy 3 powiedzmy większe aktualizacje i wszystko jebło, nienawidzę tej firmy :(

Grałem w Aira z przerwami od 2009 do 2014r. bodajże jeszcze wtedy nie było prezydentów choć do tej pory pamiętam jak grałem na początku w BCU jak pierwszym prezydentem BCU został CutyTheBomb, MS co 100 k pkt i to słynne nie lataj na 0 bo im km nabijasz i ms będzie w nocy :') XD. Gra nie powalała grafiką ale miała w sobie jakąś magię Wystarczyło znaleźć sobie dobrą dobrą brygadę i można było wspólnie się bawić przez wiele godzin. Lecz masz rację GF zabiło ją... aż się łezka w oku kręci...

1lajk

Witam,

Znalazlem nowy priv, easy exp, cpu i inne w SPI shopie. Patch 3.5

ZAPRASZAM!!

http://warofthesky.com/

czesc,orientuje sie moze ktos gdzie najlepiej zagrac?na masangsoft,czy subagames,gdzie sa serwery i jakie sa populacje graczy?

dobra nvm gra jest ded