Szukam teamu do silkroad

z racji tego ze we wtorek rusza serwer europejski :D szukam ludzi z ktorymi bedzie mozna popykac w emerytowanego juz silkroada :D

Silk już od dłuższego czasu za mną chodzi, ale jak chcę ściągać to przypominam sobie o botach i turkach....I d*pa

Na europejskim przez długi czas bedzie spokoj od Turków pozatym nie boje sie botów chciałbym znalezc fajna ekipę aby można było do kogoś gębę otworzyć jak nie na długo to przynajmniej na jakis czas przypomnieć sb weterana mmo i czasy kiedy żadna inna gra nie przemawiała do mnie tak jak silkroad

JP LAFFEK!!!! :D

Gracie dalej?

Gra ktoś? Można dostać jakieś informacje jak z pingiem, czy są opóźnienia podczas chodzenia/używania skilli?

@Oynoki ja własnie instaluje, pogram to zdam relacje.

Ja gracie Chińczykami i Thiefami to ja mogę pograć. Jak coś to pw

Ja niestety miałem lagi, do tego w plecaku wszystkie bronie sos na +5, plus jakieś pety, scrolle na wszystko - to według mnie psuje rozgrywkę i nie jest dla mnie.

Laggów nie ma i gra się przyjemnie, ale solo nudzi.

gracie dalej na aelosie? bo ja wlasnie zaczynam i tez bym chetnie sie przylaczyl do was

z racji tego ze we wtorek rusza serwer europejski :D szukam ludzi z ktorymi bedzie mozna popykac w emerytowanego juz silkroada :D