[Final Fantasy XIV] Event Horizon

Witaj Podróżniku

Co mamy do zaoferowania? Miłą atmosferę, pomoc i dobrą zabawę. Posiadamy własny TS3, gdzie zawsze znajdziesz kogoś do porozmawiania.

Jesteś nowym graczem wstępującym w świat Final Fantasy? Grasz już, ale samemu gra nie sprawia tyle przyjemności co w grupie? Zapraszamy do Event Horizon na serwerze Phoenix!

[Social]
Nasze FC zbiera najodważniejszych śmiałków spośród wędrowców, a droga wiedzie w kierunku najstraszniejszych wrogów w Eorzeii, największych trudów i wyzwań będących postrachem tej krainy. Jeśli Ty także posiadasz mężne serce, jesteś gotowy na godziny trudów, po których przychodzi radość ze zwycięstwa – zapraszamy do nas.


[Grupa Raidowa]
Aktualnie poszukujemy osóbym chetnych do raidowania w nowym dodatku Stormblood

1. Wiek: 16+ lat
2. Lvl: 1+
3. Zapał do gry i dobry humor.
4. Kultura osobista i szacunek do graczy
5. Zaangażowanie w sprawy FC
6. Obowiązkowy TS3
7. Obowiązkowe Forum

Lider: Itami Kyoden
Vice-Lider: Willielmus Dracht
Oficerowie: No Rarin, Yuno Oudea
Jeśli nie możesz nas znaleźć w grze Wejdź na nasz TS: ts3.novasociety.pl lub skontaktuj się z nami w grze
Rekrutacja Forum

Czyli co Husaria zmieniła nazwe na Event Horizon ?

Tak zmieniliśmy nazwę postanowiliśmy rozpocząć nowy rozdział w ffxiv a także odcinamy się od nazwy husaria gdyż kiedyś na phoenixie było już takie fc

Nowa nazwa, nowy zarząd, nowy start, wszystkie zmiany idą w dobrą stronę.

Powodzenia :) Tak z ciekawosci tlyko pytalem

Rekrutacja cały czas otwarta atualnie posiadamy dużo nowych graczy więc to będzie najlepszy moment do rozpoczecia przygody z ffxiv zapraszamy tez starszych graczy ffxiv.

z okazji promocji jaka square enix przedstawił na 30 lecie Final fantasy serdecznie was zapraszamy do gry z nami poniżej linki do zakupu tańszych gier

Final Fantasy XIV ARR - 5 Euro

Final Fantasy XIV Heavensward - 7.5 euro

Final Fantasy XIV ARR + Heavensward - 12.5 euro

Zapraszamy wszystkich do gry z nami łapcie nas w grze lub na ts3.novasociety.com albo na forum.novasociety.com

Po najnowszych informacjach na temat dodatku chcemy was zaprosić do gry z nami dla osób zastanawiających się nad startem jest to najlepszy moment do rozpoczęcia gry Event Horizon zaprasza was do gry :)

Patch 3.55a wylądował na serwerach już co raz mniej czasu jest do dodatku jeśli ktoś zastanawia się nad sprawdzeniem gry na trialu lub chce zacząć grać w ffxiv zapraszamy do gry z nami lub naszego teamspeaka 3 ts3.novasociety.com

Największa polska gildia na phoenixie cały czas rekrutuje przyjmujemy nowych graczy jak tych powracających do gry

Nie wiem, czy mogę tu napisać ale co mi tam. Planuje (Chciałbym) zagrać w FFXIV, czy bez znajomość totalnie gry etc. mam szansę dostać się do gildii? Uprzedzam pytanie, nie chce z powodu jakiś korzyści w itemkach czy coś, po prostu lepiej z kimś zacząć i nooo zawsze jakaś pomoc dla początkującego od zaawansowanych graczy?

Kolejne pytanie, czy na takim sprzęcie nie będę miał zacięć czy spadków fps'ów w ogromnych ilościach:

i5 4690k

gtx 970

12 GB RAM

I ostatnie już pytanie, czy promocja nadal trwa? I ile kosztuje abonament do gry?

Jeśli ktoś zechce mi odpowiedzieć to dziękuje bardzo ^^ A jeśli nie mogłem tutaj napisać, to proszę o skasowanie posta ^^"

Sprzet spokojnie starczy u nas niektorzy graja na core duao jeszcze radkami 6700 itd ( robia radjy nie ma problemow )

Promocja nie wiem . Abonamnet 90 zl na 2 miesiace

Sprzęt jest ok do gry co do promocji to już po ale z tego co wiem to przy paysafecard jest teraz 50% taniej na jeden miesiąc abonamentu co do dostania do gildii niema najmniejszego problemu zapraszamy

Zakończenie story dodatku heavensward już blisko zostało parę dni do 28 marca

Osoby co chcą rozpocząć przygodę z ffxiv czy chcą rozpocząć triala w ffxiv przed zakupem zapraszamy na ts3.novasociety.com i serwer phoenix chętnie pomożemy nowym osobą jako największe polskie fc na tym serwie

Event Horizon cały czas rekrutuje zapraszamy do gry z nami

Dodatek zbliża się to najlepszy moment by zacząć grę zapraszamy do gry z nami na start stromblooda

Na dodatek Stormblood zapraszamy do gry z nami

AK9o9gd.png

Już jutro rozpoczynamy grę na early access zapraszamy do gry z nami w tym dodatku nowych graczy jak i starych

Rekrutacja otwarta:
Osoby Casual
- Każdy lvl
- Otwarcie na grę z fc
- Pomoc dla nowych graczy
Osoby Raid:
- Nastawione na raidowanie w 3 dni w tygodniu
- Rekrutujemy każdą klasę ( Jeśli nie do teamu pierwszego do do następnych)
- Obeznanie w klasie

O1s kill