- black desert online -

Cześć, może ktoś jest dość aktywny obecnie, posiada mikrofon oraz ową grę;

Uściślając, jestem laikiem w bdo, więc jeżeli ktoś jest zainteresowany rozgrywką to zapraszam do znajomych na steam

Nie mam tutaj jakichś wymogów, wystarczy, że masz myszkę, klawiaturę, mikrofon, grę i o, jak się by parę osób zgłosiło to się coś uskrobie jakąś ekipę.

@ref

BDO nastawione jest na pvp, małą ilością osób nic nie wskórasz :( Musisz mieć gildie brać udział w nodach aby czerpać zyski z pvp.

W gildii znajdziesz pomoc, informacje co i jak robić od ludzi z doświadczeniem.

W czasie pve powiązanie między klasami jest b. małe a czasem lepiej jest expic solo.

PW jak cos :)

Po co CI ktos jak pve w tej grze robi sie solo?

Do pvp potrzebujesz wys lv gear I duza gildie - czytaj jeszcze daleko.

To ze czesc graczy uwielbia granie samemu i mowienie do samych siebie to nie znaczy ze kazdy taki jest dodatkowo gildia nie zawsze mimo zapewnien ze, jasne jest na pewno ktos kim bedziesz mogl/a grac gdzie okazuje sie ze jest calkiem inaczej. Wiec jak on szuka a ja np tez i sie dogadamy w tej sprawie to raczej wasze wypowiedzi sa zbedne. dla osob mniej rozumnych nie chcesz grac wspolnie to sie nie wypowiadaj

Po co CI ktos jak pve w tej grze robi sie solo?

 

Do pvp potrzebujesz wys lv gear I duza gildie - czytaj jeszcze daleko.

a jaki sens ma ten post?

Na miejscu moderatora podarowałbym Ci subtelne ostrzeżenie; nie chciałem tutaj dyskusji na temat tego jak powinno się grać bądź, jaki sens ma gra ze znajomym. Ogółem, nie każdy laik musi być 'niskopoziomową postacią'. Jednak odpowiem na Twoje pytanie, im więcej ludzi tym przyjemniej się gra, dodatkowo w bdo lepiej rzucić się na bosa grupą niż samemu, nie chodzi tu o trudność w rozgrywce, jednak przedmioty. Bardzo dużo tytułów ograłem samemu, jednak sam fakt, że jest osoba która 'gra przy tobie' jest dosyć fundamentalny. Do pvp nie potrzeba wcale dużej gildii jak i super sprzętu, zależnie od klasy postaci i umiejętności.

// jeszcze dopiszę, ja nie mam zamiaru zakładać gildii, jednak czy jest jakiś problem w dołączeniu do innej dużej, chyba tylko u was w głowach :)

Cześć, kupiłem dawno temu, jeszcze przed premierą wersję kolekcjonerską gry pograłem parę dni wbiłem 30lvl + i mi się gra solo znudziła, zresztą z racji pracy nie mam super dużo czasu na rozgrywkę , więc jak jeszcze nie wybrałeś servera i nie zrobiłeś postaci odezwij się na prv to pogramy, pogramy czasem z rana i wieczoramna tsie, może jednak wrócę do BDO

Cześć, może ktoś jest dość aktywny obecnie, posiada mikrofon oraz ową grę;

Uściślając, jestem laikiem w bdo, więc jeżeli ktoś jest zainteresowany rozgrywką to zapraszam do znajomych na steam

Nie mam tutaj jakichś wymogów, wystarczy, że masz myszkę, klawiaturę, mikrofon, grę i o, jak się by parę osób zgłosiło to się coś uskrobie jakąś ekipę.