Maehwa - jakie eq?

Witam, postanowiłem grac maehwa i przychodzę z pytaniem w co najlepiej ją ubrać (nie patrząc na koszty po za tą bronią z bossa na nią aż tyle nie mam :D). Z góry dziekuje.

Celujesz, jak nie trudno się domyślić, w boss armory. Nim do tego dojdziesz:
-Armor: Full Grunil->Bheg->Muskan->Hebe/Red Nose->Giath. Rozwalasz bonus z Grunila dla Bhega, potem czekasz, aż masz zarówno Muskana i Hebe/Red Nose.

-Broń: Yuria-> Liverto-> Kzarka. Liverto jest od groma, więc możesz pominąć Yurię. Nie śpiesz się z Kzarką, Liverto jest wystarczające do pewnego momentu.

-Off: Black Horn->Kutum->Nouver. Nouvera bierzesz dopiero, jak masz zarówno Bhega i Kzarkę na +16 minimum. Kiedy masz Bhega na +15 możesz rozważyć White Horn (osobiście nie przepadam za nim).

-Awa: Blue->Dande. Jak wbijesz na +17 to robisz ulepszasz Blue na wersję Ultimate.

-Akcesoria:

Red Coral Ring -> Mark of Shadow->Ring of Crescent Guardian

Blue Coral Earring-> Witch's Earring -> Blue Whale Molar Earring

Ancient Weapon Core -> Shultz Belt-> Basilisk's Belt

Ancient Guardian Seal -> Shultz Necklace->Ogre Ring

Do BiS'owych podchodź, kiedy masz wszystkie poprzednie na TRI minimum.

Celujesz, jak nie trudno się domyślić, w boss armory. Nim do tego dojdziesz:
-Armor: Full Grunil->Bheg->Muskan->Hebe/Red Nose->Giath. Rozwalasz bonus z Grunila dla Bhega, potem czekasz, aż masz zarówno Muskana i Hebe/Red Nose.

-Broń: Yuria-> Liverto-> Kzarka. Liverto jest od groma, więc możesz pominąć Yurię. Nie śpiesz się z Kzarką, Liverto jest wystarczające do pewnego momentu.

-Off: Black Horn->Kutum->Nouver.  Nouvera bierzesz dopiero, jak masz zarówno Bhega i Kzarkę na +16 minimum. Kiedy masz Bhega na +15 możesz rozważyć White Horn (osobiście nie przepadam za nim).

-Awa: Blue->Dande. Jak wbijesz na +17  to robisz ulepszasz Blue na wersję Ultimate.

-Akcesoria:

Red Coral Ring -> Mark of Shadow->Ring of Crescent Guardian

Blue Coral Earring-> Witch's Earring -> Blue Whale Molar Earring

Ancient Weapon Core -> Shultz Belt-> Basilisk's Belt

Ancient Guardian Seal -> Shultz Necklace->Ogre Ring

Do BiS'owych podchodź, kiedy masz wszystkie poprzednie na TRI minimum.

dziękuję za pomoc i za tak obfity opis

Witam, postanowiłem grac maehwa i przychodzę z pytaniem w co najlepiej ją ubrać (nie patrząc na koszty po za tą bronią z bossa na nią aż tyle nie mam :D). Z góry dziekuje.