Klucze do Final Fantasy XIV i WoW

Dzisiaj rozdaję klucze do FFXIV i WoW na kanale https://www.twitch.tv/kamilus83

Zabawa zaczyna się o godzinie 19:00 i trwa do końca streama (około 22:30).

Dzisiaj mała rywalizacja. Rozdawać będę klucze do FF i WoW. Sam wybierasz, o który klucz chcesz zawalczyć.

Widziałem wczoraj, że ktoś napisał to jako newsa na głównej więc prosiłbym o kontakt na PW - kolejnym razem (dość intensywnie promuję ff14 i rozdaję klucze w tygodniu) rozpiszę zasady rozdawnictwa i samego streamu, aby mnie było nieścisłości i jakiejś gównoburzy jak wczoraj ;)

Zmieniam w tym tygodniu nieco formułę.

Dzisiaj stream z ćwiczenia A12S, ale klucz do WoW.

We wtorek i środę też po jednym kluczu do WoW i będę grać w WoW.

Czwartek i piątek znowu gram w FF14, ale klucze do WoW.

Niedziela to już klucze do FF14, ale punkty zainteresowania (nowość) będą nabijane w każdy dzień gdy streamowany będzie FF14. Tak jak wspominałem - chcę, aby klucze otrzymały osoby rzeczywiście grą zainteresowane, wertowanie zaś wypowiedzi, przebijanie się niejednokrotnie przez chamówę trolli bywa czasochłonne, a nie będę zaganiać do tego moderatorów, którzy i tak ogromnie pomagają w trakcie raidów. Dlatego łatwiej będzie przyjrzeć się kto śledzi samą transmisję raidów i contentu w tygodniu, kto jest zainteresowany finalem, a kto WoW.

Szczegóły pojawią się wieczorem w opisie streama.

Troszkę wtopa ze względu na chorobę i... awarię pamięci RAM (rano jadę po nowe kości, bo praca na 8GB to masochizm). Dużo mniej streamów w tym tygodniu, niedokończony bot (więc jutro od rana trzeba się tym zająć) i zero rozdanych kluczy.

Dlatego jutro...

W niedzielę od 18:00 próbujemy zabić A12S (etap pomiędzy treningowymi raidami, a dążeniem do cleara).

Budżet na jutro:

- 5 gier indy steam (co godzinę rozdam jeden kluczyk)

- 2 klucze WoW (na koniec streama 22:30)

- 1 klucz FF14 (na koniec streama 22:30)

W przypadku killa zaczyna się drunk stream (lolz) i podwojenie budżetu nagród :D

Jeśli liczba widzów przekroczy 250 (a co - ostatnio było 200, więc trzeba stawiać sobie cele) to do puli dołączą kolejne klucze.

To o czym należy pamiętać to to, iż aby móc wziąć udział w zabawie to konto na twitchu, być followersem mojego kanału i:

- w przypadku chęci walki o klucze steam (wartości 5-10$ sztuka) wydać komendę !kluczsteam

- w przypadku chęci walki o klucze WoW Battle Chest wydać komendę !kluczwow
- w przypadku chęci walki o klucze Final Fantasy XIV wydać komendę !kluczff

Zapraszam jednak wyłącznie osoby pełnoletnie, gdyż na pewno nie będzie grzecznie, kulturalnie i spokojnie. W trakcie raidów noszą nas emocje, mamy dość specyficzne poczucie humoru i raczej nie należymy do grzecznych, spokojnych kolesi, którzy trzymają język na wodzy. Miejcie też na uwadze to, że w trakcie raidu nie prowadzę interakcji z widzami. Nie ma takiej możliwości. W tym czasie osoby z mojej gildii starają się odpowiadać na pytania dotyczące gry, raidów, samej gildii, a przy okazji pilnować porządku (także pospolite trole mogą sobie odpuścić - nie robię streamów w celach zarobkowych więc nie zależy mi na bezwartościowych darmozjadach, którzy w życiu nauczyli się jedynie wyzywać i wkurzać - bany lecą bez wahania).

Dzisiaj rozdaję klucze do FFXIV i WoW na kanale https://www.twitch.tv/kamilus83

Zabawa zaczyna się o godzinie 19:00 i trwa do końca streama (około 22:30).

Dzisiaj mała rywalizacja. Rozdawać będę klucze do FF i WoW. Sam wybierasz, o który klucz chcesz zawalczyć.