Wizard prawie 56lvl

Witam szanowne koleżanki i kolegów,

Black Desert kupiłem zaraz po premierze i naprawdę uważam że to bardzo solidny tytuł, mogę śmiało powiedzieć że dawno

żadna gra nie była tak wciągająca(to tyle jeśli chodzi o wstęp).

Mój problem polega na tym, że po premierze nie miałem czasu grać ale przed świętami znowu jest ok .

Gram solo i wszystko co wiem to praktycznie tylko to co doświadczyłem i odkryłem sam więc proszę o pomoc:

  • awakening - jak to wykorzystać?jak to działa?
  • set i weapon - jakie kupić?

Dzięki

polecam kanał na YouTube; Szubrawiec ;)

Dojdź do klanu i tam pytaj, będzie lepiej i szybciej :D

Witam szanowne koleżanki i kolegów,

Black Desert kupiłem zaraz po premierze i naprawdę uważam że to bardzo solidny tytuł, mogę śmiało powiedzieć że dawno

żadna gra nie była tak wciągająca(to tyle jeśli chodzi o wstęp).

Mój problem polega na tym, że po premierze nie miałem czasu grać ale przed świętami znowu jest ok .

Gram solo i wszystko co wiem to praktycznie tylko to co doświadczyłem i odkryłem sam więc proszę o pomoc:

awakening - jak to wykorzystać?jak to działa?
set  i weapon - jakie kupić?
 

Dzięki

Aweking - Od duszka musisz zrobic qest na Aweking i dostaniesz od niego bron do awekingu - Podbij ja najwyzej jak mozesz.
Kazda porazka w podbijaniu zmniejsza ci MAKSYMALNA wytrzymalosc broni - mozesz przywrocic do 100 Wytrzymalosci Uzywajac do tego tego samego rodzaju broni i jej jakosci - tj. Do zielonego - zielonej Do nie bieskiej - Niebieskiej - DO zlotej - zlotej.

Mozesz Rowniesz uzyc Memory fragmet do przywrocenia Maksymalnej Wytrzymalosci broni + Artisany za Loyality.

Set Uniwersalny na początek dla każdej klasy Gunril - wymaksuj go na tyle na ile dasz raqde. DP zawsze sie przyda na kaazdej postaci a Premie z setu sa dobobre na poczatek dla kazdej postaci.

Jak juz osiagnoles 56 lvl i zrobisz aweking - Nie zmuszaj sie robic nastepnego lvl - sprobuj robic quest i poznawaj swiat - zwiekszysz dzieki temu Energie i Contribution Potionts - Te dwa czynniki sa potrzebne do Do ekpsloracji swiata - im wiecej tym wieksza spowoda w wydawaniu energi i conytrybution. Odkrywaj Nody - polacz niektore - Zrob sobie workerow- i zacznij cos crafcic.

Wykrzystuj czas jak nie ma cie przy kompie, albo masz cos waznego do zrobienia - Afk - Low ryby na afku - Albo crafc cos.

Przedewszystkim znajdz Gildie ludzie tam cie zrozumieja - tez kiedys zaczynali - DBO - nie ogarnie sie w chwile - oni ci pomoga.

Witam szanowne koleżanki i kolegów,

Black Desert kupiłem zaraz po premierze i naprawdę uważam że to bardzo solidny tytuł, mogę śmiało powiedzieć że dawno

żadna gra nie była tak wciągająca(to tyle jeśli chodzi o wstęp).

Mój problem polega na tym, że po premierze nie miałem czasu grać ale przed świętami znowu jest ok .

Gram solo i wszystko co wiem to praktycznie tylko to co doświadczyłem i odkryłem sam więc proszę o pomoc:

  • awakening - jak to wykorzystać?jak to działa?
  • set i weapon - jakie kupić?

Dzięki