BeastWorld
Mobilne MMO

Beastworld

Polska lokalizacyjna gra MMO na komórki. Co oznacza "lokalizacyjna"? A tyle, że Wasz telefon jest namierzany (po wyrażeniu uprzednio zgody oczywiscie) i Wasza postac jest tam gdzie Wy. Gra się na terenie Polski.

Fabuła: Odwieczny pojedynek trzech ras: ludzi, wampirów i wilkołaków. Wybieracie po której stronie chcecie stanąć a potem zaczyna się przygoda. Jak w klasycznym MMO; walki, expienie, zbierania przedmiotów, wykonywanie misji itd.

Wszystko działa na kilku platformach. Podstawa to SMS'y (dla hardkorowców), ale do tego mamy całkiem spory serwis www oraz aplikacje do pobrania - JAVA i ANDROID. Najfajniej wygląda na Droidzie, bo widzicie bezpośrednio nałożony świat gry na mapy googla.

Gierka jest wciagająca, największy ubaw miałem na początku jak jeździłem rowerem po zbroję leżącą dwa kilometry dalej :) Im dłużej grasz tym bardziej wciąga Cię już sfera PvP, knucie, klany, spiski itd. Opcji jest dużo a do tego w styczniu 2012 ma wejść duży upgrade, dodają gospodarkę, jakieś budowanie budynków, 100 nowych itemów itd. Polecam szczególnie na dojazdy do szkoły/pracy. Nie ma to jak sprzedać parę head'ów innemu graczowi a zanim się ogarnie odjechać parę kilometrów.

Komentarze 14
Wyszukaj gry MMO Ico arrow down
Ankieta Ico arrow down

Czy przeszkadza wam, jeśli klasa postaci jest przyporządkowana do konkretnej rasy (np. Warrior do Orka itp.)?