Screenshot - BeastWorld
Wymagania sprzętowe:
dla SMS żadne, pozostałe opcje JAVA albo ANDROID
Rozmiar Klienta:
600
Ocena gry: 3.7 / 5 (13 głosów)

Polska lokalizacyjna gra MMO na komórki. Co oznacza "lokalizacyjna"? A tyle, że Wasz telefon jest namierzany (po wyrażeniu uprzednio zgody oczywiscie) i Wasza postac jest tam gdzie Wy. Gra się na terenie Polski.

Fabuła: Odwieczny pojedynek trzech ras: ludzi, wampirów i wilkołaków. Wybieracie po której stronie chcecie stanąć a potem zaczyna się przygoda. Jak w klasycznym MMO; walki, expienie, zbierania przedmiotów, wykonywanie misji itd.

Wszystko działa na kilku platformach. Podstawa to SMS'y (dla hardkorowców), ale do tego mamy całkiem spory serwis www oraz aplikacje do pobrania - JAVA i ANDROID. Najfajniej wygląda na Droidzie, bo widzicie bezpośrednio nałożony świat gry na mapy googla.

Gierka jest wciagająca, największy ubaw miałem na początku jak jeździłem rowerem po zbroję leżącą dwa kilometry dalej :) Im dłużej grasz tym bardziej wciąga Cię już sfera PvP, knucie, klany, spiski itd. Opcji jest dużo a do tego w styczniu 2012 ma wejść duży upgrade, dodają gospodarkę, jakieś budowanie budynków, 100 nowych itemów itd. Polecam szczególnie na dojazdy do szkoły/pracy. Nie ma to jak sprzedać parę head'ów innemu graczowi a zanim się ogarnie odjechać parę kilometrów.


Dodał: |

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować.

Komentarze

Zebaczysko - Avatar

Zebaczysko ponad rok temu

Gra super. Niedawno zacząłem grać i rozgrywka mnie wciągnęła, a to, że rozgrywka jest osadzona na Polskiej mapie jeszcze bardziej wciąga :).

emru1 - Avatar

emru1 ponad 2 lat temu

Gra super, polecam. Nie straszcie się rozmiarem aplikacji na górze. Dla J2ME to jest tylko 712kb.

Komentarz edytowano ponad 2 lat temu

Ikaslea - Avatar

Ikaslea ponad 2 lat temu

Gra nie przypadła mi do gustu. Jeśli ktoś lubi latać po miejscie z telefonem ta aplikacja jest dla niego. Głwnym powodem dla ktorego w tempie natychmiastowym usunełam te gre to fakt, ze istnieja mikrooplaty.

TDA - Avatar

TDA około 3 lat temu

Upgrade "Beastworld reaktywacja" wszedł dzisiaj. Polecam. Teraz można zbierać surowce z zajętych obszarów i budować budynki, wynajmować ochronę itd.

TDA - Avatar

TDA około 3 lat temu

ad saturnkoks - to zależy na jakim poziomie ją rozkminisz. Na początku można się trochę pogubić, bo iterface jest skomplikowany. Ale potem się robi ciekawiej, szczególnie jak się wdasz w wojnę klanów. A w lutym wchodzi rozszerzenie i będzie strategicznie bardziej. Budynki będzie można stawiać, produkować bronie itd.

saturnkoks - Avatar

saturnkoks około 3 lat temu

troche taka jest nijaka ;/

kaczor213 - Avatar

kaczor213 około 3 lat temu

czyli jak umie sie grac w te gre to jest darmowa

TDA - Avatar

TDA około 3 lat temu

Jest płatna jak chcesz. Płacisz za ilość ruchów w grze (czyli za darmowe SMS'y - wychodzi Ci za niecałe 2 grosze sms, a jak przez aplę to w ogóle mało płacisz). Można kupić subskrypcję, czyli za jakieś zeta z hakiem co tydzień i grasz dużo wtedy. Poza tym jest masa opcji jak dostawać te "żetony" za granie, wykonywanie misji, trofea (takie achievments), za wszystko dostajesz żetony i jak umiesz to ogarnąć to prawie za free wychodzi.

Gry MMO / MMORPG

Wszystkie gry z tej kategorii

Wszystkie gry z tej kategorii

Wszystkie gry z tej kategorii

Ankieta

Jak często spotykasz się w grach MMO z niekulturalnymi ludźmi, złym zachowaniem, wyzwiskami, hejtowaniem, obrażaniem itp.?


Głosuj Wyniki

Kalendarz testów CBT/OBT
NiePonWtoŚrCzwPiąSob
1 2 3 6 7
8 9 10 11 14
15 16 18 19 20 21
22 23 25 26 28

Znajdziesz nas


Streamy online

Wszystkie streamy