BeastWorld
Mobilne MMO

3,69 / 5 ( 13 głosów)


Beastworld

Polska lokalizacyjna gra MMO na komórki. Co oznacza "lokalizacyjna"? A tyle, że Wasz telefon jest namierzany (po wyrażeniu uprzednio zgody oczywiscie) i Wasza postac jest tam gdzie Wy. Gra się na terenie Polski.

Fabuła: Odwieczny pojedynek trzech ras: ludzi, wampirów i wilkołaków. Wybieracie po której stronie chcecie stanąć a potem zaczyna się przygoda. Jak w klasycznym MMO; walki, expienie, zbierania przedmiotów, wykonywanie misji itd.

Wszystko działa na kilku platformach. Podstawa to SMS'y (dla hardkorowców), ale do tego mamy całkiem spory serwis www oraz aplikacje do pobrania - JAVA i ANDROID. Najfajniej wygląda na Droidzie, bo widzicie bezpośrednio nałożony świat gry na mapy googla.

Gierka jest wciagająca, największy ubaw miałem na początku jak jeździłem rowerem po zbroję leżącą dwa kilometry dalej :) Im dłużej grasz tym bardziej wciąga Cię już sfera PvP, knucie, klany, spiski itd. Opcji jest dużo a do tego w styczniu 2012 ma wejść duży upgrade, dodają gospodarkę, jakieś budowanie budynków, 100 nowych itemów itd. Polecam szczególnie na dojazdy do szkoły/pracy. Nie ma to jak sprzedać parę head'ów innemu graczowi a zanim się ogarnie odjechać parę kilometrów.

TDA

Wymagania systemowe

dla SMS żadne, pozostałe opcje JAVA albo ANDROID

Waga klienta: 600 MB


około 2 lata temu

Gra super. Niedawno zacząłem grać i rozgrywka mnie wciągnęła, a to, że rozgrywka jest osadzona na Polskiej mapie jeszcze bardziej wciąga :).

prawie 3 lata temu

Gra super, polecam. Nie straszcie się rozmiarem aplikacji na górze. Dla J2ME to jest tylko 712kb.

prawie 3 lata temu

Gra nie przypadła mi do gustu. Jeśli ktoś lubi latać po miejscie z telefonem ta aplikacja jest dla niego. Głwnym powodem dla ktorego w tempie natychmiastowym usunełam te gre to fakt, ze istnieja mikrooplaty.

ponad 3 lata temu

Upgrade "Beastworld reaktywacja" wszedł dzisiaj. Polecam. Teraz można zbierać surowce z zajętych obszarów i budować budynki, wynajmować ochronę itd.

ponad 3 lata temu

ad saturnkoks - to zależy na jakim poziomie ją rozkminisz. Na początku można się trochę pogubić, bo iterface jest skomplikowany. Ale potem się robi ciekawiej, szczególnie jak się wdasz w wojnę klanów. A w lutym wchodzi rozszerzenie i będzie strategicznie bardziej. Budynki będzie można stawiać, produkować bronie itd.

ponad 3 lata temu

troche taka jest nijaka ;/

ponad 3 lata temu

czyli jak umie sie grac w te gre to jest darmowa

ponad 3 lata temu

Jest płatna jak chcesz. Płacisz za ilość ruchów w grze (czyli za darmowe SMS'y - wychodzi Ci za niecałe 2 grosze sms, a jak przez aplę to w ogóle mało płacisz). Można kupić subskrypcję, czyli za jakieś zeta z hakiem co tydzień i grasz dużo wtedy. Poza tym jest masa opcji jak dostawać te "żetony" za granie, wykonywanie misji, trofea (takie achievments), za wszystko dostajesz żetony i jak umiesz to ogarnąć to prawie za free wychodzi.

ponad 3 lata temu

Czy ona jest płatna co mc??

ponad 3 lata temu

Ad Cezar - jasne, że dziwne, ale to właśnie jest "zajawkowe" :) W razie czego zawsze można się wyłączyć (albo zainwestować w kamuflaż i widzieć innych nie będąc widzianym)

Ad Zathen - ja gram na droidzie, więc nie pomogę, odezwij się do dostawcy, powinni pomóc.

Czy kiedykolwiek wydaliście kasę na Early Access lub Founder's Packa, aby tylko wcześniej zagrać w jakiegoś MMO?Wyniki

PonWtoŚrCzwPiąSobNie
27 28 29 30 31 1 2
3
4
5
6
7
8 9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22 23
24
25
26
27
28
29
30
31
1 2 3 4 5 6
Gw2

Ts3

2006 - 2015 © MMORPG.org.pl