Elsword
Gry MMO 2d

3,36 / 5 ( 73 głosów)


Elsword

Elsword to darmowa gierka 2D charakteryzująca się mangową grafiką oraz kamerą typu side-scroll. Rozgrywka w dużej mierze polega na czyszczeniu kolejno następujących po sobie lokacji. Jak graliście w Grand Chase lub Fists of Fu to z pewnością wiecie o co chodzi. Najciekawiej jest pozwiedzać świat wspólnie ze znajomymi (do czterech osób w party), ale nic nie stoi na przeszkodzie by czynić to samemu lub z przygodnie poznanymi graczami.

Do zwiedzenia mamy 30 lochów, które można „przejść” na różnych poziomach trudności. Każdy gracz wraz z pokonywaniem coraz to cięższych przeciwników zdobywa specjalne punkty rankingowe, które wymienialne są na prestiżowe tytuły lub premie wpływające na siłę sterowanej postaci.

Dla urozmaicenia w Elsword możliwe jest nagrywanie swoich wojaży poprzez specjalną opcję dostępną z klienta gry. W walce możemy liczyć nie tylko na pomoc znajomych, ale i na wsparcie zwierzaków.

Nie mamy jeszcze potwierdzonych informacji odnośnie typów postaci, ale najprawdopodobniej będą to trzy klasyczne archetypy: wojownik, mag oraz łucznik.

Polska wersja gry startuje już w na początku lutego. Za  Elsword od strony wydawniczej odpowiedzialna będzie firma Gameforge. 

admin

Wymagania systemowe

Procesor 2.5GHz, 512MB RAM, karta graficzna GeForce FX5700/ATI Radeon 9600, ok. 1GB wolnego miejsca

Waga klienta: 1700 MB


10 miesięcy temu

Bardzo fajna gra. Ale dam jedna gwiazdkę bo w Polsce wydaje ja gamesrajl

około 2 miesiące temu

I dzieki takim debilom nie oplaca sie patrzec na ocene GRY,nie WYDAWCY. Masz wersje US, masz SEA, masz KR, masz JP i masz Voida zawsze. Ale ok, najlepiej przez jednego wydawce jednego regionu zrypac ocene ;)

około rok temu

Tak w nawiasie to gra 3D tyle że kamera jest ustawiona od boku ale swobodnie można obejrzeć postać z każdej strony. Gra genialna pod względem PVP które nie polega na wciskaniu guzików po kolei i trzeba się trochę bardziej wysilić :) Mi do gustu przypadła anglojęzyczna wersja ze względu na dużo lepszy poziom gry, lepsze głosy bohaterów, społeczność

ponad rok temu

Grałem kiedyś, i bardzo się wciągnąłem. Teraz aktualnie mam od tej gry przerwę, ale jest i pozostanie ona najlepszą grą z jaką miałem doczynienia.

+2
prawie 2 lata temu

Grało sie swego czasu:P bylo duzo lepiej od prawie roku niegralem sciagnolem no i porazka duzo sie zmienilo na gorsze

-1
prawie 2 lata temu

Co prawda to prawda to najlepsza gra w jaką grałem (chodzi mi o pvp)
Jedynym minusem są bugi (np:Wywalanie z henira oraz niemiecko-polsko-koreański dubbling)

+2
około 2 lata temu

jak to ściągnąć z oficjalnej strony?

prawie 2 lata temu

Normalnie wchodzi na Elsword pl i przyciskasz zakładkę pobierz

około 2 lata temu

POLECAM JAK NIC INNEGO

+1
prawie 2 lata temu

Potwierdzam najlepsza gra 2,5 D :P

ponad 2 lata temu

Ta gra jest super.Dungeony może czasami zanudzają ale pózniej coś ciągnie (nie wiem czy was)
do tej gry.Nawet nie opisali porządnie gry więc za nich napisze spis postaci.W Elswordzie są narazie sześcioro postaci czyli elsword,aisha,rena,raven,eve i chung.

ponad 2 lata temu

Dobra gra, jak napisał kolega niżej (Ciribrit), ma w sobie "to coś". Nie oszukujmy się, "tym czymś" wcale nie jest dubbing, chociaż dobrze, że jest.

+1
ponad 2 lata temu

Ciekawa gra, mająca w sobie "to coś" dlaczego w nią gramy.

+2

Czy w grach MMORPG większe zapotrzebowanie jest na Tanka czy na Healera? Kogo częściej szukają do Party?Wyniki

PonWtoŚrCzwPiąSobNie
27 28 29 30 31 1 2
3
4
5
6
7
8 9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22 23
24
25
26
27
28
29
30
31
1 2 3 4 5 6
Emjsvmx

Ts3

2006 - 2015 © MMORPG.org.pl