Aion
Gry MMO 3d RPG Przygodowe

Aion

Tytuł Aion studia NcSoft przenosi nas do mistycznej krainy Arteia i pozwala wcielić się w skrzydlatego bohatera aby wesprzeć jedną stronę w odwiecznym konfliktu dobra i zła.

Grę rozpoczynamy od wyboru frakcji Aniołów (Elyosi) lub Demonów (Asmodianie) oraz wybrania standardowej klasy a tych mamy cztery (Wojownik, Mag, Kapłan lub Duchowny). System doświadczenie jest bardzo rozbudowany. Każda z klas ma unikalne drzewko umiejętności i skilli, które możesz również dalej udoskonalać wraz z twoim postępem w grze, dodatkowo postać rozwijać możemy przez wybór unikalnych specjalizacji. Dla wojownika jest to defensywy templariusz lub gladiator, zwiadowca znów zabójcy lub łowcy. Mag może specjalizować się czarnoksięstwie albo przywoływaniu istot - nekromanii, z kolei kapłan medyka lub barda. A na koniec jeszcze postać możemy wyszkolić kilku zawodach (zbieractwie, kowalstwie, alchemii, zaklinaniu przedmiotów, gotowaniu, czy krawiectwie).

Naszym uskrzydlonym bohaterem będziemy przemierzać ogromny przedzielony świat i w dużym stopniu mogli prowadzić interakcję z otoczeniem. Lokacje nie są puste, wszędzie znajdują się przeciwnicy i gdzie nie gdzie bardziej wymagający bossowie. Na uwagę zasługuje stopniowe odkrywanie lokacji uwzględnione stażem i umiejętnościami. Im dalej zabrniemy w kierunku przeciwników tym częściej przyjdzie nam walczyć.
Oczywiście nie brakuje walk PVP, toczyć je będziemy w środkowej granicznej części świata zwanej Abbys (Otchłanią) ale oprócz graczy spotkamy też inne istoty proszące o pomoc.

W Aion oprócz powyższego pojawiają się klasyczne rozwiązania z tego gatunku jakim jest MMORPG (ulepszanie przedmiotów, encyklopedia, możliwość tworzenia legionów i zawierania sojuszy) Całość została dopieszczona fantastyczną oprawą audio-wizualną stworzoną przy pomocy silnika CRYEngine.

+ Wspaniała Oprawa Grafika
+ Liczne profesje
+ Rozbudowany system gry
+ System Craftingu i Gatheringu

- Ograniczony świat

Komentarze 289
Wyszukaj gry MMO Ico arrow down
Ankieta Ico arrow down

Czy kiedykolwiek zrobiłeś refunda na grę MMORPG?