Screenshot - Heroes in the Sky
Wymagania sprzętowe:
Pentium 4 3.0Ghz lub AMD 3200+, 1GB lub wyżej, karta graficzna Geforce FX 5600 lub ATI Radeon 9600, HDD 700MB
Rozmiar Klienta:
720
Ocena gry: 3.4 / 5 (23 głosów)

 Heroes in the Sky to jeden z najbardziej interesujących tytułów na nudnym i monotematycznym rynku MMORPG. Studio GamesCampus stworzyło idealne połączenie symulatora lotniczego i sieciowej rozgrywki, gdzie nie liczą się posiadane przedmioty tylko zręczność i zdolności manualne gracza. Gra przenosi nas do czasów II Wojny Światowej, gdzie jednak przez większość czasu będziemy oglądać niebo i dziób naszego samolotu, aniżeli architekturę i krajobraz tamtych lat.

Już na samym początku jesteśmy zmuszeni wybrać pomiędzy dwoma frakcjami – Axis i Allies. W skład Osi wchodzą Niemcy, Włochy i Japonia, a Aliantów - okręty Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i Sowietów. Oprócz zmian w wyglądzie, samoloty nie różnią się niczym szczególnym i naprawdę trudno jest znaleźć wyróżniającą się jednostkę, która była by źle zbalansowana i „wystawała” ponad innych.

W Heroes in the Sky mamy ponad 100 różnych maszyn, które podzielone są na trzy rodzaje samolotów – Fighters (typowy ataker), Bombers (ogromna siła rażenia) oraz Gunners (supporter). Zarobione pieniądze możemy przeznaczyć na kupno specjalnych działek bojowych, amunicji i innych bonusów. W miarę zdobywania kolejnych poziomów odblokowujemy modele samolotów i zyskujemy nowe umiejętności. Maksymalny lvl wyznaczono na 49.

Rozgrywka dzieli się na pięć trybów: Campaign, Occupation, Raid, Attack and Defend oraz Skirmish Mode. Szczególnie ostatni mod jest mega widowiskowy, gdzie 16 różnych graczy walczy w trybie Deathmatch. Niemniej ciekawy jest tryb Attack and Defend, w którym w jednej rundzie atakujemy, a w kolejnej bronimy punktów kontrolnych. Możemy także wybrać bardziej spokojną zabawę i polatać w Raidach lub poeskortować większe jednostki.

Swoją zabawę z Heroes in the Sky każdorazowo zaczynamy w hangarze na lotnisku, skąd mamy możliwość odwiedzenia kilku sklepów i kwatery głównej.

Pamiętajcie - w pierwszej kolejności Heroes in the Sky to przede wszystkim symulator lotniczy, a tylko w malutkiej jego części gra MMORPG. Jeśli masz dość elementów fantasy, a łuk i miecz chcesz zamienić na coś bardziej „nowoczesnego” – nie czekaj i już dziś pobierz klienta gry.

 


Dodał: |

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować.

Komentarze

Kadmin - Avatar

Kadmin 10 miesięcy temu

jak sie zalogowac

kaholisi - Avatar

kaholisi ponad rok temu

zapraszam do gry : ) gramy z kolega nizej :)

Zaqqa2000 - Avatar

Zaqqa2000 ponad rok temu

Spoko gra, fajnie mozna postrzelac dobre jak komus slabo chodzi War thunder , aaa i pro jest tu to ze liczy sie refleks a maszyny to 2 sprawa : )

hektorion - Avatar

hektorion ponad 2 lat temu

Kiedyś spróbowałem w to zagrać, na początku gra wydawała się w miarę grywalna, dopóki nie zacząłem uczestniczyć w pierwszych bitwach o mapę. Widok 109 naginających tak szybko, że grupa 5 naszych nie mogła ich nawet drasnąć była nie do zniesienia. Do tego doszedł brak ludu na serwerach. Większość grupowych q trzeba było samemu robić. Dla poszukiwaczy realistycznych wrażeń polecam symulator ił-2 1946 z modem http://www.war-birds.com/index.php Polskie szwadrony potrzebują Świerzej krwi.

deseong - Avatar

deseong ponad 3 lat temu

Gra jak najbardziej warta uwagi

Darkens - Avatar

Darkens ponad 3 lat temu

Hmm Gra jest fajna grałem w nią przez miesiąc i właściwie sam nie wiem czemu przestałem grać powiem tak grafika 4/5 grywalność 4/5 fabuła 3/5

Tom6500 - Avatar

Tom6500 prawie 4 lat temu

Gra jest fajna ale nie wiem jak wykonać quest Qccupied airfield a w info o queście nie ma wskazówek:/

MnIcH - Avatar

MnIcH prawie 4 lat temu

Witam serdeczne, Jestem Kapitanem Polskiej floty o nazwie 303_dywizjon , zapraszam do rejestracji w naszej flocie (Fleet Control) który znajduje się w Base , dodatkowo używamy Team Speak2 adres i hasło podam po rejestracji Pozdrawiam MnIcH

Gry MMO / MMORPG

Wszystkie gry z tej kategorii

Wszystkie gry z tej kategorii

Wszystkie gry z tej kategorii

MMOPLY.com to bezpieczna platforma handlowa dla graczy MMO/MMORPG.
Ankieta

Ile czasu tygodniowo poświęcasz na granie w MMO?Głosuj Wyniki

Kalendarz testów CBT/OBT
NiePonWtoŚrCzwPiąSob
28 30 31 1 2 3
4 6 8 10
12 16 17
18 20
25 27 28 29 30

Znajdziesz nas