Heroes in the Sky
Gry MMO 3d

A323f98adeb96530972136033d044fd3

 Heroes in the Sky to jeden z najbardziej interesujących tytułów na nudnym i monotematycznym rynku MMORPG. Studio GamesCampus stworzyło idealne połączenie symulatora lotniczego i sieciowej rozgrywki, gdzie nie liczą się posiadane przedmioty tylko zręczność i zdolności manualne gracza. Gra przenosi nas do czasów II Wojny Światowej, gdzie jednak przez większość czasu będziemy oglądać niebo i dziób naszego samolotu, aniżeli architekturę i krajobraz tamtych lat.

Już na samym początku jesteśmy zmuszeni wybrać pomiędzy dwoma frakcjami – Axis i Allies. W skład Osi wchodzą Niemcy, Włochy i Japonia, a Aliantów - okręty Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i Sowietów. Oprócz zmian w wyglądzie, samoloty nie różnią się niczym szczególnym i naprawdę trudno jest znaleźć wyróżniającą się jednostkę, która była by źle zbalansowana i „wystawała” ponad innych.

W Heroes in the Sky mamy ponad 100 różnych maszyn, które podzielone są na trzy rodzaje samolotów – Fighters (typowy ataker), Bombers (ogromna siła rażenia) oraz Gunners (supporter). Zarobione pieniądze możemy przeznaczyć na kupno specjalnych działek bojowych, amunicji i innych bonusów. W miarę zdobywania kolejnych poziomów odblokowujemy modele samolotów i zyskujemy nowe umiejętności. Maksymalny lvl wyznaczono na 49.

Rozgrywka dzieli się na pięć trybów: Campaign, Occupation, Raid, Attack and Defend oraz Skirmish Mode. Szczególnie ostatni mod jest mega widowiskowy, gdzie 16 różnych graczy walczy w trybie Deathmatch. Niemniej ciekawy jest tryb Attack and Defend, w którym w jednej rundzie atakujemy, a w kolejnej bronimy punktów kontrolnych. Możemy także wybrać bardziej spokojną zabawę i polatać w Raidach lub poeskortować większe jednostki.

Swoją zabawę z Heroes in the Sky każdorazowo zaczynamy w hangarze na lotnisku, skąd mamy możliwość odwiedzenia kilku sklepów i kwatery głównej.

Pamiętajcie - w pierwszej kolejności Heroes in the Sky to przede wszystkim symulator lotniczy, a tylko w malutkiej jego części gra MMORPG. Jeśli masz dość elementów fantasy, a łuk i miecz chcesz zamienić na coś bardziej „nowoczesnego” – nie czekaj i już dziś pobierz klienta gry.

Komentarze 15
Wyszukaj gry MMO Ico arrow down
Ankieta Ico arrow down

Czy przeszkadza wam, jeśli klasa postaci jest przyporządkowana do konkretnej rasy (np. Warrior do Orka itp.)?