Navy Field
Strategiczne MMO Strategiczne

Navy field

Navy Field jest symulatorem walk morskich, w którym mamy do dyspozycji wszelkiego rodzaju okręty bojowe z okresu I i II Wojny Światowej. Na starcie otrzymujemy własny statek, załogę, kredyty i pointy. Kredyty w odpowiedniej ilości zdobywane są za wygraną lub przegraną bitwę. Ciężko zdobyte kredyty możemy przeznaczyć na nowe statki czy rekrutacje załogi. Jeżeli chodzi o jednostki i ich rodzaje mamy podział na cztery narodowości:

Niemcy: Atutem tej narodowości są: zasięg rażenia, oraz dobre silniki posiadają również dobre samoloty torpedujące.

Brytyjczycy: Najlepszy pancerz i siła rażenia w grze, jeżeli interesują was pancerniki to ta nacja jest najlepsza.

Japończycy: Świetne lotnictwo jak i bardzo durzy wybór lotniskowców, mają również dobre łodzie podwodne. Można się również pokusić na rozwijanie linii pancerników gdyż niektóre mieszczą nawet 6 dział.

Amerykanie: Bardzo elastyczna narodowość będą się dobrze spisywać w każdej roli. Ta narodowość ma stosunkowo dobre przeładowanie dział.

Każda z nacji ma kilka możliwości rozwijania się. Na początku pływamy:

-niszczycielami(Małe zwinne okręty, potrafią odnajdywać łodzie podwodne)

-Lekkimi krążownikami( Lekkie jednostki wyposażone w działa lekkiego, średniego kalibru, spisują się jako artyleria przeciwlotnicza).

-Ciężkimi krążownikami(średnia lub ciężka artyleria skuteczne przeciwko wyżej wymienionym).

-Pancerniki( Ciężkie duże okręty świetnie opancerzone o bardzo dużej sile rażenia, najtrudniejsze do zatopienia to one w największym stopniu decydują o losie bitwy. Zagrozić im mogą lotniskowce lub inne pancerniki).

-Łodzie podwodne( Cichy zabójca, ma durzą siłę rażenia, i nie wymaga dużej ilości załogi, nie trzeba mieć też dużego, lvl aby nimi pływać).

-Lotniskowce( Posiadają przyzwoity atak, mogą zwalczać wrogie samoloty, oraz bombardować lub torpedować inne statki, wybierając tę linię musimy pamiętać o szkoleniu pilotów).

W grze mamy dostępnych jest kilka trybów walk, najpopularniejsze z nich to Blitzkrieg( na tych bitwach grają młodzi gracze, po osiągnięciu 60 lvla nie możemy wejść do tych pokoi) i Greath Battle( tutaj jaki i na Greath Batle II mogą wchodzić wszyscy gracze). Do bitwy przystępuje najczęściej około 40 graczy czyli 40 statków + ewentualna eskorta. Zasadny są proste, trzeba zniszczyć wroga (wyjątek :Greath Battle II, tutaj trzeba zatopić okręt flagowy wrogiej drużyny( czyli takiego lidera), po jego zatopieniu drużyna musi przez 5 min bronić swojego okrętu flagowego).

Maksymalny poziom do osiągnięci w grze to 120 lvl.

Komentarze 8
Wyszukaj gry MMO Ico arrow down
Ankieta Ico arrow down

Czy kiedykolwiek zrobiłeś refunda na grę MMORPG?