5Street
Gry MMO 3d RPG Muzyczne

5street

Jeśli znudziło Ci się monotonne zabijanie mobów i zdobywanie doświadczenia to ta gra jest stworzona dla Ciebie! Gra polega na tańczeniu i zdobywaniu score (punktów) po każdym tańcu score zamienia się na Coin (walutę w grze).

Ważne jest też, żeby zrobić "combosa" perfectów czyli idealnych kroków. Po prostu wystarczy w odpowiednim momencie nacisnąć spację. Po pierwszych 5 perfectach dostajemy 5 punktów extra za 10 perfectów 10pkt itd..

Punkty wymieniają się automatycznie na tzw. 5J coin, będące dodatkową walutą za którą kupujemy lepsze ciuchy. Oczywiście jak to w grach, rządzi ten kto ma najwięcej realnej kasy za którą kupuje Pointy. Dostępne są wtedy lepsze ciuchy, skrzydła, akcesoria i nawet pety.

W grze możemy robić także "stunty" np. batterykick, evolucja wiatraka itp.

Są 4 rodzaje tańca:

Invidual - sami tańczymy

VS - Player vs Player, wygrywa ten kto zbierze więcej score czyli zrobi jak najwięcej stuntów i perfectów

Love - do tego wymagana jest dziewczyna/chłopak z którym/ą aktualnie jesteśmy w "związku" polega to na tym, że połowe klawiszy naciska jedna osoba,a połowe druga

Couple - Tańczymy w grupie tzn. są osobne score ale dostajemy też bonus party jak dobrze poszlo czyli czym więcej ludzi w party tym więcej kasy. Może być całe party, czyli chyba 8 osób.

Aha, jeszcze jedno. Do stuntów musimy mieć vitality, żeby wykonać stunta zdobywa się to w tańcu za perfecty najwięcej, Cool dużo mniej Ka-good prawie w ogóle, Baad nic i za miss kasuje nam się i musimy nabijać od nowa, lub za pomocą rzeczy, które można kupić w sklepie za normalną kase.

Oprócz tego trzeba mieć jeszcze specjalny pasek ktory dodaje się nam też jak tańczymy tylko tym razem za perfecty przybywa nam go około 1/5...
Jeszcze chciałbym napisać o tym, że można z kimś wziąść ślub.

To chyba tyle z najważniejszych spraw.

PS.Dużo ludzi nie będzie wiedziało jak sie tańczy więc powiem np. są kroki prawo->lewo->dół->góra naciskamy i jak kropka na pasku kolo strzałek będzie mniej więcej na środku białego błysku naciskamy SPACJĘ.

Komentarze 19
Wyszukaj gry MMO Ico arrow down
Ankieta Ico arrow down

Czy kiedykolwiek zrobiłeś refunda na grę MMORPG?