Dlaczego postacie BOTÓW w Guild Wars 2... są gołe?!

prawie 3 lata temu 93 8958 Guild Wars 2

Nocny marek zwany Ozonkiem wspominał przed kilkoma godzinami o pladze botów w Guild Wars 2. Zapomniał jednak o filmiku, który pokazałby, jakim sposobem i z jaką łatwością przychodzi tym „oszustom” expienie i zdobywanie materiałów.

Ja go mam. Co akurat nie było problemem, bo na YouTube jest tego cała masa… i to z ostaniego tygodnia. Potwierdza to tylko, że problem jest bardzo świeży.

No i najważniejsze pytanie - może mnie oświecicie, ale dlaczego ich postacie są gołe?

 

guru

 prawie 3 lata temu

HAHAHAHAHAHAHAHA ZABAWNE.
Sytuacja botów w GW2 jest ciekawsza niż w Silkroadzie i Tibii.

Edytowano 3 raz(y)
+11
prawie 3 lata temu

bootow tu biega mnostwo i jeszcze troche.... szkoda ze AN tak pozwala na to

+6

prawie 3 lata temu

Postacie są gołe bo eq się niszczy po iluś śmierciach, aby temu zapobiec trzeba iść do kowala naprawić eq.

+2
prawie 3 lata temu

Tego już za wiele, już któryś raz widzę subiektywną ocenę Guru, w newsach na temat GW2. Osobiście nie grałem w pierwszą część Guild Wars, stałem murem za Wowem , zawsze coś było w tej grze co mnie przyciągało, grało mi się świetnie. przestałem grać w World of Warcraft jakiś rok temu, od tego czasu szukałem mmo, którę wciągnie mnie na dłuższą metę Nie zapominajmy, że w trakcie mojej przygody z WoWem też starałem, się znaleźć coś zastępczego, taki ratunek na czarną godzinę, próbowałem, wiele naprawdę wiele gier (np. Cabal, Rohan, perffect world, allods, RoM, i wiele innych tytułów, ) nic nie potrafiło przebić WoW'a. Sam czekałem na premierę Guild Wars 2, chciałem tego mmo. Zakupiłem go, i nie żałuje tej decyzji, może i fabuła nie przewyższa wow'a ale na pewno nie idzie się nudzić po wbiciu max lvl. Gra po prostu przyciągnęła mnie bardziej niż wow, nie zamierzam zaprzestać gry w GW2. wow, jest i może królem, ale już powoli zaczyna tracić swój błysk. Guru zapewne już przekreślił GW2, i uważa, że GW2 nie dorównuje WoWowi, ale to jest tylko kwestia czasu, kwestia tego kiedy abonenci MoP dojdą do end game, i stwierdzą, że od paru lat robią cały czas to samo, wtedy postanowią spróbować, może nie koniecznie GW2 ale innego mmo.

+2
prawie 3 lata temu

Dziwi mnie to, że przez tyle lat ciągle istnieje taki problem jak boty i nikt nie potrafi sobie z tym poradzić. Dziwię się również ludziom, którzy zamiast normalnie grać, wolą wybrać drogę na skróty i zakupić sobie gold na aukcjach internetowych dając tym samym botom sens istnienia i niszcząc tym samym grę, w którą przecież lubią grać... Ludzie są naprawdę głupi.

+1
prawie 3 lata temu

@Smyro a moim zdaniem to dobrze, że o tym piszą przynajmniej hejtują to co powinni.

-2
prawie 3 lata temu

A no tak bo w Metinie, Tibi, Knight Online, Silkroadzie, WOWie i w co tam się jeszcze gra nie ma botów ? Masz racje Guru jak zwykle boty to wogóle wymysł GW2 i nigdzie indziej się tego nie spotyka i nie spotykało.

+1
prawie 3 lata temu

Zieeeew, a gdzie śpią pociągi?...

prawie 3 lata temu

plaga większa niż w tibi xD

prawie 3 lata temu

Nie ma w tym nic dziwnego, w każdej grze są boty.

+1
prawie 3 lata temu

Gram od pre ordera i nie spotkałem ani 1 bota -.- a gram all time po całe dnie czasami .

To pewnie zrobione było specjalnie pod filmik , już nawet rzadkością są boty wysyłające privy o kupno golda . Arena Net cały czas działa i banuje owe osoby .

Dajcie tej grze szanse bo jest super mega świetna , a moim zdaniem po 1 dodatku będzie 50 % lepsza .

+1
prawie 3 lata temu

hahah jak by był system pk i z tego 1 filmiku < tylko ten obejrzałem > wszystkie boty na cb się rzuciły :O ...

Czy kiedykolwiek wydaliście kasę na Early Access lub Founder's Packa, aby tylko wcześniej zagrać w jakiegoś MMO?Wyniki

PonWtoŚrCzwPiąSobNie
31
1
2
3
4
5 6
7 8 9
10
11
12
13
14
15
16
17
18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28
29
30 1 2 3 4
F374ab5413029e5010aaad41109dde35

Ts3

2006 - 2015 © MMORPG.org.pl