Drakensang Online dostępny w Aeria Games

ponad rok temu 21 2524 Drakensang Online

Sami nie potrafią zrobić (wydać też) dobrej gry MMORPG, więc biorą od innych. Tak oto Drakensang Online, czyli jeden z lepszych i prawdziwych hack’n’slashów MMO na rynku trafił do Aeria Games.

Ale spokojnie, nie oznacza to, że Bigpoint z niego zrezygnował. Dalej można tam grać, tylko, że współpraca obojga firm daje możliwość grania i dla tych, i dla tych użytkowników.

Drakensang Online jest tam dostępny od wczoraj. Chętni? Zapraszam TUTAJ.

 

guru

 


ponad rok temu

Guru ale to akurat nic nadzwyczajnego, od dłuższego czasu aeriagames ma sporo takich tytułów:
Digimon masters
stronhold kindoms
world of battles
i pewnie parę innych.

Lepiej już byś napisał że lime odyssey wkroczyło w 22-26 maja w korei w fazę finalnej open beta i znów coraz bardziej prawdopodobne jest że za jakiś czas do nas również zawita. Jednak aeriagames nie rzuca słów na wiatr i tak jak obiecała postanowiła zając się tym tytułem i doprowadzić (ich odział w korei), bądź też sfinansować doprowadzenie go do użytku. Gdzie ta druga możliwość jest bardziej prawdopodobna, bo pytają się graczy na temat odczuć dotyczących nowej KR wersji LO (http://www.aeriagames.com/forums/en/viewtopic.php?t=2000585 <-ankieta). Ale pewnie ten serwis jak zwykle obudzi się za pięć dwunasta gdy ta gra już będzie wchodzić w CBT albo OBT i będą jak zwykle narzekania dlaczego wcześniej Aeriagames nie dała o tym ifno.

-1
ponad rok temu

A poza tym gdyby było te 60/50 KB/s to raczej nikt by się nie zesrał pobierając grę 2/3 dni ...

ponad rok temu

Jak dla mnie to nie jest logiczne co ty piszesz, wolał bym rozwiązanie guru , gdyż jak się coś pisze o OBT to te OBT ma być w danym terminie a nie że napalę się na jakąś grę OBT ma swój termin , wbijam w grę a gra nie działa jak należy , potem wchodzę na stronę wydawcy gry , a ty zaskoczenie OBT przesunięte o parę/kilkanaście dni i więc że gra nie potrafi nawet rozpocząć swoje podboje w internecia a jak wiem że gra JUŻ stoi np :Dzisiaj zaczyna sie OBT "tytuł gry" WBIJAĆ . To wiem że gra stoi i bez wątpienia mogę ją sobie ściągnąć a jeżeli mam xx kb/s to jest wina mojego internetu albo wina Wydawcy gry .
Jestem chyba jedyną osobą która broni GURU bo gdyby nie on dzinnie było by z 2/3 newsy a tak jest ok. półtora strony dziennie i to mi się podoba co z tego że połowa to jest mało interesujące rzeczy ale widać że strona żyje , stara się a GURU jest dobrym przykładem tego!

ponad rok temu

Nie to nie jest logiczne, zazwyczaj o takowych rzeczach piszę się parę/naście dni wcześniej aby ludzie zainteresowani danym produktem mogli pobrać go wcześniej, a nie gdy serwery zostaną otworzone i wszyscy się rzucą na daną grę. Przy takim działaniu jak ty opisujesz pojawiają się jak zwykle narzekania, że "czemu nie pisaliście o tym wcześniej - teraz pobieram z xx kb/s". Inna sprawa że większość osób tutaj to troglodyci i jak się paluchem nie pokaże tytułu i kiedy wychodzi to sami nie zainteresują się tym i nie zauważą tak istotnych rzeczy...

-1
ponad rok temu

Aeria Games wydała zajebistego Wolf Team'a, ale reszta to faktycznie dno.

ponad rok temu

to jest syf. drakensang the dark eye bije to coś na głowe

ponad rok temu

Jedna i druga firma są sobie warte( item shop)

+1
ponad rok temu

Nie nawidze Aeria Game . Przejeli Gunza od IjjI ... i co ? Juz go zamknęli .

ponad rok temu

przy tym IS, który wyssałby z gracza każdą złotówkę żeby się dało normalnie grać? podziękuje

ponad rok temu

Szkoda, że RoM'a nie może wydać jakaś firma ;/ Wtedy każdy uciekłby od tych frajerów z gameforge.

+3
ponad rok temu

FailForge* ;)

ponad rok temu

Mam nadzieje ,że Aeria Games nie zniszczy tej gry :( .

ponad rok temu

A co tu jest do niszczenia , Podwyższą ceny w IS czy dodadzą bardziej pretensjonalny system PVP.

ponad rok temu

A jak sie sprawy mają z Item shopem?

ponad rok temu

i to jest podstawowe pytanie; jak to czy są jakieś zmiany w rozgrywce.

Czy przywiązujecie wagę do wyglądu waszej postaci w grach MMORPG?Wyniki

PonWtoŚrCzwPiąSobNie
23 24 25 26 27 28 1
2
3
4
5
6 7 8
9
10
11
12
13 14 15
16
17 18 19
20
21 22
23
24
25
26
27
28
29
30 31 1 2 3 4 5

Ts3

2006 - 2015 © MMORPG.org.pl