Drakensang Online dostępny w Aeria Games

około 2 lata temu 21 2654 Drakensang Online

Sami nie potrafią zrobić (wydać też) dobrej gry MMORPG, więc biorą od innych. Tak oto Drakensang Online, czyli jeden z lepszych i prawdziwych hack’n’slashów MMO na rynku trafił do Aeria Games.

Ale spokojnie, nie oznacza to, że Bigpoint z niego zrezygnował. Dalej można tam grać, tylko, że współpraca obojga firm daje możliwość grania i dla tych, i dla tych użytkowników.

Drakensang Online jest tam dostępny od wczoraj. Chętni? Zapraszam TUTAJ.

 

guru

 


około 2 lata temu

Guru ale to akurat nic nadzwyczajnego, od dłuższego czasu aeriagames ma sporo takich tytułów:
Digimon masters
stronhold kindoms
world of battles
i pewnie parę innych.

Lepiej już byś napisał że lime odyssey wkroczyło w 22-26 maja w korei w fazę finalnej open beta i znów coraz bardziej prawdopodobne jest że za jakiś czas do nas również zawita. Jednak aeriagames nie rzuca słów na wiatr i tak jak obiecała postanowiła zając się tym tytułem i doprowadzić (ich odział w korei), bądź też sfinansować doprowadzenie go do użytku. Gdzie ta druga możliwość jest bardziej prawdopodobna, bo pytają się graczy na temat odczuć dotyczących nowej KR wersji LO (http://www.aeriagames.com/forums/en/viewtopic.php?t=2000585 <-ankieta). Ale pewnie ten serwis jak zwykle obudzi się za pięć dwunasta gdy ta gra już będzie wchodzić w CBT albo OBT i będą jak zwykle narzekania dlaczego wcześniej Aeriagames nie dała o tym ifno.

-1
około 2 lata temu

A poza tym gdyby było te 60/50 KB/s to raczej nikt by się nie zesrał pobierając grę 2/3 dni ...

około 2 lata temu

Jak dla mnie to nie jest logiczne co ty piszesz, wolał bym rozwiązanie guru , gdyż jak się coś pisze o OBT to te OBT ma być w danym terminie a nie że napalę się na jakąś grę OBT ma swój termin , wbijam w grę a gra nie działa jak należy , potem wchodzę na stronę wydawcy gry , a ty zaskoczenie OBT przesunięte o parę/kilkanaście dni i więc że gra nie potrafi nawet rozpocząć swoje podboje w internecia a jak wiem że gra JUŻ stoi np :Dzisiaj zaczyna sie OBT "tytuł gry" WBIJAĆ . To wiem że gra stoi i bez wątpienia mogę ją sobie ściągnąć a jeżeli mam xx kb/s to jest wina mojego internetu albo wina Wydawcy gry .
Jestem chyba jedyną osobą która broni GURU bo gdyby nie on dzinnie było by z 2/3 newsy a tak jest ok. półtora strony dziennie i to mi się podoba co z tego że połowa to jest mało interesujące rzeczy ale widać że strona żyje , stara się a GURU jest dobrym przykładem tego!

około 2 lata temu

Nie to nie jest logiczne, zazwyczaj o takowych rzeczach piszę się parę/naście dni wcześniej aby ludzie zainteresowani danym produktem mogli pobrać go wcześniej, a nie gdy serwery zostaną otworzone i wszyscy się rzucą na daną grę. Przy takim działaniu jak ty opisujesz pojawiają się jak zwykle narzekania, że "czemu nie pisaliście o tym wcześniej - teraz pobieram z xx kb/s". Inna sprawa że większość osób tutaj to troglodyci i jak się paluchem nie pokaże tytułu i kiedy wychodzi to sami nie zainteresują się tym i nie zauważą tak istotnych rzeczy...

-1
około 2 lata temu

Aeria Games wydała zajebistego Wolf Team'a, ale reszta to faktycznie dno.

około 2 lata temu

to jest syf. drakensang the dark eye bije to coś na głowe

około 2 lata temu

Jedna i druga firma są sobie warte( item shop)

+1
około 2 lata temu

Nie nawidze Aeria Game . Przejeli Gunza od IjjI ... i co ? Juz go zamknęli .

około 2 lata temu

przy tym IS, który wyssałby z gracza każdą złotówkę żeby się dało normalnie grać? podziękuje

około 2 lata temu

Szkoda, że RoM'a nie może wydać jakaś firma ;/ Wtedy każdy uciekłby od tych frajerów z gameforge.

+3
około 2 lata temu

FailForge* ;)

około 2 lata temu

Mam nadzieje ,że Aeria Games nie zniszczy tej gry :( .

około 2 lata temu

A co tu jest do niszczenia , Podwyższą ceny w IS czy dodadzą bardziej pretensjonalny system PVP.

około 2 lata temu

A jak sie sprawy mają z Item shopem?

około 2 lata temu

i to jest podstawowe pytanie; jak to czy są jakieś zmiany w rozgrywce.

Jak często spotykasz kobiety grające w MMO?


Wyniki

PonWtoŚrCzwPiąSobNie
28 29 30 1
2
3 4
5
6
7
8
9 10 11
12
13
14
15
16 17 18
19 20
21
22
23
24 25
26
27
28 29
30
31 1
G4qjo0h

Ts3

2006 - 2015 © MMORPG.org.pl