TO OGŁOSZENIE STRACIŁO WAŻNOŚĆ!

Black Desert Online (58 sork+57 Ranger)

Black Desert Online (58 sork+57 Ranger)

200,00 zł

• Cena 200,00 zł
0 ofert
0 pytań
0 opinii
123 wyświetleń

Opis

Witam!
Mam do zaoferowania konto na której znajduje się 58 sork oraz 57 ranger. Dodatkowo znajdziemy pare botków, w tym jednego na red karmie do zbijania +15.
Główną postacia jak pani z kosą, a znajdziemy na niej taki build:

Na koncie znajdziemy również 3 pety T1, konia 30lvl (Drift+Instant acc+Charge) który w pełni nadaje się do przemierzenia świata Black Desert. Brakuje kilka godzin by otrzymać nagrodę za 500h co równa się z otrzymaniem darmowej wymiany skilla, dzięki czemu równiez możemy trafić tam Sprint. Dwie łódki do pływania na piraty oraz niewyexpionego wielbłąda.
Ogólnej energii na koncie jest: 250
Kontrybucji: 140
W warehouse znajduje się wiele pierdół zbieranych przez workerów (których jest około 15) oraz pare mniej lub bardziej wartościowych rzeczy. Moja linia produkcyjna z pracowników jest bardzo podstawowa i odnosi się tylko do node'ów koło Velii oraz Heidel. Szczerze powiem nie inwestowałem w to za dużo czasu.
Nody są podłączone od piratów aż do Altinovy, lecz spokojnie można to pociągnąć jeszcze do Shakatu, a nawet do Valencia City, jeśli odkryjemy dwa node'y znajdujące się po drodze :)
Sorcerka posiada średnio-rozwinięty crafting czyli:
Gathering: Proffesional 6
Processing: Proffesional 5(?) [nie jestem pewien, a nie mam jak tego sprawdzić, ale napewno jest to ponad proffesional 3 :)]
Cooking: Artisan 2
Na Rangerze również znajdziemy cover (Sylvia) i słabo rozwinięty crafting (~skilled) ale do zbierania owieczek idealny, tak to sam jest pusty i robi za dodatkowy magazynek.
Na żadnej z tych postaci udźwig nie jest kupiony (oprócz tego za loyality).

Podsumowując, jesli szukasz średnio-rozwiniętego konta którym możesz pochodzić na podstawowe PVP(Nody T1-T2) i zacząć z porządnym startem, to ta oferta jest dla Ciebie idealna :)
Od razu można zalogować się i udać na expowisko bez żadnych problemów. Mapa(oprócz Valenci) jest prawie całkowicie odkryta, tak jak i wszystkie wysepki. 
Co do kontaktu, prosiłbym o pisanie na mój discord: Niku#6422 lub w wiadomości prywatnej na tym forum :)
Jeśli macie jakiekolwiek pytania, piszcie śmiało!
Cena do uzgodnienia
*Konto zostało zakupione w podstawowym pakiecie i od samego początku jest moje*

Zgłoś to ogłoszenie

Reakcje użytkowników

Brak pytań do ogłoszenia

Gość
To ogloszenie jest obecnie zamknięte