Might Tay

Weteran
 • Zawartość

  5727
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  33

Ostatnia wygrana Might Tay w Rankingu w dniu 27 Kwiecień

Might Tay posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

805 Doskonały wspomagacz

O Might Tay

 • Tytuł
  Shadowbringer
 • Urodziny 11.10.1995

Kontakt

 • Skype
  Nie posiadam

Poprzednie pola

 • Twoje MMO
  EvE Online, Final Fantasy XIV
 • Nick w MMO
  Might Tay, Aranisus, Akkarion

Informacje o profilu

 • Płeć
  Male
 • Skąd
  Takie zadupie na Śląsku

Ostatnie wizyty

19459 wyświetleń profilu
 1. Ta, przepraszam najmocniej, chodziło mi o Xasarma.
 2. Nie mam wglądu do tego tematu, ale o ile dobrze pamiętam, to np. Ksarou napisał bardziej obraźliwe hasło pod kątem moim i Salwy, niż Maqes pod względem Aetha. Ksarou dostał warny? Nie. Bo wie, komu wejść w d*pę. Bawimy się nagle w równych i równiejszych?
 3. Życie jest stratą czasu. To Twoja decyzja, na co chcesz je zmarnować.
 4. Nie ma takiej. Każda karcianka w domyśle jest P2W, nie tylko wirtualna, ale i realna.
 5. Ankama jest francuską firmą i słucha głównie, o ile nie jedynie, francuskiego community. Prowadzi to do zmian, które nikomu nie są potrzebne, jak rework Incarnam, kiedy bugi od kilku lat są nienaprawiane. @Civil może się bardziej rozwinąć na ten temat.
 6. Black Desert ma centralnie sterowaną ekonomię, więc jeżeli lubisz swobodę w handlu i flipowanie marketu to sobie odpuść. Nie ma handlu między graczami oraz ceny na Marketplace (odpowiednik Auction House) są narzucone przez grę. Wakfu jest martwe, jak już to wracaj do Dofusa. Trochę się zmienił, przyjemnie się gra. Rozważ Archeage na Fresh Start.
 7. Levelowanie z rafami czy z gildią przyśpiesza expienie, z tym, że od pewnego momentu praktycznie jedyne co robisz to RDF. Jednak i tak wbicie tego 110 nie jest zajęciem, które zajmuje masę czasu. W kwesti end-game: zależy co Cię bawi. Jako PUG możesz bez większego problemu robić dungi mythic do pewnego +, tak samo zrobisz rajdy RF i Normal. Jednak prawdziwym wyzwaniem i przyjemnością (imho) PvE są rajdy Heroic i Mythic. W kwestii tego pierwszego musisz poświęcić trochę czasu na zapoznanie się z taktykami i powipić trochę razy, ale jest to do zrobienia z gildią (z PUGiem podobno też, ale współczuję Ci, jeżeli na serio chcesz się tym katować). Mythic wymaga już najwyższego stopnia ogarnięcia, jest tam gear-raid i jest zasadniczo stworzony dla najlepszych. Czy będziesz miał co robić na end-game jako niedzielny gracz grając samemu? Zależy co Cię bawi w tej grze. Jest to na pewno bardzo prawdopodobne, bo WoW ma sporo rzeczy do robienia ogólnie.
 8. Dostanę warna za to, ale co z tego, muszę to napisać: Jaki jest sens istnienia tego tematu? FC które są zainteresowane rekrutacją posiadają swoje tematy w dziale gildie. Do tego ich (byli)członkowie często wypowiadają się w tematach, więc zawsze można napisać PW jeżeli ma się więcej pytań. Istnieje również lista polskich graczy, gdzie wypisane są ich FC. Poza tym, piszesz o szukaniu FC, których playstyle pokrywa się z Twoimi zainteresowaniami, po czym trzeba wymienić jedynie nazwę i serwer - co to daje? Ruchające Korkociągi [CORG] na serwerze Odin. Nie mówi to nic, a może jest to najlepsze rajdujące FC na serwerze?
 9. http://freetrial.finalfantasyxiv.com/gb/
 10. Teoretycznie - tak. Praktycznie - powodzenia.
 11. Miał. Mój znajomy zamawiał na muve.pl kopię HW i dostał klucz do early access razem z pudełkiem z grą, czyli dzień po premierze.
 12. https://store.eu.square-enix.com/eu/product/425194/final-fantasy-xiv-stormblood-pc
 13. Zastanawia mnie czy nadejdzie kiedyś dzień w którym przestaniecie wsadzać nie moje słowa do moich ust. Nigdy nie napisałem, że ESO jest gówniane, tylko, że jest nudne i nie ma wyzwań w PvE. Tyle. Co do buildów, to na start, dopóki nie zrozumiesz jak działa Twoja klasa/setup, najlepiej się wzorować na czyimś buildzie. Potem niekoniecznie.
 14. 1. Łuk nigdy nie jest główną bronią. Czysty "łucznik" nie istnieje. 2. Rasa to wybór resource, nie klasy. W przypadku DPS: -Jeżeli idziesz pod Stamina - Redguard lub Khajit. -Jeżeli pod Magicka - Altmer lub Dunmer.
 15. Dostajesz gear, który pozwala Ci na grę. Tak samo jak mounta. Zasadniczo jesteś na poziomie +/- na jakim byś był jakbyś levelował normalnie.