Lisek

Użytkownik
 • Zawartość

  136
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Ostatnia wygrana Lisek w Rankingu w dniu 7 Lipiec

Lisek posiadał najczęściej polubioną zawartość!

Reputacja

28 Doskonały wspomagacz

1 obserwujący

O Lisek

 • Tytuł
  Początkujący Mag
 • Urodziny 24.03.1998

Poprzednie pola

 • Twoje MMO
  TERA, Black Desert, Paragon.
 • Nick w MMO
  Annyeon, Semeś, Semesiowaty/a.
 • Steam
  Semeś

Informacje o profilu

 • Płeć
  Male
 • Skąd
  Wrocław

Kontakt

 • Discord
  Semeś#2501

Ostatnie wizyty

616 wyświetleń profilu
 1. Jak i gdzie expić ?

  60lvl dobijasz w 8h, questy do 65 zajmują 3, sumując mamy 11 godzin, mniej więcej tyle mi zajmuje wbicie 65 poziomu, mówię to jako osoba, która ma wbitych już ponad 40 postaci do 65 na różnych serwerach. ;v
 2. Pytanie o Item Shop w wersji od Gameforge

  Co do mountów jest stała oferta, ale te bardziej rare też są rotacyjnie lub w kole fortuny.
 3. Pytanie o Item Shop w wersji od Gameforge

  Z kostiumami jest ciężko, bo w item shopie na wersji gameforge jest coś takiego jak rotacja kostiumów pojawiających się tylko na dany okres czasu, przeważnie co 2/3tygodnie jest zmieniana oferta. Co do płatności PSC to tak, jest dostepna.
 4. Info dla powracającego kolegi :D

  1. Na obu jest raczej równo, ale zawsze mam wrażenie, że na Mystelu jest więcej grup pod LFG. 2. Sytuacja taka jak zawsze, mwa jest drogie, mesy są drogie, semi nieco tańsze ale nadal drogie. Ceny praktycznie się nie zmieniły. 3. Zaczynając... - zerk jak zerk zawsze taki sam, potrafi utrzymać dps tylko pod slaying. - warrior tu drugi dps zaraz po Valkirii. - lancer jak to lancer, wszyscy go kochają i chcą w party. Większych zmian w nim nie było. - Na szarym końcu w kole dpsów, postać tylko do zabawy na pvp. - archer trzyma się w trójcy najlepszych dpsów aktualnie. - Nieco lepszy niż reaper, ale nadal pozostawia sporo do życzenia. 4. Tak jak zawsze, umarło śmiercią naturalną.
 5. Jak i gdzie expić ?

  Do 20lvla idziesz questami, od 20 poziomu robisz instancję za instancją do 60 poziomu, w trakcie wyszukiwania party robisz questy pod H, które są na samym dole i bijesz bamy do nich i tak do 60 poziomu. Od 60 do 65 poziomu robisz questy z Velika Outskirts.
 6. Healer

  No i to jest dobre podejścia, graj czym chcesz, jak chcesz czy mocnym, czy słabym byle byłbyś chętny do nauki.
 7. Healer

  Oba healerzy są dobrzy, a priest lubiany szczególnie przez Valkirie ze względu na power boost jaki może od niego dostać, priest jest też łatwiejszy w ogarnięciu i bardziej bezpieczny od mistyka. Priest posiada 2 skille do escape i shielda pochłaniającego 42k dmg, a mistyk teleport i curse circle zmniejszający o 50% obrażenia z niektórych mechaników bossów.
 8. TERA - co i jak

  Na obu serwerach masz duże polskie gildie. Na Killianie jest to Dark Gate, a na Mystelu T O X I C.
 9. Grupka Discord do wielu gier :)

  @HuboneQZnowu to powiem, hipokryzja. Jak to jest, że Iga pisała z nami o tym, a problem był tylko do Nas? Cytując "Ruri irytujesz mnie" ~ Yosuu 2017. Dlaczego ja rozmawialiśmy na głosowym o tym wszystkim to nikt nie widział w tym problemu? Jeszcze odzywasz się Ty jako główny prowokator wszystkiego próbując się ulizać teraz przed resztą, którzy JESZCZE korzystają z tego discorda? Dodając, że nikt nie mówił nic na temat koreańskiej muzyki, bo jak to Ty sam powiedziałeś "Muzyka się nie czepiam", a teraz wyskakujesz z czymś dokładnie takim? Jeszcze nie wspominając, że nikt nie wspomniał o tym jak byłem na kanale głosowym czy do któregoś z Nas w wiadomości prywatnej. Był jednostronny skok w naszą stronę z argumentacją "bo tak".
 10. Grupka Discord do wielu gier :)

  Mówisz lamerskie, a zachowanie głównie tej jednej osoby przez, którą stwierdziliśmy, że nie ma sensu przebywać w czymś co i tak zaraz przez niego upadnie jest nieuzasadnione? Mówienie komuś, że ma dorosnąć a samemu zachowywać się jak szczeniak będąc osobą dorosłą, bo nie potrafi zaakceptować zainteresowań innych. No ciekawe potrafisz sobie dobierać towarzystwo. Mógłbym dalej kontynuować dalej z tobą tą dyskusję, ale jeżeli według Narcyza jest to OFFTOP w dziale o OFFTOPIE z punktu widzenia regulaminu, nie będę ryzykował kolejnymi punktami ostrzeżeń.
 11. Grupka Discord do wielu gier :)

  Mówisz dziwne spiny, to nie była jedyna sytuacja, w której centrum znajdował się dokładnie Yosuu. Treści faszystowskie, żarty seksistowskie na chacie głównym, a jedna koreańska twarz i z góry jest jeden wielki problem nie wspominając, że jeszcze głównie to co było wysyłane to była muzyka. Trochę wypaczone poczucie humoru. Najtrafniej tu pasuje słowo hipokryzja.
 12. [Mystel] Szukam gildi

  Na mystelu dużą polską gildią jest T O X I C.
 13. Slayer kilka słów

  Mam ubrane 3 postacie ubrane w misery, to 3k feedstocków to miałeś na myśli raczej na cały set, bo nawet przy RNG itemy wbija się bardzo łatwo, dziennie robiąc wszystkie instancje nie licząc vshm na samych lakanach możesz zarobić do 12k nie licząc pieniędzy z VG i reputacji dzięki, której na spokojnie masz 2 wejścia na ghiligade. Mesy to czyste RNG, a VM oczywiście mam, bo jak się POTRAFI w coś grać to nie jest problemem to zdobyć. Do całości dochodzą eventy, które też dają sporo możliwości, ale trzeba CHCIEĆ I GRAĆ, a nie narzekać.
 14. Slayer kilka słów

  @Lucyfer666Priest i mistyk do 65 poziomu ma bardzo duży bazowy dmg, więc czasami miałem wrażenie, że moby do questów clearuje szybciej niż dpsy.
 15. Slayer kilka słów

  @Lucyfer666Tak, to stuprocentowi healerzy, mają skille atakujące, ale to najwyżej do obrony na pvp czy zabawy na ghiligade.