Dreizic

Użytkownik
 • Zawartość

  20
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1 Szarak

O Dreizic

 • Tytuł
  Giermek
 • Urodziny 11.09.1991

Poprzednie pola

 • Twoje MMO
  Overwatch
 • Nick w MMO
  Dreizic
 • BattleTag
  Dreizic#2690
 • Steam
  Dreizic

Informacje o profilu

 • Płeć
  Male
 • Skąd
  Piła

Ostatnie wizyty

212 wyświetleń profilu
 1. Mam pytanie techniczne. Czy w cutscenkach brakuje podkładu głosowego? Otóż w większość z nich postacie poruszają ustami jednak nie słyszę ich tekstu dialogowego. Jest to normalne czy może jakiś błąd? Jeśli to drugie to wie ktoś jak to naprawić?
 2. Kupując dodatek dostajesz w nim również podstawkę gry. Warto zainwestować teraz, bo jak wspomniał kolega wyżej trwa jeszcze promocja na oficjalnej stronie gry. Kolejny dodatek? Mi nic o nim nie wiadomo, więc nie wiem czy jest na co czekać. Społeczność GW2 jest naprawdę liczna, a przynajmniej dzięki megaserwerowi zawsze znajdziesz kogoś w pobliżu do wspólnego grania. Co do community nigdy nie spotkałem się z wyzwiskami z tego powodu, że jako nowy czegoś nie rozumiem, czy nie znam, więc nie jest tak źle, ale to wszystko zależy na kogo trafisz. Jeśli pograłeś na wersji F2P i wciągnęła Cię ta gra to nie masz co się wahać nad kupnem dodatku.
 3. Witam. Mam małe pytanie. Jaka klasa według was jest najtrudniejsza do opanowania, a jaką klasę spotykacie najrzadziej i z czego to prawdopodobnie wynika?
 4. Mam szybkie pytanie. By skorzystać z triala w wersji steam wystarczy wybrać opcję "Pobierz Demo"?
 5. Reset dropu odbywa się w środę. Więc jeśli we wtorek zdobyłeś skin to w środę po wbiciu rangi również go dostaniesz. Co do paska doświadczenia, na Twoim miejscu bym się tym nie martwił, bo i tak co tydzień masz bonus do doświadczenia i z nim rangę wbijesz naprawdę szybko.
 6. Niestety, ale Diablo w tym momencie wydaje się być uśmiercone. Jedna klasa Nekromanty nie przywróci tej grze świetności.
 7. 16 euro za najtańszą paczkę z możliwością udziału w CBT to naprawdę przystępna cena. Chyba sam się skuszę by sprawdzić czy to taka rewelacja.
 8. Był to naprawdę fajny fps, jednak został zniszczony przez IS. Póki nie wprowadzono tych wszystkich premium, extra broni i pancerzy za GC to rozgrywka była bardzo wciągająca. Liczył się skill i taktyka, ale niestety kolejna gra która umiera przez chęć wyciśnięcia z graczy jak największej ilość pieniędzy.
 9. Kiedyś bardzo popularna była Invoria. Nie wiem jak się trzyma aktualnie, ale fakt, że stoi już tyle czasu oznacza, że jest to serwer dość stabilny. Możesz też sprawdzić WoM-a. Nie tak dawno zbierała się na forum ekipa, która zaczynała grę na tym serwerze więc może warto odnaleźć ten temat i zagadać czy coś im z tego wyszło.
 10. Rise of Tomb Rider: Login: republic_catch034 Hasło: rise4823
 11. Nie gram, ale może wraz z nowym patchem zacznę od nowa grę.
 12. Polski serwer Aiona od dawna trzyma stabilną liczbę graczy online więc mówić o śmierci Aiona jest zdecydowanie za wcześnie. Jak na swoje lata ta gra ma się lepiej niż nowsze twory, przykładem może być taki Wild Star. Dodatkowo nowy path zawsze przyciąga nowych graczy i pisanie, że "starzy wyjadacze" odejdą z powodu eq jest dla mnie dziwne. W końcu każdy normalny gracz chce by gra się rozwijała, a nie panowała stagnacja na serwerze. Nowy lv cap oznacza nową rywalizację, a to wielu kręci najbardziej.
 13. Przyznam, że sam uległem "szaleństwu" na BD. Lecz po 2 tygodniach grania z przykrością stwierdziłem, że to było najgorzej wydane 130zł. Gra zniknęła z mojego dysku i nigdy już nie wróci. A co do sytuacji w grze widać że wydawcy chcą wycisnąć z graczy jak najwięcej przed przejściem pewnie na F2P, ale oczywiście mogę się mylić. Szkoda, że jest tak mało wydawców jak GGG, którzy liczą się z głosem graczy i rozumieją, że powodzenie ich tytułu zależy od nich.
 14. Jeśli ma to być MMO w języku polskim to zakres jest ograniczony. Proponowałbym wam spróbować Aion-a. Mimo swojego wieku to nadal gra która moim zdaniem oferuje najlepszy kontent jeśli chodzi o pvp. Niedługo zawita tam patch 5.0 dzięki czemu pewnie populacja znacząco wzrośnie. Drugi tytuł który przychodzi mi do głowy to Neverwinter, ale niestety ta gra przestała być tłumaczona więc najnowsze patche są już w języku angielskim.
 15. Ludzie nadal w to grają jednak w porównaniu z innymi tytułami to populacja jest dość mała szczególnie na niskim lvl-u.