Dreizic

Użytkownik
 • Zawartość

  26
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1 Szarak

O Dreizic

 • Tytuł
  Giermek
 • Urodziny 11.09.1991

Poprzednie pola

 • Twoje MMO
  Overwatch
 • Nick w MMO
  Dreizic
 • BattleTag
  Dreizic#2433
 • Steam
  Dreizic

Informacje o profilu

 • Płeć
  Male
 • Skąd
  Piła

Ostatnie wizyty

270 wyświetleń profilu
 1. PoE pomoc dla zielonego

  Ma takie rzeczy na start bo zdobył je na innych postaciach, przerzucił to skrzyni i wyciągnął na nowej.
 2. PoE pomoc dla zielonego

  Kilka ciekawych opcji pod dueliste na start: http://pathofexilegems.com/builds/3-0-dw-sunder-duelist-gladiator/ http://pathofexilegems.com/builds/3-0-sunder-duelist/ http://pathofexilegems.com/builds/3-0-crit-flicker-strike-duelist/ http://pathofexilegems.com/builds/3-0-haemophilia-sweep-build/ http://pathofexilegems.com/builds/3-0-ice-crash-duelist-slayer/ A na tej stronie sprawdzisz aktualne ceny itemków więc będziesz miał w miarę rozeznanie ile currency na dany bulid Ci potrzeba :http://poe.ninja/
 3. Obecna sytuacja

  Nie chcąc tworzyć kolejnego bezsensownego tematu wykorzystam ten. Czy GW2 nadal jest grą bez "trójcy świętej" czy jednak istnieją klasy, które są brane do party głównie dla heala?
 4. Czy uprawiasz e-sport?

  1. Nie 2. 69 3. 178
 5. Wielki powrót

  Graczy nadal jest dużo, więc nie masz co się martwić, że nie będzie z kim grać.
 6. Cena Overwatch

  Promocja trwa do 6 czerwca, do godziny 8:59. https://playoverwatch.com/pl-pl/blog/20793056
 7. FFXIV- kilka krótkich pytań.

  Mam pytanie techniczne. Czy w cutscenkach brakuje podkładu głosowego? Otóż w większość z nich postacie poruszają ustami jednak nie słyszę ich tekstu dialogowego. Jest to normalne czy może jakiś błąd? Jeśli to drugie to wie ktoś jak to naprawić?
 8. Czy warto kupić Guild Wars 2 - dyskusja ogólna

  Kupując dodatek dostajesz w nim również podstawkę gry. Warto zainwestować teraz, bo jak wspomniał kolega wyżej trwa jeszcze promocja na oficjalnej stronie gry. Kolejny dodatek? Mi nic o nim nie wiadomo, więc nie wiem czy jest na co czekać. Społeczność GW2 jest naprawdę liczna, a przynajmniej dzięki megaserwerowi zawsze znajdziesz kogoś w pobliżu do wspólnego grania. Co do community nigdy nie spotkałem się z wyzwiskami z tego powodu, że jako nowy czegoś nie rozumiem, czy nie znam, więc nie jest tak źle, ale to wszystko zależy na kogo trafisz. Jeśli pograłeś na wersji F2P i wciągnęła Cię ta gra to nie masz co się wahać nad kupnem dodatku.
 9. FFXIV- kilka krótkich pytań.

  Witam. Mam małe pytanie. Jaka klasa według was jest najtrudniejsza do opanowania, a jaką klasę spotykacie najrzadziej i z czego to prawdopodobnie wynika?
 10. Free 14 day Trial problem

  Mam szybkie pytanie. By skorzystać z triala w wersji steam wystarczy wybrać opcję "Pobierz Demo"?
 11. reset skinów za lvl

  Reset dropu odbywa się w środę. Więc jeśli we wtorek zdobyłeś skin to w środę po wbiciu rangi również go dostaniesz. Co do paska doświadczenia, na Twoim miejscu bym się tym nie martwił, bo i tak co tydzień masz bonus do doświadczenia i z nim rangę wbijesz naprawdę szybko.
 12. Diablo 3 - dyskusja ogólna

  Niestety, ale Diablo w tym momencie wydaje się być uśmiercone. Jedna klasa Nekromanty nie przywróci tej grze świetności.
 13. Blog Revelation (online)

  16 euro za najtańszą paczkę z możliwością udziału w CBT to naprawdę przystępna cena. Chyba sam się skuszę by sprawdzić czy to taka rewelacja.
 14. Koniec Ghost Recon Phantoms

  Był to naprawdę fajny fps, jednak został zniszczony przez IS. Póki nie wprowadzono tych wszystkich premium, extra broni i pancerzy za GC to rozgrywka była bardzo wciągająca. Liczył się skill i taktyka, ale niestety kolejna gra która umiera przez chęć wyciśnięcia z graczy jak największej ilość pieniędzy.
 15. Jaki serwer polecacie ?

  Kiedyś bardzo popularna była Invoria. Nie wiem jak się trzyma aktualnie, ale fakt, że stoi już tyle czasu oznacza, że jest to serwer dość stabilny. Możesz też sprawdzić WoM-a. Nie tak dawno zbierała się na forum ekipa, która zaczynała grę na tym serwerze więc może warto odnaleźć ten temat i zagadać czy coś im z tego wyszło.