GW2 Odzyskiwanie konta

Witam. GW2 zakupilem na premierze (tylko podsawke), ale pudelko wraz z kluczem do gry zostawilem u kogos. I tutaj pytanie, czy ten ktos moglby odzyskac konto na podstawie klucza? Planuje kupno dodatkow a nie chcialbym, aby konto mi zostalo zabrane.

Sprzedalo sie konto, a teraz sie ukradlo co sie sprzedalo, zatrzymalo pieniazki? I teraz sie martwic musi zlodziej?

Zlodziejskie zapytania to nie na tym forum.

Nie sprzedalem tylko zostawilem u swojej ex z która mam wrogi kontakt a jakby dowiedziala sie ze wrocilem do gry to moglaby ze zlosliwosci probowac je zabrac. Konto zapewne nie używane od 4 lat. Pytam z ciekawości bo nie wiem czy robić nowe czy moge bezpiecznie grać na starym.

Btw. Serio. Mialbym krasc konto na ktorym jest sama podstawka, ktora jest dostepna za darmo?

Skoro na tamtym koncie masz tylko podstawkę, a planujesz kupić dodatki to lepiej zrób nowe - nic nie stracisz bo ograniczenia "f2p podstawki" zostaną zdjęte wraz z kupnem dodatku.

napisz do supportu że chcesz zmienić e-mail z jakieś tam sytuacji, oni ci powinni podesłać parę pytań dotyczących twojego konta, Ja tak zrobiłem, i po 2 dniach udało mi się odzyskać ukradzione konto. A jeśli nie masz tam nic wartego uwagi, to nie ma co męczyć supportu i po prostu zrób nowe konto.

Do maila tylko ja mam dostęp, na konto również moge się zalogować, ale brak klucza mnie troche odpycha by na nim grać.

Nic spwcjalnego nie miałem na tym koncie więc zeobie nowe. Dzieki za odpowiedzi i rozumiem podejrzenia, ale ręczę glową, że nie są one trafne.

Temat można zamknąć.

Musisz mieć klucz z gry żeby odblokować konto, ew. zmienić email. Bez tego możesz założyć nowe konto f2p i do niego kupić dodatki.

@Yell Jeśli przy rejestracji dostałeś maila w którym otrzymałeś również kod do gry i potwierdzenie o zakupie gry to jesteś bezpieczny, że tak powiem. Nie sądzę aby na podstawie pudełka mogła odebrać Ci konto z tego względu, że to właściciel maila jest właścicielem konta (konto jest przypisane do maila). Polecam Ci zabezpieczyć konto poprzez weryfikacje sms, pozmieniać hasła na mailu jak i w grze.

Edit. : ' The two upgrade paths currently available are to purchase the full Guild Wars 2: Heart of Thorns expansion, or the full Guild Wars 2: Path of Fire expansion. Both includes a new serial code. This serial code can be used to create a new account or upgrade an existing core or free to play account. '

Więc wystarczy, że zakupisz któryś dodatek i twoja ex może cię głęboko cmoknąć w rów bo na podstawie nowego kodu to Ty będziesz właścicielem konta. Ta Da !

Jeśli jego była ma dostęp do jego meila i hasło do niego, to może wszystko :) ale to już byłaby przesada :)

Druga sprawa to nie jestem pewien czy na jednym meilu można rejestrować dwa konta. Co innego nowy klucz, nowe konto email itd. Ale mogę się mylić.

Nie wiem czy do końca dobrze zrozumiałem, ale generalnie jest tak jak napisała Hasira. Po prostu zrób nowe konto, bo skoro i tak kupujesz dodatki, to one "z automatu" dają Ci podstawkę (W sensie zdejmują ograniczenia F2P). Będziesz bezpieczny i nie będziesz musiał się męczyć z kontaktem do supportu ani niczym takim. Jeśli jednak bardzo uparcie chcesz odzyskać to konkretne konto, to wystarczy klucz do gry, a następnie zmiana maila (I przy tym będziesz się dłuugo bawił, bo support od ANet siada) i hasła.

Przecież pisał , że tylko on ma dostęp do maila.

@Slam wg. A'net 1 mail na 1 konto z tego co ostatnio odpisał mi GM Your Highness to też tylko 1 osoba może grać na 1 koncie i tylko 1 osoba powinna mieć dostęp do maila nie więcej. Jeśli jest inaczej i coś się stanie, znikną Ci itemy czy cokolwiek innego oni za to nie odpowiadają i to jest twój problem, dlatego każą zmieniać hasła ew. mail'a w podobnych przypadkach.

@Derpblade jasne, chyba, że na podstawce coś tam jednak jest. Jakieś achi, itemy, skiny które teraz kosztują kij wie ile gdy sprawa jest prosta. Kupi dodatek - jest przypisany nowy access key i będzie właścicielem tak czy siak. Maila i tak zmieniać nie musi skoro tylko on ma do niego dostęp tak jak pisał.. Co do siadania supportu w gw2 to wyszedł PoF i męczą się z problemami PoF'owymi.. ale masz racje 2 tygodnie czekania na odpowiedź i witają Cię tym:

' We apologize for the wait, we have had quite the influx of tickets since the release of the expansion and are working diligently to make sure that everyone is getting answered. ' :D

Musisz mieć klucz z gry żeby odblokować konto, ew. zmienić email. Bez tego możesz założyć nowe konto f2p i do niego kupić dodatki.

Nie musisz miec klucza by zmienic maila. Jest duzo pytan ktore potrafia zweryfikowac czy byles wlascicielem konta czy tez nie, wiec klucz moze duzo pomoc, ale zbytnio wymagany nie jest.

Witam. GW2 zakupilem na premierze (tylko podsawke), ale pudelko wraz z kluczem do gry zostawilem u kogos. I tutaj pytanie, czy ten ktos moglby odzyskac konto na podstawie klucza? Planuje kupno dodatkow a nie chcialbym, aby konto mi zostalo zabrane.