Barosz

Gry na xbox 360 dla pary

3 odpowiedzi w tym temacie

Witam

czy polecicie mi jakieś gry na xboxa 360 do pogrania wspólnie z dziewczyną ?  Ona nie jest "gejmerką" i nie raz ma problemy z opanowaniem sterowania itp. dlatego na pewno odpadają wszelkie strzelanki do tego jeszcze żadna fifa oraz mortal kombat/street fighter xD Obecnie gramy w gry z serii Lego ( jak na razie jurrasic world ). Czy macie jakieś pomysły ? Gry mogą być również na kinecta - jak na razie mamy tylko kinect sports.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Szkoda czasu i kasy, przechodziłem przez to, teraz konsola leży i się kurzy. Kobiety nie potrafią dostrzec czemu się interesujemy grami, mogą jedynie emulować to zainteresowanie by zwrócić uwagę faceta lub by wynieść się wyżej na drabinie społecznej danej społeczności w którą się zaangażowała. Gry same w sobie nigdy nie będą jej celem, tylko to co mogą one jej dać w kwestii kontrolowania społeczności w której się znajduje.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Co za brednie. Sam gram z moją kobietą na Xboxie i to wręcz przeciwnie to ona mnie namawia i wyszukuje ciągle nowe gry. Co do tematu to nie pomogę bo są to głòwnie strzelanki.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta