Battleroyale lub coop

Gatunek: Battleroyale lub Coop
Sprzęt: średni, chciemy grać we 4, a pcty troszkę się różnią więc wymagania najlepiej takie, aby dało radę odpalić na prawie wszystkim.
Cechy: Zaczęliśmy grać w Fortnite, ale jak wiadomo jak będziemy katować 24/7 to się znudzi :D Szukam jakiejś alternatywy, czegoś dobrego do pogrania.

Przypadły mi do gustu: Fortnite <3 Hurtworld
Nie przypadły mi do gustu: PUBG

Left 4 Dead 2 powinno działać na większości sprzętów. Ciągle tak samo grywalne, ciągle rozwijane mody(nowe mapy, kampanie itp.). The Division jest spoko w grupie znajomych. Payday 1/2 chociaż tu gra może troche chrupać na slabszych blaszakach. Killing Floor 1 i 2.

Takich gier jak Ghost Recon nie podaje bo tu trzeba mieć nawet spoko pieca :) .

Next Day: Survival też ponoć spoko :)

Mass Effect 3 - małe wymagania, kiedys odpalałem na zintegrowanej karcie graficznej, a zabawa na multi jest całkiem całkiem. Kampanię przejdzie się raz, max dwa i nie ma po co wracać (choć sama w sobie jest całkiem dobra, ale w końcu poznasz ją na pamięć :P). Na multi natomiast masz mnóstwo postaci i mocy którymi nigdy nie mogłeś grać, a co najwyżej widzieć je w grze i podziwiać. Przykłady? Turiański Kabal - szpony z trutką, teleportacje, rzucanie nożami bojowymi. Albo Furia - całkiem przyjemna i potężna biotyczka :D. Albo jeszcze jest np egzekutorka asari - znana np z Mass Effecta 2 (samara) z jej wypasionymi mocami. Generalnie jest tego dużo i całkiem klimatycznie są zrobione te postacie :). Jakby było za łatwo to zawsze możecie włączyć sobie np mapę z burzą piaskową co utrudnia zobaczenie wroga, a także zwiększyć poziom trudności od brązu, przez silvera, golda, aż po platynę.

No i oczywiście już klasyka klasyki - borderlands 2. Pójdzie chyba każdemu nawet na mikrofalówce. A ciągle da się w niego przyjemnie pograć i postrzelać do potworków. Postacie dobrze się uzupełniają, dużo broni/granatów/modyfikacji dropi z przeciwników. Aczkolwiek kwestia tego kto co lubi : mi się osobiście bardziej mass effect podobał, ale to tylko dlatego że w ME mamy po kilka mocy naraz, podczas gdy w Borderlands 2 używamy jednej. Tym nie mniej i borderlandsa 2 wymaxowałem :P

WARFRAME !!! :) pogracie w warframe :)

Dzięki za odpowiedź! Ogarnę z ekipą wszystkie propozycje i dam znać, która była najbardziej korzystna :D Borderlands'a graliśmy, Warframe, Mass Efect i Next Day: Survival mogą przejść. A ja czekam na dalsze propozycje, jeśli ktoś ma jeszcze jakąś!

Ja polecę shootera Warface, masz różne tryby pvp m.in. podładanie bomby, team deathmatch, szturm itd.

Do tego masz coop, różne rodzaje misje od tych najłatwiejszych po naprawdę trudne, gdzie tak szybko je nie przejdziesz.

Gra do tego ma własny silnik, co sprawie, że jest niepowtarzalna.

Gatunek: Battleroyale lub Coop
Sprzęt: średni, chciemy grać we 4, a pcty troszkę się różnią więc wymagania najlepiej takie, aby dało radę odpalić na prawie wszystkim.
Cechy: Zaczęliśmy grać w Fortnite, ale jak wiadomo jak będziemy katować 24/7 to się znudzi :D Szukam jakiejś alternatywy, czegoś dobrego do pogrania.

Przypadły mi do gustu: Fortnite <3 Hurtworld
Nie przypadły mi do gustu: PUBG