Pomoc szukam odpoczynku po pracy

Gatunek: mmorp
Sprzęt: każda gra pójdzie mi
Cechy:
Gram w diablo 3 chciałbym sobie odpocząć od diablo ostatnio grałem chwilę aiona ale to gemforg łasi na kasę jak nie inwestujesz isa jesteś nikim nie było instancji solo i szukam gry nie z edgamem pvp jestem graczem pve
Przypadły mi do gustu:

Aion

Metin2

Wow

Diablo 3
Nie przypadły mi do gustu:

tibia

Jak Aion, ale GF gryzie tak bardzo, to czemu priva nie spróbujesz? Na samym xtremetop100 masz parę ładnych propozycji.

Z darmowych: Blade&Soul - chociaż tutaj duże znaczenie ma pvp. Z pozostałych, w których obejdziesz się bez pvp: Aura Kingdom, Soul Worker (na razie istnieje priv, ale niebawem będzie global, niestety też GameForge...) - tam masz tylko PvE. Ewentualnie granie na prywatnych do gier, takich jak: Last Chaos (GenericName02) czy War of Immortals (Orizon).

Z płatnych (B2P) - Guild Wars 2.

Możesz też zerknąć na Mu Legend, sam po pracy jak znajde czas to przysiadam właśnie do MU i z samych daily mam 2-3 godzinki zajęte :P

Guild Wars 2, bardzo dobre mmorpg. Za dodatki trzeba zaplacić, ale w samą podstawkę pograsz za Free, takze, sprawdz sobie czy przypadnie Ci do gustu, bo na prawdo warto zagrać.

Atom Fishing darmowa bez koniecznego is`a.

Gram w aiona od jakiegoś czasu i powiem że w is nie muszę ładować tym bardziej jak grasz tylko w pve, wszystko idzie kupić w grze za kasę która zdobedziesz, najważniejsze typ gp, które podobno na barusie nieźle kosztuje, ja gram na grendal i gra się bardzo przyjemnie

@maciqs

A może by tak Path of Exile? :)

A może by tak ESO...?

Podobna do aiona mi chodzi nie tak jak diablo lub po że zgody patrzysz na postacie i znam trochę angielski jestem graczem starej daty xd

A co sądzisz o zagraniu/powrocie do starego, dobrego Metina? :P

Jak nie chcesz gier "ktore lasza sie na cash" to graj w gry p2p na abonamencie 15euro mc(wow, FF 14, swtora).

A jak nie to gw2 lub ESO. Nic wiecej nie ma.

Może secret world legends gra z bardzo przyjemnymi questami możesz wybierać z różnych pobocznych w zależności od jakiego npc robisz klimat post apokalipsy ale z fantastyka i magią(jest mag, warlock) ale też pitolety, kastety , katana i inne, Moim zdaniem dla ciekawego story warto zobaczyc bo dużo cutscenek, a grasz tyle ile chcesz dziennie, gra jest bardzo pve nawet mozna powiedziec ze anty pvp xd

Gatunek: mmorp
Sprzęt: każda gra pójdzie mi
Cechy:
Gram w diablo 3 chciałbym sobie odpocząć od diablo ostatnio grałem chwilę aiona ale to gemforg łasi na kasę jak nie inwestujesz isa jesteś nikim nie było instancji solo i szukam gry nie z edgamem pvp jestem graczem pve
Przypadły mi do gustu:

Aion

Metin2

Wow

Diablo 3
Nie przypadły mi do gustu:

tibia