Styl średniowiecza

Gatunek: RPG
Sprzęt: wszystko pójdzie
Cechy: dobry systemem walki, brak magii (moga być jakieś potwory), crafting, otwarty świat, podział na frakcje

Przypadły mi do gustu: jeszcze tego nie wiem
Nie przypadły mi do gustu: jeszcze tego nie wiem

Grałem w For Honor ale odczucia mam mieszane co do tej gryPoszukuje czegoś nowego, świeżego free to play bądź buy to play(5-15 euro). Czy znajdzie się coś takiego??

Może Gloria Victis ?

jak dla mnie wydaje się za drętwa ta gra a dotego nie chcę wydawać 70zł by pograć pare h i zostawić tą grę na x czasu

Poczekaj na Black Friday i kup ja bo GV to jedno z lepszych takich mmo i nie jest sztywna. Walka w grze jest wymagajaca bo mimo ze wydaje sie wolna to trzeba mocno sie skupiac

Jezeli nie ? To Mortal Online

mam nadzieje ze pomogłem

Gv nie jest sztywna? To zbugowane crapisko nie jest warte nawet 1 zł jeśli ktoś szanuje pieniądze

Tez odradzam Glorie Victis, Bardziej dynamiczna i widowiskowa walka była w pierwszym gothicu. Kloc bez kontentu.

Zaraz startuje Life is Feudal mmo z tym, że to bardziej gra pod roleplay i gildie i też nie zachwyca mechaniką walki.

Ja się zastanawiam kto z was ma tą gre chciałbym zobaczyc profil na Steamie z waszymi godzinami czy macie chociaz jedna godzine w tym miesiacu zagrana

GV bylo zbugowane z rok moze 2 temu teraz po animacjach ? super gra

Ja się zastanawiam kto z was ma tą gre chciałbym zobaczyc profil na Steamie z waszymi godzinami czy macie chociaz jedna godzine w tym miesiacu zagrana
GV bylo zbugowane z rok moze 2 temu teraz po animacjach ? super gra 

Aż pobiorę i sprawdzę, ale nie wydaje mi się, aby coś się poprawiło od lutego.

Kupa jakich mało. Nie wytrzymałem więcej w tej grze - nawet recenzję napisałem:

To jest jedna z tych gier, w których wiesz od razu, że długo nie zabawisz. Gloria Victis naprawdę wygląda fenomenalnie na screenach oraz filmach, ale w rzeczywistości jest ciutkę inaczej. Fatalna wręcz optymnalizacja, która zmusza do zaniżania ustawień, gdzie wciąż potrafi później zaskoczyć nagłym spadkiem fpsów. Do tego tak drętwych animacji, to nawet w TESO nie ma. O lagach nie wspomnę (przeciwnik potrafi 2-3s stać w miejscu po uderzeniu wykańczającym i dopiero potem się nagle przewrócić). Często zdarza się, że uderzenie takim mieczem po prostu nie zada żadnych obrażeń, chociaż połowa miecza przeszła przez teksturę przeciwnika (on oczywiście tego nie blokuje) - hitboxy w grze są zepsute.
Wytrwałem niespełna 2 godziny i wymiękłem. Zbyt dużo tych wszystkich rzeczy, które nie plusują dobrze dla gry. Rzadko tak szybko wywalam gry z dysku. Na chwilę obecną (02.10.2k17): nie polecam i to tak w opór.

gloria.png

ok thx za opisanie szczegółowo tej gry, a są może inne gry w świecie średniowiecznym czy ogólnie to swieży temat w tej dziedzinie?

ok thx za opisanie szczegółowo tej gry, a są może inne gry w świecie średniowiecznym czy ogólnie to swieży temat w tej dziedzinie?

Single player:

Mount and blade (soon wychodzi 2 część)

Reszta to raczej strategie.

Jeśli przejdzie starożytność zamiast średniowiecza to zobacz sobie Total War Arena, a jeśli tak Ciebie ciśnie do "średniowiecznych" klimatów to może Life is Feudal lub Wild Terra.

PS W warbandzie multi ma się całkiem, całkiem a grę kupisz za 20zł i na jakimś siege publiku sobie się pobawisz :D

a kiedz wzchodyi Life is Feudal? bo z tego co widze są dwie takie same gry lecz jedna z nich to MMO którego kupić na steam nie można :P a gra kosztuje 143zł i nie wiem czy się opłaca wydawać tyle

Opłaca się. Polecam !!!

No nie wiem. Poczekam do Black Friday to może cena spadnie :P

Gra zapowiada się fajnie to fakt, coś jak Gloria Victis lecz jak poogląda się filmiki to wychodzi to samo drewno no i na domiar złego wychodzi spod skrzydeł ruskich Januszy biznesu a co za tym idzie "DAWAJ NAM SWOJE MONETY i ciesz się niedokończoną grą!"

Oczekujesz animacji jak w BDO ?

Gdy miałem problem z grą ci "ruscy Janusze biznesu " odezwali się w ciągu 10 min z pomocą.

Nie ważne w co grasz, ważne z kim :)

Chodzi mi o dobrą dynamike walki, dobra animacja poruszania się a grafika nie musi być jak z kosmosu. A i dobra fabuła też by sie przydała by mnie gra wciągneła najlepiej na kilka set h grania ;)

Animacje BDO... w żadnej grze nie oczekuję tak gównianych i sztucznie wyglądających animacji(może prócz czarodziejskich błyskotek), które nijak by pasowały do średniowiecznego stylu :). To są gusta i guściki a o nich się nie rozmawia. Widocznie miałeś szczęście, ja niestety już nie raz przejechałem się ruskich devach i podchodzę do nich z dużym dystansem.

Piszę o wydawcach gry a Ty odpowiadasz "Nie ważne w co grasz, ważne z kim"... co ma piernik do wiatraka? :D

Dynamika walki, dobra animacja i fabuła w średniowiecznych klimatach. Muszę Ciebie zawieźć lecz niestety takiej gry nie ma na rynku mmo. Sam szukałem czegoś takiego , ponieważ te klimaty najbardziej do mnie przemawiają i na tą chwilę są gry które zostały wymienione w temacie. Life is Feudal wydaje się najciekawszym rozwiązaniem lecz jak sama nazwa sandbox czy też pół sandbox wskazuje, iż fabuły tam nie ma. Tą niestety musisz napisać sobie sam i też sam będziesz stawiał sobie zadania. Polecam czekać na Bannerlorda a w międzyczasie możesz poprzeglądać steam w zakładkach medieval, może tam coś znajdziesz.

Mortal jest naprawde dobry


A gloria ?


i powiedz ze tu sa slabe animacje a ta muzyka... op