Szukam H'n'S do pogrania po pracy

Gatunek: Hack and Slash (ew. w skrajnych przypadkach ARPG)
Sprzęt: Aktualnie to lapek, ale większość tytułów pójdzie: i5-7300hq, GTX960M, 8GB RAM, 240GB SSD
Cechy: To co w hack and slash najważniejsze, dużo mobów do siekania, zróżnicowane klasy z wieloma skillami (dobrze by było). Mile widziana opcja rozwijania postaci w pełni przeze mnie (czyli np. rozdawanie atrybutów typu siła, zręczność wg mojego widzi misie, a nie z góry założone przez grę). Grać raczej będę sam, bo to ma być rozrywka po pracy, także można powiedzieć, że typowa casulowa gra, dlatego myślę raczej o grze single player niż MMO. Jeśli już proponujecie MMO to wymagam, żeby był dostępny serwer amerykański, gdyż obecnie jestem w USA. Może być darmowa, może być płatna.

Nie będę się rozpisywał, które gry mi się podobały, a które nie (ew. krótki komentarz w nawiasie), tylko wypiszę większość, w które grałem i zakupiłem.

- Diablo 2 (best hns ever imo)

- Diablo 3 (super HNS z samego początku jak RoS wyszedł, teraz to lipa i nawet tego nie tykam)

- Torchlight 1 i 2

- Grim Dawn (każdy zachwalał, mi nie podeszła ta gra)

- the incredible adventures of van helsing

- Poe (miałem z 20 podejść i najwięcej dograłem do 40lvl, strasznie nudzi, lipna walka bo ta gra jest nastawiona na spam 1 skillem)

- Titan Quest

- Victor Vran

- MU Legend (grałem dużo w bete, ale teraz jakoś mi się nie chcę w to grać)

- Było jeszcze pare mmoarpg czy tam mmo hns ale nie pamietam nazwy, czyli były tak lipne dla mnie, że zapamiętanie ich nazwy nie było konieczne (coś na "a" chyba :D )

Vikings: Wolves of Midgard - tego proszę mi nie proponować, bo znam grę, ale nie jest ona dla mnie warta tych pieniędzy co za nią chcą.

To są te co mam na steamie, a grałem w jeszcze więcej, tylko trudno mi jest teraz cokolwiek wypisać . Mam nadzieje, że uda się znaleźć coś godnego do pogrania. Z góry dzięki za pomoc.


Nikt, nic nie zna :( ?

Nie wie jak ty w POE grałeś że masz jeden skill... Ale

Drakensang/ MMO'HNS próbowales?

Titan Quest dostal nowy dodatek w tym tygodniu po 11 latach. Sprawdzales?

Podejrzewam ze pisząc HNS i po wymienionych tytułach szukasz izometrycznych bazujących na tworzeniu buildów i dobrej itemizacji.

Tytuły jak DMC, Bayonetta etc odpadają?

Nie wie jak ty w POE grałeś że masz jeden skill... Ale

Wiadomo, że miałem więcej. Zresztą nie chce mi się tu pisać o PoE, dla mnie ta gra jest kiepska.

Drakensang/ MMO'HNS próbowales? 

Titan Quest dostal nowy dodatek w tym tygodniu po 11 latach. Sprawdzales?

 

Podejrzewam ze pisząc HNS  i po wymienionych tytułach szukasz izometrycznych bazujących na tworzeniu buildów i dobrej itemizacji.

Tytuły jak DMC, Bayonetta etc odpadają?

Drakensang kiedyś grałem i też mi jakoś nie podeszła. Tak mowa o rzucie izometrycznym jak w diablo czy poe. DMC, Bayonetta czy inne slashery też odpadają. Co do titan questa to obczaje.

PoE albo Diablo III nic po za tym nie znajdziesz ciekawego albo ja nie znam więc nie masz zbyt wiele do wyboru.

PoE albo Diablo III nic po za tym nie znajdziesz ciekawego albo ja nie znam więc nie masz zbyt wiele do wyboru.

- Diablo 3 (super HNS z samego początku jak RoS wyszedł, teraz to lipa i nawet tego nie tykam)

- Poe (miałem z 20 podejść i najwięcej dograłem do 40lvl, strasznie nudzi, lipna walka bo ta gra jest nastawiona na spam 1 skillem)

Warto czasem przeczytać post, a nie walić byle co od razu.

Od siebie mogę polecić:

Divinity: Original Sin II (jak ogarniasz angielski, to mega za***ista giera)

Divinity: Original Sin (po polsku jest)

Sacred 1 (dość stara już gierka)

Shadows: Heretic Kingdoms

Victor Vran

Gauntlet

Tak. Tylko Piszesz mu Divinity. To nie slasher a izometryczne RPG. Nie szuka epickiej przygody pełnej wyborówi fabuły, a dobrego slashera.

Czyli gry aRPG a nie turówki.

Przypomniało mi sie.

SACRED 2 Gold.

Z świata Divinity. Divine Divinity jest HNS'em izometrycznym.

Loki- Świetny slasher którego strasznie cięzko jest dostać na rynku. Nie mam pojęcia czemu. Troche śladami Titan Questa ale moim zdaniem rozne rzeczy robil dużo lepiej.

Prawda jest taka, że zagrałeś we wszystkie sensowne h'n's jakie są na rynku, a to nie jest gatunek gier z którego co roku wychodzi 20 nowych produkcji. W sumie nawet nie mogę sobie przypomnieć czy w tym roku wyszedł jakikolwiek sensowny.

Jest jeszcze Guardians of Ember, niedawno można było go wypróbować za darmo. Dla mnie raczej gra taka sobie, ale serio nie ma już zbytnio co tobie zaproponować.

I jest jeszcze Hunter Quest, ale to h'n's w bajkowej oprawie graficznej więc nie wiem czy ci przypasuje.

No i jest Devilian, czyli taki MMORPG-H'n'S, ale zbiera raczej negatywne oceny i jakieś tłumy w to nie grają.

Szukasz HnS.. a nie pasuje Ci ani D3 ani PoE ani Grim Dawn, czyli w tej chwili chyba 3 najlepsze HnSy. To chyba czego innego niz HnS.

Lubiłeś D2, spróbuj Path of Diablo albo Meridian XL.

Bluznierstwo. Ludzie zbieraja sie tu by cie hejcić. Wydaje mi sie ze wiekszośc z tych ludków nie zna seri jak Divinity czy Arkanum. :P

Wyprobuj Sacred 2. Jezeli wychowales sie na diablo to sie swietnie odnajdziesz. Poza tym poszukaj po YT pod "Best aRPG games/best hns best old school hns games etc.

@Hasira. Czytaj post do konca. On nie szuka MMOhns'a tylko HNS'a bardziej pod single player. xd

Od siebie mogę polecić:

 

Sacred 1 (dość stara już gierka)

Victor Vran

Gauntlet

O właśnie zapomniałem o Sacred 1 - też grałem :D. Victora Vran wypisałem, jest spoko (szczególnie jak się na padzie gra), ale po dłuższym czasie nudzi.

Gauntlet też grałem, też super gierka, bardzo przyjemna i idealna do pogrania po pracy i może sobie ją zainstaluje, dzięki za przypomnienie. Chociaż z tego co pamiętam wtedy też mnie już znudziła.

Prawda jest taka, że zagrałeś we wszystkie sensowne h'n's jakie są na rynku, a to nie jest gatunek gier z którego co roku wychodzi 20 nowych produkcji. W sumie nawet nie mogę sobie przypomnieć czy w tym roku wyszedł jakikolwiek sensowny.

 

Jest jeszcze Guardians of Ember, niedawno można było go wypróbować za darmo. Dla mnie raczej gra taka sobie, ale serio nie ma już zbytnio co tobie zaproponować. 

 

I jest jeszcze Hunter Quest, ale to h'n's w bajkowej oprawie graficznej więc nie wiem czy ci przypasuje.

 

No i jest Devilian, czyli taki MMORPG-H'n'S, ale zbiera raczej negatywne oceny i jakieś tłumy w to nie grają.

Właśnie tego się obawiam, że już grałem w wszystkie sensowne tytuły jakie wyszły, ale może jeszcze jest jakiś, który się uchował przede mną i to dlatego założyłem ten wątek. Guardians of Ember było na mojej liście, ale po przeczytaniu opinii i zobaczenia paru gameplayów mi się odechciało. Dzięki za przypomnienie to o Deviliana mi chodziło z tym arpg, którego nazwy nie pamiętam, ale chyba na "a" :D Nudny i słaby.

Co do Hunter Quest t obczaję. Bajkowa grafika mi nie przeszkadza - 3 lata grałem w Dragon Nesta :D

Bluznierstwo. Ludzie zbieraja sie tu by cie hejcić. Wydaje mi sie ze wiekszośc z tych ludków nie zna seri jak Divinity czy Arkanum.   

No np. ja nie znam (jak pisałem wcześniej, wszystkiego nie znam dlatego założyłem ten wątek) i z chęcią obczaję.

Wyprobuj Sacred 2. Jezeli wychowales sie na diablo to sie swietnie odnajdziesz. Poza tym poszukaj po YT pod "Best aRPG games/best hns best old school hns games etc. 

Sprawdzę Sacreda 2 pamiętam, że w 1 bardzo długo młóciłem. Takie filmy i artykuły z stron pl i eng znam na pamięć i w każdym mniej więcej pojawiają się te same gry, gdzie na podium jest D2LOD, PoE, Torchlight2 ew. na przemian z D3 (jako wielki fan serii uważam, że w tym stadium D3 to śmiech na sali, a nie podium), D1, Grim Dawn, Titan Quest lub z domieszką paru slasherów typu Bayonetta.

Bluznierstwo. Ludzie zbieraja sie tu by cie hejcić. Wydaje mi sie ze wiekszośc z tych ludków nie zna seri jak Divinity czy Arkanum.   

Wyprobuj Sacred 2. Jezeli wychowales sie na diablo to sie swietnie odnajdziesz. Poza tym poszukaj po YT pod "Best aRPG games/best hns best old school hns games etc. 

Że co? Co ty za głupoty gadasz. Zresztą nie mam wśród znajomych nikogo, kto nazwałby Sacreda 2 super grą, kiedy grał w pierwszą część. To jest zwykły krapiszon, który może buty pucować swojej poprzedniej części.

W Divinity natomiast jest wszystko, czego autor szuka - oprócz samego siekania. Myślę, że jako fan hack'n slashów powinien przynajmniej zainteresować się podanym tytułem, bo grał już praktycznie we wszystko ze swojego gatunku.

Victora Vran wypisałem, jest spoko (szczególnie jak się na padzie gra), ale po dłuższym czasie nudzi.

Mój błąd - zbyt bardzo skupiłem się na wypisywaniu tytułów, że nie zwróciłem uwagi na jedno powtórzenie ;)

W Divinity natomiast jest wszystko, czego autor szuka - oprócz samego siekania. Myślę, że jako fan hack'n slashów powinien przynajmniej zainteresować się podanym tytułem, bo grał już praktycznie we wszystko ze swojego gatunku.

Właśnie sprawdziłem to Divinity i po wpisaniu w google wyskoczył mi podtytuł "orgianl sin" i tak sobie myślę, że skądś to kojarzę. Teraz już wiem skąd. Parę tygodni temu kupiłem tę grę na steamie, pograłem chwile, odinstalowałem i zrobiłem refunda. Nie mówię, że gra jest słaba, ba nawet za krótko grałem by to stwierdzić tylko, że ten rodzaj gier to nie dla mnie. Mało mnie interesują takie produkcje jak to. Jednak wolę coś na zasadzie D2, Torchlight itp. :(

Tak wiem za duża maruda ze mnie i jestem strasznie wybredny :<

Loki- Świetny slasher którego strasznie cięzko jest dostać na rynku. Nie mam pojęcia czemu. Troche śladami Titan Questa ale moim zdaniem rozne rzeczy robil dużo lepiej.

Hah Lokiego kupiłem jak wychodził. Mam egzemplarz jeszcze w pudełku :D oczywiście przeszedłem całego :)

Ogolem to mowilem o Divine Divinity ktore bylo hns'em izometrycznym na wzor diabełka. c:

Ja swojego lokiego gdzies zgubilem :l

jak grałeś w van helsinga to może Death Trap, jest To Tower Defence HnS. jest to gra wyjęta z drugiej chyba części van helsinga.(nwm nie grałem w van helsingi). Ma dość wysoki poziom trudności, i po jakimś czasie się nudzi niestety choć gra sie nie zgorzej. (Tak BTW jak ktoś ma ktoś podobną gre TowerDefence z milionem ulepszeń to pisać PW)

Gatunek: Hack and Slash (ew. w skrajnych przypadkach ARPG)
Sprzęt: Aktualnie to lapek, ale większość tytułów pójdzie: i5-7300hq, GTX960M, 8GB RAM, 240GB SSD
Cechy: To co w hack and slash najważniejsze, dużo mobów do siekania, zróżnicowane klasy z wieloma skillami (dobrze by było). Mile widziana opcja rozwijania postaci w pełni przeze mnie (czyli np. rozdawanie atrybutów typu siła, zręczność wg mojego widzi misie, a nie z góry założone przez grę). Grać raczej będę sam, bo to ma być rozrywka po pracy, także można powiedzieć, że typowa casulowa gra, dlatego myślę raczej o grze single player niż MMO. Jeśli już proponujecie MMO to wymagam, żeby był dostępny serwer amerykański, gdyż obecnie jestem w USA. Może być darmowa, może być płatna.

Nie będę się rozpisywał, które gry mi się podobały, a które nie (ew. krótki komentarz w nawiasie), tylko wypiszę większość, w które grałem i zakupiłem.

- Diablo 2 (best hns ever imo)

- Diablo 3 (super HNS z samego początku jak RoS wyszedł, teraz to lipa i nawet tego nie tykam)

- Torchlight 1 i 2

- Grim Dawn (każdy zachwalał, mi nie podeszła ta gra)

- the incredible adventures of van helsing

- Poe (miałem z 20 podejść i najwięcej dograłem do 40lvl, strasznie nudzi, lipna walka bo ta gra jest nastawiona na spam 1 skillem)

- Titan Quest

- Victor Vran

- MU Legend (grałem dużo w bete, ale teraz jakoś mi się nie chcę w to grać)

- Było jeszcze pare mmoarpg czy tam mmo hns ale nie pamietam nazwy, czyli były tak lipne dla mnie, że zapamiętanie ich nazwy nie było konieczne (coś na "a" chyba :D )

Vikings: Wolves of Midgard - tego proszę mi nie proponować, bo znam grę, ale nie jest ona dla mnie warta tych pieniędzy co za nią chcą.

To są te co mam na steamie, a grałem w jeszcze więcej, tylko trudno mi jest teraz cokolwiek wypisać . Mam nadzieje, że uda się znaleźć coś godnego do pogrania. Z góry dzięki za pomoc.