Path of exile build

Cześć wszystkim, zaczełem grać w poe jakiś tydzień temu, gdzie mam mało czasuy na gre a cisne wiedżme, (choć myśle że powinienem zmienić postać). widziałem gdzieś na youtube film jak jakiś facet zrobił w 6 h 60 lev, i miał fajny build, wyglądał jakby zielony totem gdzie spadały zielone strzały, (

oto film chodzi mi o ten skil z tymi strzałami zielonymi, a nie mam na tyle czasu by sprawdzać wszystko) mógłby mi ktoś podpowiedzieć jaki to jest build, z dodatkowymi buildami do lepszego ataku itd.
Szukam też osób na ts, z którymi mogę zawsze wymienić się zdaniem na temat gry czy razem pocisnąć z 2 h dziennie(Prócz poniedziałku i czwartku ponieważ praca nie pozwala...), Piotr

"Zielone strzały" o których piszesz to Bladefall dodatkowo jest on połączony ze Spell Totem Support by Cie wyręczał ze spamienia Bladefallem. Nie jestem fanem tego typów buildów, ale w razie czego to pytaj postaram się pomóc.

Przykładowy build: https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/1526658

Jak coś to ten filmik nieaktualny, ale jest kilka speeranow nowych aktów na kanale Łukasza

Film może jest nie aktualny, ja rozumiem ale jestem w grze od niedawna, mało o niej jeszcze wiem, a mój angielski trochę kuleje temu pytałem, ale szukam też osób z jakimiś komunikatorami by pograć i może czegos nowego się nauczyć...

Zapraszam do gildii Husaria :)

Pomozemy ze wszystkim :)

Beater a jak się szuka gildii bo ja solo sobie latam a nie wiem nawet jak takie rzeczy się robi :D

https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/748996

Tu masz link ^^

Cześć wszystkim, zaczełem grać w poe jakiś tydzień temu, gdzie mam mało czasuy na gre a cisne wiedżme, (choć myśle że powinienem zmienić postać). widziałem gdzieś na youtube film jak jakiś facet zrobił w 6 h 60 lev, i miał fajny build, wyglądał jakby zielony totem gdzie spadały zielone strzały, (

oto film chodzi mi o ten skil z tymi strzałami zielonymi, a nie mam na tyle czasu by sprawdzać wszystko) mógłby mi ktoś podpowiedzieć jaki to jest build, z dodatkowymi buildami do lepszego ataku itd.
Szukam też osób na ts, z którymi mogę zawsze wymienić się zdaniem na temat gry czy razem pocisnąć z 2 h dziennie(Prócz poniedziałku i czwartku ponieważ praca nie pozwala...), Piotr