Pytanie / jaką grę wybrać

Nie wiedziałem zbytnio gdzie to napisać. Więc zrobię to tutaj. Jest wyprzedaż na Steamie i moje pytanko czy są jakieś ciekawe mmorpgi/gry akcji itd do kupienia za "grosze" ? np Guardian of Ember albo TESO co myślicie ? A może jeszcze coś innego.

Jest tez promocja na wowa to jak nie grasz to polecam :) Teso duzo wciagajacej zabawy ale bardziej single player z funkcja co-op niz mmoprg bym to nazwal co do reszty to nawet uwagi nie zwracalem.

makelos - z takich bardziej mmorpgowych to bym polecał świetne Elite Dangerous, albo Tree of Life które też jest niczego sobie. Aczkolwiek to nie każdemu przypadnie do gustu :). A tak z takich klasycznych to nie ma niczego ciekawego na steamie po za Black desertem. Bo TESO niby jest okej, ale bez edycji gold z DLC czy innym ESO+ (abonament) to się średnio opłaca bo masz 1/3 gry :)

Mówisz Black Desert ? A fajna ta gierka jest w ogóle ? A Guardian of Ember ?

Black desert jest głównie dla fanów grindu i/lub sandboxu :). A GoE jak to GoE - raczej typowy HnS, osobiście w niego nie grałem więc mogę się mylić, ale patrząc po ocenach to by było coś w stylu takiego PoE, tylko że ze światem gdzie widzisz innych graczy nawet po za miastami. I nie bez powodu porównuję gre do PoE - już na filmach widać że gra ma podobny (drewniany i statyczny) system walki. A by ocenić czy tobie się gra spodoba to polecam pooglądać jakieś video recenzje, gdzie opiszą dokładniej zalety i wady, a także będziesz miał jakiś konkretny gameplay w tle :)

No to już nie wiem co zakupić brak pomysłów jedynie TESO albo to BDO eeh a może są inne ciekawe opcje ?

Nie wiedziałem zbytnio gdzie to napisać. Więc zrobię to tutaj. Jest wyprzedaż na Steamie i moje pytanko czy są jakieś ciekawe mmorpgi/gry akcji itd do kupienia za "grosze" ? np Guardian of Ember albo TESO co myślicie ? A może jeszcze coś innego.