Mu Legend- pustki?

Hej. Może ktoś mi wyjaśnić (może ktoś wie) czym są spowodowane totalne pustki w Mu Legend? Nawet w miastach nikogo prawie nie ma, nie mówiąc o gildiach czy dungach.

Zrobili grę, gdzie ludzie max lvl w 2 dni wbili to się większości odechciało grać. Myślę, że lepiej by wyszli jak by wzięli stare dobre mu i tylko zmienili tam grafikę na dzisiejsze standardy.

ci co chcieli w to grac powbijali juz lvl i albo siedzą na endgame albo zrezygnowali z gry a nowych graczy jak na lekarstwo.

nie ma co ukrywać gra jest dobra ale na kilka dni ( oczywiście to moje zdanie )

Nudna gierka i tyle + drewniane skille w takiej grze zniechęcają.

Ale pustek to nie ma, bez przesady. No, może zależy od serwera. Ale ludzie siedzą głównie na dungach end-game'owych, w takiej jednej sali (służby bodajże) :)

Szynka

jest masa graczy ale na end game, jak sie czlowiek postara to w jeden dzien zrobi te 65, później ludzie siedzą na epickach i mitykach, wiem bo robie tez druga postac i widze pustki ale jak gram na głównej to nie mam na co narzekać

ps

party na dungi zbiera z podobnym lvlem czyli mając 40 nie sparuje cie z 65, tak niestety jest :>

w sumie 1-65 robi sie wszystkie solo bo są banalne, na 65 nie ma juz problemy z party na mythic i epic dungi 1-5

Tak czy inaczej zapowidają ze jest na co czekać, zobaczymy jak bedą dalej grę rozwijać tak czy inaczej podobno mamy sie nie zawieść

gadacie a nic nie wiecie ;d

pustki są bo masa ludzi jest wkurzona, bo zablokowali chwilowo trade i auction house zeby zwalczyc gold sellerów.

Up prawdopodobnie jest tak jak mówisz, ja bynajmniej problemu z party nie mam :), a dziennie mimo obowiązków ze 4h mam co robic

gold sellerzy to i tak przeczekają a gracze beda coraz bardziej zdenerwowani, dzisiaj klęli pod Ah xd

graczy jest pelno, MU Legend to cos jak D3, malo graczy >70lvl, bo szybko sie wbija, ale na koncowych trudnosciach masz mase ludzi

szybko? :D To co wy robicie, że szybko wbijacie xd

To co robi Webzen z tą grą to jest kur## dramat dlatego są pustki, ludzie mają dość.

co robi ? jesli chodzi ah to akurat jak dla mnie na +, jest mi całkiem obojetne czy będzie czy nie, ale jesli dzieki temu nie bedzie botów to jak najbardziej na +

Oni płaczą bo przez boty mieli multum kasy :)

Gdyby nie oni to najlepsze itemy były by po 20-30M a nie po 500M.

A tak to gold sellerzy i osoby, które skorzystały z ich usług wykupowali mythic itemy za prawie każdą cene więc ceny poszybowały jak szalone i każdy miał kase na wszystko a teraz trzeba będzie rozważnie dysponować Zenami :)

20-30 M ? :D Dobre. :D Dzień śmieciowego dropu.

Tak rozumiem, że jest to beta.

Bardzo fajnie, że walczą z boterami i gold:sellerami, nie mam nic przeciwko, chodzi o to, jak walczą, jak traktują ludzi. Nie mają żadnego pomysłu (recaptcha przy logowaniu do gry? śmiech) tak jakby to była pierwsza gra mmo w historii i pojawiły się pierwszy raz boty.

Wyłączenie AH/trade/mailboxa (nie wiem ile to już dni ale kilka) nie odblokowując ludziom tymczasowo plecaka czy też schowka który jest ograniczony do jednej zakładki (dobra mogli nie wpaść na taki pomysł ale ludzie informują, proszą o to bo nie mają gdzie trzymać wartościowych rzeczy)

Gra jest darmowa, więc p2w - rozumiem, ale nawet pompując real kasę, nie można sobie kupić kostiumu czy skrzydeł (tak to nie jest tylko kwestia wizualna, dają znaczące bonusy) za to można je wypożyczyć na 30 dni, co kosztuję tyle samo za sztukę co konto Platinum (najlepsze) na 30dni.

Na oficjalnym forum jest pełno tematów, dyskusji które pokazują jak Webzen ma gdzieś swoich graczy. Zachowują się jakby pierwszy raz wydawali grę.

20-30 M ?  Dobre.  Dzień śmieciowego dropu.

No to powiedz mi skąd ludzie by mieli brać setki milionów golda gdyby nie gold sellerzy :)

Widać teraz po płaczu na forach, co drugi pisze "mam platyne i nie mam pieniędzy na otwieranie kostek" ^_^

Gdyby nie gold sellerzy wszyscy byłoby 10x tańsze.

Pustki?

A to ciekawe, jest niedziela godzina 13, w gildii zalogowane jakieś 15 osób. W Room of Duty jak zwykle masa ludzi się kręci, jakieś 40 osób na jednym kanale jak nie lepiej. Zrobiłem Bloody Castle solo bo nie ma sensu iść w party. A do Endless Tower party z ponad 120k CP znalazłem w jakieś 5 minut. Przy Lupas Labirynt też sporo ludzi, zrobić party żaden problem. To samo z Pit of Nightmares, jak ktoś chce mityczne instancje porobić, oczekiwanie na losowe party jakaś minuta. Złożyć samemu też kilka minut. Przy instancjach masa ludzi się kręci. Wczoraj do 1 w nocy robiliśmy bibliotekę + rifty + farmienie lupas labirynt. Dzisiaj z rana był event otworzył się ten różowy rift nawet nie wiem jak to się nazywa. Masa osób znalazła się w kilka minut.

Po co ludzie mają stać w miastach, ludzie stoją przy NPC od craftingu, albo enchantingu, jak załatwią swoje sprawy farmią co się da.

No fajnie że ktoś wbił 65 lvl w 2 dni. Dla mnie osoby pracującej, zajęło to około tygodnia. Przy tym Soul LVL mam dopiero 85, Więc jeszcze masa roboty. Z tego co widzę w rankigach nikt nie wbił maks lvl czyli 500, BA największe Soul LVL kręcą się około 150. Nikt nawet nie złożył całego setu który ma różowy kolor, nie pamiętam jak się nazywa.

Na razie gra nie umiera i pustek nie widzę, tam gdzie gracze są potrzebni jest ich pełno.

No to powiedz mi skąd ludzie by mieli brać setki milionów golda gdyby nie gold sellerzy 

Widać teraz po płaczu na forach, co drugi pisze "mam platyne i nie mam pieniędzy na otwieranie kostek" 

Gdyby nie gold sellerzy wszyscy byłoby 10x tańsze.

Może by było tańsze. No ale mi bardziej chodziło o cenę co podałeś. :D 20-30m

Otwieranie skrzynek ? Serio ? Wybacz nie doznałem tego problemu. :P Może dlatego ze staram się sam większość rzeczy zdobyć. :D

A że od początku większość graczy nauczyło się od gold sellerów mieć wszytko bez wysiłku to już inna sprawa.