Mu Legend- pustki?

Gdyby sie tak dalo otworzyc sklepik jak w Metinie albo Lineage II eh ..

tylko po co ?

Właśnie mija 6dzień od potwierdzenia przez PayPal, że Webzen otrzymał wpłatę, Redzenów jak nie było tak niema. Nie odpisują na żadne zgłoszenia, totalna ignorancja.

Botów/goldsellerów wciąż jest pełno, można powiedzieć, że nic się nie zmieniło. Wprowadzona arena pvp 3vs3 która miała: uratować grę; zatrzymać ludzi (w ich mniemaniu, tak sądzę) jest totalną niezbalansowaną porażką.

Gra jest ciekawa i ma potencjał ale Webzen to wszystko spier#oli, pierwszy raz mam styczność z tak niekompetentną firmą jeśli chodzi o mmo.

Ja kupowałem normalnie przelewem miałem praktycznie instant gemy na koncie, o problemach z paypal-em było wiadomo od dnia premiery, po co żeś się w nie pakował ? :D.

Jak dla mnie 3 vs 3 jest niezle wszystko zalezy od skili :) gram berkiem raz sie wygra raz sie przegra, fajna sprawa to to ze mozna różne ustawienia skili sobie zapisac i przełączać zależnie od potrzeby, no ale jak ktoś gra jednym setem to sie nie dziwie ze płacze :P bo przegrywa

ps pisząc problemy mam na myśli bardzo długą weryfikacje.

Ja kupowałem normalnie przelewem miałem praktycznie instant gemy na koncie, o problemach z paypal-em było wiadomo od dnia premiery, po co żeś się w nie pakował ? :D.

Jak dla mnie 3 vs 3 jest niezle wszystko zalezy od skili  gram berkiem raz sie wygra raz sie przegra, fajna sprawa to to ze mozna różne ustawienia skili sobie zapisac i przełączać zależnie od potrzeby, no ale jak ktoś gra jednym setem to sie nie dziwie ze płacze  bo przegrywa

 

 

ps pisząc problemy mam na myśli bardzo długą weryfikacje.

Dla Ciebie może i jest niezłe bo grasz Bladerem, i niestety PVP w Mu Legend's nie zależy od Skilli, tylko od tego kim aktualnie grasz i jakie masz przedmioty. PVP jest totalnie niezbalansowane. Postacie Melee mają ogromną przewagę nad innymi. Nie wspomnę już o Potkach i Artefaktach - chyba największa kpina.

hę? wielokrotnie zbija mnie war mage :), wiesz to jest 3 vs 3 jak sie gra ze swoim teamem to sie ogarnia (z randoammi wiadomo jak to wychodzi), artefakty sobie mozna zmieniac przeciez, tak samo niektóre sety sa lepsze pod pvp a i nne pod pve, to ze sporo zalezy tez od tego co sie nosi to przeciez norma w grach typu h&s, potki moga "pić" wszyscy przeciez i maja one CD

ps o ile dobrze pamietam niektore artefakty maja pewne bonusy wylaczone w pvp

ps2 wczoraj bylem w teamie 2x blader i jeden warmage przeciw 1x blader i 2x wisper i normalnie wycierali mną podłogę xD

ps3 jak dla mnie to pvp jak najbardziej na plus tylko nagrody za monety takie sobie, ja osobiscie bardzo czekam na wojny gildi nawet jak to bedzie tylko typowe CTP to i tak zabawa bedzie swietna, po pograniu kilku meczy naszła mnie ochota na zrobienie wrmga, albo wisp

Nie wiem czy chce mi się wszystko tłumaczyć :) Ale gdybym Ci to wypisał, to zrozumiałbyś że problem jest wielki i całość jest bardzo niezbalansowana.

Wygląda na to, że nie jesteś wystarczająco dobrze ubrany. Dobrze ubrany Blader, DL jest nie do zabicia - to może wyjaśniać że ktoś Cię zabija :)

Wszystkie Bonusy z Artefaktów działają..

Up. i pewnie dlatego nie chca wprowadzić open pvp bo co by było jak by ludzie zaczeli płakać, ze silniejszy ich zabija :D, choć w mu 1 to standard

całe szczescie ze nie ma jakiegoś skalowania, albo innego gówna typu GW2, bo by odechciało się grać, a tak to jest kolejna motywacja, zeby sie gearować :)

ps co do tego ze blader ma latwiej w pvp, moze i ma w jakis tam sposób (jak dla mnie to chyba tylko mobilnośc jest na+) ale inne klasy maja łatwiej w pve

jak patrze ze ja wykrecam powiedzmy te 20m a taki warmage albo wis ma juz kolo 50m to smiech :D

@Imrahiell to u nas odwrotnie choc 1 blader pokazal ze da sie wepchnać do czołówki, więc jak sie chce to wszystko mozna :)

I dobrze że nie wprowadzają, bo to nie ma sensu. Nie chodzi tutaj o płacz ludzi tylko o brak balansu z którym nie mogą sobie poradzić. Wystarczy wejść na Forum lub na Koreański serwer, zrozumiesz że liczą się tylko 2 postacie Blader i Dark Lord. Reszta jest prawie niegrywalna z wyjątkiem Emphasizera.

Top 100 na Koreańcu wygląa tak : 38 Dark Lordów, 32 Bladerów, 19 Magów, 7 Emphasizerów, 4 Whispererów :)

Do czołówki czego? To co napisałem wyżej to czołówka pod względem CP. Top 100 PVP wygląda jeszcze zabawniej..

Up. i pewnie dlatego nie chca wprowadzić open pvp bo co by było jak by ludzie zaczeli płakać, ze silniejszy ich zabija :D, choć w mu 1 to standard

całe szczescie ze nie ma jakiegoś skalowania, albo innego gówna typu GW2, bo by odechciało się grać, a tak to jest kolejna motywacja, zeby sie gearować 

ps co do tego ze blader ma latwiej w pvp, moze i ma w jakis tam sposób (jak dla mnie to chyba tylko mobilnośc jest na+) ale inne klasy maja łatwiej w pve

jak patrze ze ja wykrecam powiedzmy te 20m a taki warmage albo wis ma juz kolo 50m to smiech 

 

@Imrahiell to u nas odwrotnie choc 1 blader pokazal ze da sie wepchnać do czołówki, więc jak sie chce to wszystko mozna 

Widzę, że z kolegą to rozmowa jak z feministką: mam swoje racje i uj!

Śmiechem jest dla Ciebie, że whisp (ranger) wykreca dmg 50m a ty tylko 20m tak? Tylko, że ten whisp ma 1.5k oborony gdzie ty pewnie masz kolo 6k. Taki whisperer po każdym wysypaniu się ze skilli musi myśleć jak się nie wyjeb#ać w 1sek bo całe agro idzie na niego. Jeśli nie dostrzegasz różnicy to tylko pogratulować.

A co do pvp to chyba jesteś pierwszy którym mam styczność i mówi, że jest ok.

up racja a widziałes maga zbudowanego pod evasion ? tak czy inaczej zobacz topke graczy pod względem CP i zobacz ilu jest bladerów :D

ps tak samo budując team ludzie wola wziąć jednego DL i reszte mg lub wisper niz takiego bladera, bladera to sie zaprasza jak juz wyjscia nie ma (wyjatekiem jest jak juz ma sie dobry secik wspomagjący team)

ps jak sie mag wypulta ze skili to ma jeden skill awaryjny, ktory sie uzywa i czeka az cd zejdzie, ale zapewne o tym wiesz tylko nie wiem czemu tu o tym nie napisałeś :)

Mam pytanie odnośnie tworzenia artefaktu, gdzie mogę zdobyć esencje artefaktu(założyłbym temat na forum webzenu, ale nie mogę)

Ohrdor - > Sala sluzby - > Labirynt lupy

Info z ostatniej chwili (lol)

Webzen slynie z tego ze czego nie dotknie to spartoli. Tak bylo z mu, ktore jest popularniejsze na privach, tak bylo z sun ktore zabili a byli dobra gierka I tak bylo z Archlordem ! Modlcie sie o zmiane wydawcy jezeli chcecie miec dobra gre . Tyle ode mnie ;)

Hej. Może ktoś mi wyjaśnić (może ktoś wie) czym są spowodowane totalne pustki w Mu Legend? Nawet w miastach nikogo prawie nie ma, nie mówiąc o gildiach czy dungach.