Kanał YouTube o The Elder Scrolls Online PL - Poradniki Video

Witam Serdecznie!

Chciałbym zachęcić Was do odwiedzenia mojego kanału na YouTube, na którym zamieszczam filmy o tematyce The Elder Scrolls Online. Możecie się spodziewać poradników, taktyk i innych materiałów na temat TESO i nie tylko. Jeśli filmy się spodobają to zachęcam do subskrybcji kanału bo w planach mam wiele więcej treści, która może się okazać pomocna dla polskiej społeczności TESO :)

Zapraszam do oglądania i komentowania

Super, dobra robota, osobiście nie mam problemów z angielskim, ale mało jest polskich poradników do ESO, więc od razu leci subek :) Powodzenia i wytrwałości z kolejnymi nagraniami i poradnikami!

Super, dobra robota, osobiście nie mam problemów z angielskim, ale mało jest polskich poradników do ESO, więc od razu leci subek   Powodzenia i wytrwałości z kolejnymi nagraniami i poradnikami!

Może spolszczenie ciut pomoże. Chętnie zapraszam też do współpracy.

http://eso-spolszczenie.eu/newsy/

Leci subek powodzenia z nastepnymi materiałami zajaram rure za twoje zdrowie bo scoomy nie mam ^^

Dziękuję bardzo za pozytywne komentarze :) Dzięki też za suby - nie zawiodę Was.

Zrobiłem mały update pierwszego postu i dodałem resztę poradników.

EDIT: Dodałem jeszcze dzisiejszy film z otwierania najnowszych Flame Atronach Crown Crates

Mam nadzieję, że admini nie nakrzyczą na mnie za post pod postem ale to chyba najlepszy pomysł na aktualizację tematu. Zapraszam do oglądania mojego poradnika o craftingu (dodałem go w pierwszym poście), a ja zawijam spać bo dopiero co go ukończyłem a jest 4 nad ranem :) Miłego oglądania!

hehe dzieki juz zabieram się do sprawdzenia

Serio?

Na początek nowy gracz powinien kupić mounta (10k), sprzedawać wszystko czego nie może ubrać oraz dołączyć do Gildii handlowej?

A jak mu w takiej gildii nie skoczy sprzedaż (a nie skoczy bo raz - polecałeś wszystko sprzedawać, dwa - nikt nie kupi gówna na początkowe poziomy) to ma liderowi daninę wysłać? Z czego ją wyśle?

Na początkowym etapie takie skakanie po mapach też jest zbędne, może niech nowa postać skupi się na rozwoju swojej postaci posiłkując się sugerowanymi buildami? (np. na alcasthq) i wykonywaniem linii fabularnej i pobocznych na każdej mapce? Może niech skupi się na szukaniu skyshardów by mieć za co wykupić nowe umiejętności?

No chyba że ten poradnik zakłada styly gry przeciętnego Polaka, tj. Obleć to co trzeba na speedzie, wbij CP i farmij kase, kup to i to i idz na Cyrodill.

Zamieściłem drugą część o craftingu w TESO. Tym razem mowa o alchemii, zaklinaniu i gotowaniu. Pozdrawiam

UPDATE: Zamieściłem najnowszy poradnik, tym razem do dungeona Bloodrooth Forge w trybie Veterańskim z Hard Mode. Dungeon pochodzi z DLC Horns of the Reach. Prawie 12 minut czystej wiedzy o taktykach i mechanikach na bossy i trash. Pozdrawiam i miłego oglądania ;)

Witam Serdecznie!

Chciałbym zachęcić Was do odwiedzenia mojego kanału na YouTube, na którym zamieszczam filmy o tematyce The Elder Scrolls Online. Możecie się spodziewać poradników, taktyk i innych materiałów na temat TESO i nie tylko. Jeśli filmy się spodobają to zachęcam do subskrybcji kanału bo w planach mam wiele więcej treści, która może się okazać pomocna dla polskiej społeczności TESO :)

Zapraszam do oglądania i komentowania

Hej, dodałem nowy poradnik na temat wyboru ras oraz krótkiej charakterystyki klas w TESO. Zapraszam do oglądania

Poradniki git ale zagrać w ESO nie zagram bo odrzuca mnie płatny craft bag. Gra bez niego to ciągłe wracanie do miasta by sprzedać/schować itemy.

Ladne poradniki zostawilem Suba ;p Oby tak Dalej

Niestety po zmianach na forum nie widzę możliwości edytowania postów tak więc prześlę tylko link do kanału.
Jeśli ktoś będzie potrzebował poradników do TESO to tam mnie znajdziecie :wink: Do zobaczenia

https://www.youtube.com/channel/UCsXbzYHvyeQIpvtvLZqbUMg