Kal online

Zdecydowałem się na grę w Kal Online. Czy ktoś z tu obecnych gra w niego i może mi opisać co nieco? I czy jest oficjalny europejski serwer?

Od razu zacznę z grubej rury ( ale opieram się na tym co było kilka lat temu, a raczej nic się nie zmieniło ), jeśli nie jesteś hardcorowym grindownikiem to odpuść sobie bo nic nie osiągniesz i zmarnujesz tylko czas a gra nawet nie da Ci trochę satysfakcji i przyjemności. Expienie w grze jest mozolne i powolne, jeśli chcesz coś osiągnąć to bez "leach pt" się nie obędzie a to dość dużo kosztuje żeby wbić 71 lvl, więc jeśli nie masz main konta i nie expisz sobie alta to trzeba zainwestować grube $$$ żeby dobić ten lvl i zacząć "samodzielnie" dobrze expić, bo granie na poważnie możesz właśnie zacząć od 3rd job'a. Ogólnie gra jest bardzo czasochłonna a swoje lata świetności ma już dawno za sobą. Inix soft ( chyba tak się nazywała firma ) to jedna z tych gorszych która dosłownie graczy ma w czterech literach. Grę stworzył praktycznie zupełnie inny zespół ale większość wyleciała lub sama się zwolniła a później to już było tylko gorzej i p2w... Ogólnie spędziłem w grze sporo lat, praktycznie od początku, ale były to jedne z najlepszych lat w mmo gdzie pt dużo znaczyło, a społeczność i to co tam się działo jest nie do zastąpienia a znajomości przetrwały nawet do dziś, jednak duża większość już odeszła i jedynie zostali tam Ci co za dużo zainwestowali. A co do serwerów to ostatnim razem jak odwiedziłem grę były dwa globalne i oddzielne azjatyckie. Jeśli jednak się zdecydujesz to życzę powodzenia i wytrwałości a może jednak coś się uda osiągnąć :)

A jednak sie pozmieniało, dodali Questy gdzie co ~3 levele robisz takiego i wbijasz w sumie cały level, po za tym daily(limit 5/na dzień/na quest) sobie zwyczajnie cały czas robisz je w takim trainie i wbicie od zera 56 levela zajęło mi 3 dni także się trochę pozmieniało...

Po za tym ilość przedmiotów jakie dostaje się z Kal cash shopa za level jest tak duża że wydawanie kasy na grę wydaje się trochę nie potrzebne.
Ilość kasy którą mają starzy graczy jest tak duża że sprzedawanie quest itemów do 30 levela zapewniło taką ilość gotówki że spokojnie starczy na wszystko do tego 3rd joba.

Zdecydowałem się na grę w Kal Online. Czy ktoś z tu obecnych gra w niego i może mi opisać co nieco? I czy jest oficjalny europejski serwer?

Witam chciałem porać w Kala ale za nic nie mogę się zarejestrować na ich stronię, w zeszłym roku był na Steamie dlaczego go już tam nie ma ? wycofali go czy co ?

obecnie zmienila sie firma,adres to kalonline.gameagit.com ludzi jest od h..... na 1 servie, dzieki daily qest za free masz 50 lvl set i 55 lvl set,duzo sie zmienilo na lepsze szybciej bije sie lvl i mozna latwo zarobic.

@Criterss Ale nie mogę się zarejestrować na tej stronie, każą podać jakiś kod z karty tylko że ja go nie mam, mieli wysłać go na meila, ale jak mają wysłać ma meila skoro nie mogę się zarejestrować :(. Nie mam pojęcia o co kaman :/

właśnie zacząłem grę w Kal

Ja też gram, mam 51 lvl i super duper miecz