Problem

Witam, przechodząc do sedna, mam problem z ustawieniami graficznymi.

Mam zaznaczone "Optimize for low-end pcs" i nie mogę odznaczyć, jest na szaro, a co za tym idzie, nie mogę zmienić ustawień.

Wcześniej miałem wszystko pod siebie ustawione i nie było problemu z zmianą ustawień.

Czy wraz z nowym patchem zwiększyły się ustawienia? Czy ktoś ma, miał podobny problem? Czy ktoś mógłby podać wskazówki albo rozwiązanie tego uciążliwego problemu?

Proszę o pomoc.

A nie możesz zmienić ustawień w launcherze gry?

A nie możesz zmienić ustawień w launcherze gry?

Launcher ma tylko opcje game installer download pod dysk c, gdzie ja mam zainstalowaną grę na dysku d, start game automality i game mode pod 32bity ustawione, bo taki mam system windows.

Rozwiązałem problem, więc chcę sobie podziękować, w końcu nikt nie pomógł, a sam sobie pomogłem.

Zatem dziękuję sobie i nie ma problemu ja.

Temat do zamknięcia, bo i tak mało kto tutaj pomaga.

Witam, przechodząc do sedna, mam problem z ustawieniami graficznymi.

Mam zaznaczone "Optimize for low-end pcs" i nie mogę odznaczyć, jest na szaro, a co za tym idzie, nie mogę zmienić ustawień.

Wcześniej miałem wszystko pod siebie ustawione i nie było problemu z zmianą ustawień.

Czy wraz z nowym patchem zwiększyły się ustawienia? Czy ktoś ma, miał podobny problem? Czy ktoś mógłby podać wskazówki albo rozwiązanie tego uciążliwego problemu?

Proszę o pomoc.