Flyff Legacy Global mobile

Cześć!
Dzisiaj startuje mobilna Europejska wersja Flyff (Fly for Fun)
W Google Play jest już dostępna do pobrania (nwm jak na iOS)
Od razu mówię że głównie na początkowych poziomach 90% roboty odwala autotracker (grałem przed premierą EU)

Ale jeśli ktoś był fanem oryginalnego Flyff to naprawdę polecam. Lokacje i większość mobów wyglądają jak w oryginale

Nostalgia over 99999

Serio nikt nie zainteresowany mobilnym flyffem? Gra się miodnie a bardzo mało polaków gra :(

podejrzewam ze te 100 ikonek dotyczacych p2w skutecznie ludzi odstrasza ^_^

Serio nikt nie zainteresowany mobilnym flyffem? Gra się miodnie a bardzo mało polaków gra 

Jaki serwer i jaki masz nick? Pobrałem i czekam na więcej info od Ciebie :)

Serwer prankster, nick Ozy. Zapraszam :)
Btw. odnośnie samej gry polecam nie rzucać się od razu na rebirth. Do instancji jesteście rzucani z ludźmi o tym samym rebirth. Mając maksymalny lvl na danym rebirth mamy największy dmg na instancji a wiadomo drop zgarnia osoba robiąca last hit. Pozbierać ekwipunek na forge na np. t2 (1 rebirth) t3/4 drugi i dopiero rebirth. Exp sie zachowuje (chyba). Ja się dopiero zorientowałem dzisiaj że nie warto się od razu rzucać na lvl. Ekwipunek jest bardzo ważny żeby mieć wysoki CP.
Poniżej filmik wyjaśniający o co mi chodzi
https://www.youtube.com/watch?v=UOMMsAiuiao

Cześć!
Dzisiaj startuje mobilna Europejska wersja Flyff (Fly for Fun)
W Google Play jest już dostępna do pobrania (nwm jak na iOS)
Od razu mówię że głównie na początkowych poziomach 90% roboty odwala autotracker (grałem przed premierą EU)

Ale jeśli ktoś był fanem oryginalnego Flyff to naprawdę polecam. Lokacje i większość mobów wyglądają jak w oryginale

Nostalgia over 99999