Sea of Thieves

Cześć, właśnie dzisiaj dostałam email z zaproszeniem do udziału w testach Alpha w Sea of the Thieves, czy ktoś jest chętny do wspólnej zabawy ?

Ja mogę zagrać

Jeżeli jeszcze szukacie członka załogi to też się zgłaszam :)

Też mogę z wami pograć

Ja chętnie pogram : ) Póki co nie mogę wejść do gry, ale jak miejmy nadzieje że hajp trochę zmaleje i bedzie się dało wejść bez problemu ;p Jakieś namiary na was w grze?

Właśnie widzę jeszcze dzisiaj rano można było wejść a teraz coś jest nie tak. Jednakże z tylu ludzi da się załogę zebrać. Piszcie na konto na xbox.com, mój nick to Veertha :D

Ja mam na xbox.com xDedalx dodajcie mnie :)

Eh panowie.. wiem ze do mnie pisaliscie na xbox.com, ale niestety nie mogę wam odpisać, bo po prostu się nie da :/ Nie wiem czemu, wyskakuje mi błąd i juz.

Jakby ktoś był chętny dzisiaj popływać to zaproście mnie na xbox nick: RonzoS

Cześć, z chęcią zagram z Wami, wczoraj odpaliłem pierwszy raz i totalnie jestem zagubiony :D nick na xbox : CorvineTuna8321

Cześć, właśnie dzisiaj dostałam email z zaproszeniem do udziału w testach Alpha w Sea of the Thieves, czy ktoś jest chętny do wspólnej zabawy ?

I co tam? Gra ktoś coś?

250 zico trochę odpycha :smiley:

Aktualnie aktywowałem 14 darmowych dni xbox game pass, więc grać mogę za free przez 14 dni.
Z tego co się orientuje to każdy może w ten sposób zrobić więc zapraszam chętnych na wspólne wypróbowanie gry :wink:

To jestem chetny
tez odpalilem 14 game pass. Napisz na priv swojego disca albo tsa ugadamy sie.