Landryn129

Konto League of Legends

2 odpowiedzi w tym temacie

Witam mam na sprzedaż konto League of legends. Sprzedaje ponieważ przenoszę swoją uwagę na inne tytuły, a konto leży nie używane.

Konto dopieszczone które posiadam już od 2013. 

Możliwość sprzedania przez allegro . Zaproszenie na Fb moim kontem w razie czego będą mieli państwo dane aby podać policji w razie oszustwa.

90 zł Jedynie taka cena za wkład i wysiłek jaki włożyłem aby zdobyć wszystko co zajmuję masę czasu a wartość jednej dniówki :). 

- platyna 5 w chwili obecnej

- poziom honoru 5 oraz ramka z platyny świetnie wyglądają na ekranie ładowania

- Konto na EU Północ i Wschód

- Wszystkie postacie

- Normalny nick w razie czego jest wystarczająca Niebieska Esencji aby zmienic NIck 

- starych 7 stron na run nie wiem jak sie przelicza na teraz to 

- Skinów 32 w tym cybernetyczny ezreal

alistar maruder/ skt t1 alistar/ królowa ashe/ /bard z prastarej kniei /draven draven /draven glatiator /licealista ekko /cybernetyczny ezreal /lodowy ezreal /kapitan gankplank /garen mroczny rycerz /gragas wieśniak /zwycieski graves /jihin w samo południem /karthus z pentakill /riot kayle /zwycieski maokai /miss fortune gangsterka /smoczy rycerz mordekaiser /zwyciezksa morgana /olaf maruder /rengar łowca głow /sion watażka /zwyciezksa sivir /dama karo syndra /szczamragdowy tarick /riot girl tristana /tristana z wyrzutnia rakiet /trundle złomiarz/ zilean z wehikułu czasu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta