[AION][Barus] Love Yourself

:wub: :wub: :wub:

Już od dawna nie widziałam tak ładnej prezentacji. Jedynie do czego się można przyczepić to kolor literek, który zlewa się z tłem.

Śledzę tak wasze tematy z sentymentu do aiona i gdyby nie to iż nie chcę grać w aiona połowicznie to zapewne dolaczylabym do waszego grona.:(

No chyba, że zlikwidowano okienka czasowe w odpowiednich dniach tygodnia na kamar,bmr,runatorium itd?

Już od dawna nie widziałam tak ładnej prezentacji. Jedynie do czego się można przyczepić to kolor literek, który zlewa się z tłem. 

Śledzę tak wasze tematy z sentymentu do aiona i gdyby nie to iż nie chcę grać w aiona połowicznie to zapewne dolaczylabym do waszego grona.:(

No chyba, że zlikwidowano okienka czasowe w odpowiednich dniach tygodnia na kamar,bmr,runatorium itd? 

No niestety można na takie rarytasy chodzić tylko w wyznaczonych godzinach.. jednakże może warto się zastanowić nad tym czy nie zacząć gry :)

Oczywiście we wszystkim pomożemy.

//Poza tym, dziękuję za komplement. Jestem dopiero raczkującym grafikiem, jednak motywacja się przyda jeśli chodzi zarówno o legion jak i o grafikę.

Oj kusisz poniewaz z aiona mam jedne z lepszych wspomnien ale nie wiem jakby to wyszło w momencie gdy np nie jestem jestem pracy a mogę być dostępna w dzien na grze do 15 a wieczorkiem może 2 godzinki ale tylko na nasluchu na tsie/discordzie. A jak już grać to pasowaloby wrócić do rangi 3 oficera i znowu się powkrecac w robienie kamarow,bmrow,runatorium,arenek i swbków.:)Poza tym po ponad rocznej nieobecności musiałabym przejsc intensywny kurs doszkalajacy z nowości i klerykowego leczenia.:)

Oj kusisz poniewaz z aiona mam jedne z lepszych wspomnien ale nie wiem jakby to wyszło w momencie gdy np nie jestem jestem pracy a mogę być dostępna w dzien na grze do 15 a wieczorkiem może 2 godzinki ale tylko na nasluchu na tsie/discordzie. A jak już grać to pasowaloby wrócić do rangi 3 oficera i znowu się powkrecac w robienie kamarow,bmrow,runatorium,arenek i swbków.:)Poza tym po ponad rocznej nieobecności musiałabym przejsc intensywny kurs doszkalajacy z nowości i klerykowego leczenia.:)

Wiem ile trzeba poświęcić na to czasu, więc nie wiadomo jak nakłaniać nie będę, aczkolwiek jeśli Ci tego brakuje tak jak mi brakowało to warto się zastanowić, naprawdę ^-^ Dodatkowo biorąc pod uwagę to, że jesteśmy nowym, początkującym legionem to odnalazłabyś się u nas :)

Jasne że brakuje. Grałam od początków barusa z przerwami do wyjścia aktualizacji chyba 4.9 albo do 5.0 w legionie Avenue/Antigravity nastepnie emigrowalam do archage obecnie rekreacyjnie bawie sie w bdo ale takiej atmosfery jak tam nie znalazlam juz nigdzie indziej.

Ah te niezapomniane noce w katalamach, swbki,.katastrofy na katalamize i zabijanie elkow pod rentusem hm.:)

Jasne że brakuje. Grałam od początków barusa z przerwami do wyjścia aktualizacji chyba 4.9 albo do 5.0 w legionie Avenue/Antigravity nastepnie emigrowalam do archage obecnie rekreacyjnie bawie sie w bdo ale takiej atmosfery jak tam nie znalazlam juz nigdzie indziej.

Ah te niezapomniane noce w katalamach, swbki,.katastrofy na katalamize i zabijanie elkow pod rentusem hm.:)

Ja grałam za czasów 4.6 i bardzo żałuje, że musiałam wtedy przestać grać. Teraz mam trochę więcej wolnego czasu i nic nie stoi na przeszkodzie.

Wiele się zmieniło, niestety Katalam już nie ma, a Reshanta odżyła na nowo. Ciekawe co przyniosą przyszłe aktualizacje.

Tak więc jak już mówiłam - musisz się nad tym zastanowić ^_^ bo chyba sama wiesz, że na tą grę akurat poświęca się naprawdę dużą ilość czasu.

Nie każdego na to stać.

Jestem świadoma tego, iz potrzeba dużo czasu by to wszystko ogarnąć dlatego tak spodobało mi sie bdo. Loguje się kiedy chce i robię co chce a jak nie mam czasu odbieram tylko dzienną nagrode. Mogłabym spróbować zrobić podejście do aiona ale obawiam się ze moje granie w innych godzinach niż np wasze będzie zbyt mało efektywne. Aha nocki tez odpadają. No chyba że wkońcu skombinuje sobie internet w pracy.

Jestem świadoma tego, iz potrzeba dużo czasu by to wszystko ogarnąć dlatego tak spodobało mi sie bdo. Loguje się kiedy chce i robię co chce a jak nie mam czasu odbieram tylko dzienną nagrode. Mogłabym spróbować zrobić podejście do aiona ale obawiam się ze moje granie w innych godzinach niż np wasze będzie zbyt mało efektywne. Aha nocki tez odpadają. No chyba że wkońcu skombinuje sobie internet w pracy.

Musiałybyśmy spróbować, nie jestem Ci w stanie powiedzieć jak to będzie wyglądało. U nas ludzie wchodzą średnio po 15-16 do gry i siedzą do późnego wieczora.

Czasem nawet idąc spać ok.24 zostawiam pełno osób jeszcze siedzących na ts'ie.

Ano właśnie tak podejrzewałam. Gra w godzinach 15-19/20 zupełnie odpada. Zostaje mi tylko wieczor i inne godzinki. Spróbuję jutro wieczorkiem zaktualizować aiona i odzyskać pin. Mam nadzieję, że mi się to uda. Hasło i login na szczęście pamiętam.

W każdym razie zapraszamy na naszego ts'a -> TS3.PCGIER.PL

Swoją drogą sympatyczni i mili ludzie. Polecam ts'a nawet jeśli ma się korzystać nie będąc w naszym gronie legionowym ^_^

Nic nie moge obiecać ale postaram się wpaść porozmawiac jutro wieczorkiem na waszego tsa.:)

Zapraszamy serdecznie w takim razie :)

Nowych graczy też przyjmujecie ?

Oczywiście, przyjmujemy nowych graczy :)

We wszystkim pomożemy. Zapraszam serdecznie.

//Odświeżam.

Przypominam o otwartej rekrutacji.

Zielonych graczy tez przyjmujecie?

Może też się skuszę :D. Jak sprawa z populacją na serwerze Barus?

Zielonych graczy tez przyjmujecie?

Oczywiście, w razie czego wszystko wytłumaczymy i pomożemy ^_^

Może też się skuszę . Jak sprawa z populacją na serwerze Barus? 

Populacja nie jest duża, dlatego teraz coraz trudniej stworzyć dobry legion, jednakże uważam, że warto zacząć grę.

Ludzie, którzy zostali i decydują się na nowo zacząć grę różnią się od dawnego Aiona.

Mam wrażenie, że w końcu do gry zawitała dojrzałość.

Odświeżam temacik.

Nadal potrzebujemy miłych i sympatycznych osób do gry.

Jestem jednocześnie bardzo mile zaskoczona ilością zgłoszeń do legionu.

W większości przybyli do nas bardzo ciekawi charakterem i ambitni ludzie.

Na chwilę obecną z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że rodzinna i ciepła (świąteczna) atmosfera to nasz największy atut.

Zapraszam serdecznie :)

Witam chcialem wejsc na Tsa ale widze ze nikogo nie ma ;D