Aktywacja gry - Gdzie?

Cześć kupiłem sobie na gamivo.com klucz do eso i chciałbym się Was zapytać gdzie ja mam go aktywować bo na steam pisze że klucz nie poprawny.
W ogóle ESO jest teraz B2P nie ma żadnych tam miesiecznych subskrybcji?

Abonament jest ale nie jest wymagany. Grę aktywujesz tu: elderscrollsonline.com

Klucz aktywujesz na steam lub na oficjalnej stronie(zależy od klucza), a abonamentu od dawna nie ma ale jest premium, którego 2 główne zalety to specjalnym nieskończony bag na materiały do craftu oraz odblokowane wszystkie dodatki oprócz morrowinda.

Czyli jest ok. A co daje ten Morrowind dodatek? I na początku nie trzeba go kupować?

jest opcjonalnym alternatywnym startem w Vardenfell nie jest konieczny ale wspaniale uzupełnia gre

Czyli jest ok. A co daje ten Morrowind dodatek? I na początku nie trzeba go kupować?

Ogólnie daje nową klassę, wyspę VVARDENFELL i dostęp do 1 triala. Tak naprawdę jeśli bardzo nie pragniesz klasy Wardena to nie ma potrzeby go od razu kupować.

Najpierw pograj na samej podstawce, zobacz czy gra Ci się podoba. Jak się podoba to graj dalej, bo rzeczy do roboty bez dodatków i tak jest masa.

Cześć kupiłem sobie na gamivo.com klucz do eso i chciałbym się Was zapytać gdzie ja mam go aktywować bo na steam pisze że klucz nie poprawny.
W ogóle ESO jest teraz B2P nie ma żadnych tam miesiecznych subskrybcji?