Gra na BARDZO słabego kompa

Gatunek: [w sumie może być wszystko, prócz side-scrollerów]
Sprzęt:

		<p>
			procek: platinum dual-core 2.5Ghz
		</p>

		<p>
			ram: 3GB
		</p>

		<p>
			karta graficzna: GeForce 9600GT<br><strong>Cechy:</strong><span> </span>Po prostu MMORPG<br><br><strong>Przypadły mi do gustu: </strong>
		</p>

		<p>
			<strong>elsword (ale nie chce kolejnego side-scrollera), wildstar, BDO, tibia</strong><br><strong>Nie przypadły mi do gustu:</strong><br>
			Nostale, Aion, Tera (przez mobki za dużo tych samych).
		</p>

		<p>
			 
		</p>

		<p>
			Osobiście rozmyślałem nad LaTale, ale nie orientuje się jak tam jest.
		</p>

		<p>
			 
		</p>

		<p>
			Ps. Jako że bardzo lubiłem cisnąć w fortnite na moim lapku, myślicie że jakbym zainstalowal system 64-bit na tym złomie, pociągnełoby?
		</p>
	</div>
</div>

Tree of Savior ?
Neverwinter online ?
hmmm dungeons and dragons ?

Stawiaj na stare ale sprawdzone tytuły to ze gra ma troche lat nie znaczy ze jest slaba

Wiem że z obecnej perspektywy może to trochę dziwnie zabrzmieć ale spróbuj BDO.

Znam osobę której na 2 rdzeniowym intelu i GTXie 560 Ti gra działa płynnie na jakiś niezbyt wygórowanych ustawieniach graficznych ale spokojnie gramy.

Ogarnij sobie triala bądź darmowy egzemplarz z reddita i spróbuj bo moim zdaniem warto :)

Stary dobry Metin2 :P Co do stanu gry zdania są podzielone ale ludzi full do grania.

Tree of savior mam obgrany w dodatku ciągle panuje plaga goldsellerow i problem z p2w

Neverwintera też kiedyś spróbowałem, strasznie drewniany byk, wolałbym grać w tibie, ale pacc potrzebny

Dungeons and dragona, sprawdzę jutro.

Co do bdo - ta karta graficzna ma ponad 10 lat i 512 mB, na moim lapku ([*]) ledwo chodził na 40 FPS w niskich w obniżonej rozdzielczości, więc nie ma szans by pociągnął.

Edit. Co do metka, (jak pisałem kom nie było go widać) sporo kumpli gra w niego, ale mnie jakoś na swój sposób odraża, nie moja klimaty

Skoro gatunek chcesz wszystko to polecam paladins/bf hardline/Rainbow six/ ja mmorpg zostawilem bo sa zbyt nudne i monotonne w np paladins szybkie dynamicznie mecze fps wciagaja masakrczynie jak oglądalem gameplay wydawaly sie te tytuly nudne ale jak zagralem pierwszy raz np w paladins(f2p) to po 7godz skonczylem a pierwszy raz tak dlugo w cos gralem oczywiscie te gry moga ci nie pojsc ale jak zainwestujesz 200 to odpala zmien procek na i4 uzywane okolo 50 ja tyle dalem karta max 100 ja za1gb placilem dokladnie to 80 i za reszte dokup kosc jak ddr3 to i 2 kosci 4gb wyrwiesz jak ddr2 to trudno dostac ja 20 placilem za 1gb mam 4sloty wiec w2 mampo 1gb i w 2 mam 2x 2gb i gram na srednich 60fps w hardline 40fps a przed przerobka cs go nie odpalalo srry za bledy ale pisze z konsoli

Upgrade raczej nie wchodzi w grę, może w miarę niedługo odzyskam lapka.

Co do paladins - mam juz obgrane bardzo dobrze razem z Overwatchem, może overwatch warty by był próby, optymalizację ma dobrą

Co do bf'a i Ranbow six nie sądzę by nawet się uruchimiły xD

Aktualnie pobieram Mu Legends, podobno uciągnie jakoś, a zawsze chciałem spróbować

Phoenix Dynasty Online 2

Gatunek: [w sumie może być wszystko, prócz side-scrollerów]
Sprzęt:

		<p>
			procek: platinum dual-core 2.5Ghz
		</p>

		<p>
			ram: 3GB
		</p>

		<p>
			karta graficzna: GeForce 9600GT<br><strong>Cechy:</strong><span> </span>Po prostu MMORPG<br><br><strong>Przypadły mi do gustu: </strong>
		</p>

		<p>
			<strong>elsword (ale nie chce kolejnego side-scrollera), wildstar, BDO, tibia</strong><br><strong>Nie przypadły mi do gustu:</strong><br>
			Nostale, Aion, Tera (przez mobki za dużo tych samych).
		</p>

		<p>
			 
		</p>

		<p>
			Osobiście rozmyślałem nad LaTale, ale nie orientuje się jak tam jest.
		</p>

		<p>
			 
		</p>

		<p>
			Ps. Jako że bardzo lubiłem cisnąć w fortnite na moim lapku, myślicie że jakbym zainstalowal system 64-bit na tym złomie, pociągnełoby?
		</p>
	</div>
</div>