Promocja Nvidia Experience - potrzebny kod

Witam. Każdy użytkownik karty Nvidia + programu Nvidia GeForce Experience ma szansę zgarnąć kodzik na mounta, token 65 level i jakieś ciuchy. Najbardziej zależy mi na mouncie. Prosił bym PW o kodzik jeśli komuś udało się zgarnąć i nie gra, lub ma więcej niż jeden (są takie przypadki). Pozdrawiam i Wesołych Świąt :)

Jak mi powiesz jak to odebrać to spróbuję i Ci wszystko oddam :D

Wesołych ;)

Trzeba było mieć 13.12.2017 zainstalowane Nvidia GeForce Experience (teraz już chyba po ptokach :P) i dostajesz w kliencie programu powiadomienie z kodem, lub kilkoma kodami.

Mam zainstalowany od paru lat Experience, ale nic nie dostałem. Chyba ten Giveaway nie był dla Polski.

Podobno nie każdy dostaje. Ktoś nie dostał wcale, a inny dostał 4 kody. Wstawiają je na reddicie, ale są jakieś boty co szybko biorą, dlatego próbuje poza grą znaleźć, gdzie ktoś może będzie mieć kilka kodów a w grę nie gra wcale :)

No to ja niestety nie dostałem, wybacz :(

Czasami wstawiają na reddicie, ale ktoś postuje i jest "minute temu" wrzucone, skopiuje do otwartej już karty i nagle uzyty. Dzis mi się udało, akurat strone odswiezalem, i zgarnalem kodzik. Dzieki mimo wszystko za checi i Wesolych :)

Jeśli komuś się ostał ten kodzik to z wielka chęcią bym przygarnął :) mimo posiadania przez kilku znajomych nvidia experience nikt z nas nie dostal nawet jednego kodu :(

Coś mi się teraz obiło, że nie wszystkie kraje dostają kodzik, ale nie znalazłem żadnego spisu :)

Coś mi się teraz obiło, że nie wszystkie kraje dostają kodzik, ale nie znalazłem żadnego spisu 

Właśnie jak szukałem, to też się na to natknąłem, że chyba tylko dla USA.
Mimo wszystko fajnie, że się udało :D
Fajny prezent na święta ;)

Witam. Każdy użytkownik karty Nvidia + programu Nvidia GeForce Experience ma szansę zgarnąć kodzik na mounta, token 65 level i jakieś ciuchy. Najbardziej zależy mi na mouncie. Prosił bym PW o kodzik jeśli komuś udało się zgarnąć i nie gra, lub ma więcej niż jeden (są takie przypadki). Pozdrawiam i Wesołych Świąt :)